Nechráněný styk, můžu být v tom?

renvik
8. dub 2018

Dobrý den.
Stala se mi taková nepříjemná věc. Jsem mladistvá a s mým kamarádem jsme se sešli kvůli styku, který byl nechráněný a já jsem bez prášků. On byl bohužel opilý a protože styk už trval nějakou dobu, nepocítila jsem, jestli se do mě udělal nebo ne. Říkal, že se neudělal kvůli pití, ale stejně se bojím.
Bylo to 2 dny před mou ms, kterou jsem dostala, trvala normálně 5 dní jako vždy, následné 2 dny špinění. Šíleným stresem mon nejím, po každém jídle se mi dělá špatně, teď 14. a 15. den po styku mě i pálí žáha a často chodím na malou na wc.. nevím, jestli jsem si vsugerovala, že se mi tohle má dít, protože jsem o tom četla, ale kvůli tomu všemu se i často rozrušením klepu. Těhu test jsem si dělala 14. den po styku, tedy takový 7.-8. den po té ms, která byla normální a test vyšel negativní.
Myslíte si, že můžu být “ v tom”?

lachtanice86
8. dub 2018

Tak si udělej test ještě ted

renvik
autor
8. dub 2018

@lachtanice86 dělala jsem si ho právě včera

nafuka
Autor odpověď smazal
Zobraz
dreana
8. dub 2018

@renvik podle me nemuzes ale uz bych takovou blbost nedelala 🙂

renvik
autor
8. dub 2018

@dreana Ja bych to normalne taky neudelala.. Byla to hold takova situace a nevratim to, ale nikdy už takovou kravinu neudělám. Každopádně děkuji za odpověď🙂.

michalelka
8. dub 2018

Udělej si test, na webu to za tebe nikdo nevymyslí.. nicméně příznaky si můžeš i vsugerovat.. a pro příště mysli na ochranu.. jak prášky, tak kondomy.. těhotenství není jediná věc, co můžeš po sexu muset řešit..

dreana
8. dub 2018

@renvik bud v klidu. sance je temer 0. udelej test za 2 dny a to uz bude 0 uplna 😉

renvik
autor
8. dub 2018

@michalelka Už jsem se ptala všech mých kamarádek, které se taky už bály, dokonce i mamči.. každá mi řekla, že můžu být v klidu. I ten těhu test vyšel negativní.. Chci se jen ujistit i tady přes vaše zkušenosti, protože trpím na stres ať se to týče i té nejmenší pochybnosti, co by mě znervózňovala.
Jak jsem už psala- Takovou kravinu už neudělám.

renvik
autor
8. dub 2018

@dreana Modlím se, abych v tom nebyla, protože to čekání a stres mě zabíjí.
Děkuji moc za odpověď.

michalelka
8. dub 2018

@renvik bude to v klidu, neboj 😉 A pro příště si dej pozor, máš pak zbytečný starosti 🙂

leniczka23
8. dub 2018

Nebudes tehotna..test by to 14 dni po uz stopro ukazal.. a priste never opilejm chlapum, to je tenkej led.
😉

renvik
autor
8. dub 2018

@leniczka23 Jemu věřím ze všech nejvíc. Nejlepší kamarádi už od mala a hold se to nějak zvrtlo... každopádně děkuji.

leniczka23
8. dub 2018

@renvik myslela jsem to tak abys neverila opilejm chlapum ze si daj pozor..to muze byt i vlastni manzel ale.jak je opilej ten smysl vytahnout ho v cas se jim ponekud ztraci😂😂

renvik
autor
8. dub 2018

@leniczka23 Tak to každopádně😂

denny27
8. dub 2018

Testovani tyden po ms asi ještě výsledek neukáže...asi budeš muset počkat do příští ms a modlit se, že přijde... plodné dny má každá jinak, ale já třeba otěhotněla u prvního dítěte den před Ms...To došlo ke styku, Ms normálně proběhla ale další měsíc sem si už dělala test a byl pozitivní..😁
Asi tě tím nepotěšim... můžeš jen doufat, že plodné dny máš jindy a těhotná nejsi😃 držím palce

renvik
autor
8. dub 2018

@denny27 No, to teda doufám a modlím se.
Děkuji.

damian2016
10. dub 2018

Ahojte jeto pozitivne alebo nie je tam ties taki slabsi duch vidite to aj vy dakujem.

vendelinka08
10. dub 2018

@damian2016 dusika vidim..zatim to jssne pozitivni neni...

mimiveru
10. dub 2018

@renvik 2 dny pred MS nebyla ovulace, nebyla zadna vajicka a tudiz nemuzes otehotnet 🙂

kajalka
10. dub 2018

@mimiveru jak tohle můžeš vědět? Jsou ženy, co otěhotní i během menstruace, ovulaci v půli cyklu má jen zhruba třetina žen.

denny27
10. dub 2018

@kajalka můj první syn je toho důkazem🙂🙂 zadařilo se den před MS😁

evakaspar
13. dub 2018

@mimiveru ale může se, ovulka může přijít kdykoli i dvakrát v měsíci. Já jsem teď 24 týdnu. Otěhotněla jsem den před MS a vím to přesně, protože jindy sem styk neměla, manžel pracoval v Londýně a já za ním jela na prodloužený víkend 😉 taky jsme myslely, že když jsem ovulaci měla 14 den cyklu tak těhu nehrozí a řádně jsme si užili. A princezna je na cestě. Příroda je nevyzpytatelbá 😉

vendelinka08
13. dub 2018

@evakaspar tomu verim...priroda je mocna....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru