• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu počít v termínu menstruace?

25. února 2013 
Ahoj holky, můžu poprosit o radu, je možné po anovulačním cyklu bez menstruace abych mohla mít ovulaci a otěhotněla? MS mám pravidelnou 1 měsíc po 35 a druhý po 28. když jsem měla mít cyklus 35 dní, MS jsem nedostala jen na papíře velice slaboučko narůžovělo to trvalo cca 4 dny pak jsem měla 14 dní v kuse na papíře průhledný hlen /ukázkový ovulační bílkovitý/. po 3 týdnech od vynechání jsem byla u doktorky na UTZ a ta řekla že je vše v pořádku nikde žádná cysta a sliznici mám dost vysokou tak že bych MS měla dostat určitě. píchla mě vyvolávačku agolutin a od druhého dne mám velmi citlivé bolavé bradavky. Mohl to způsobit ten agolutin? Mohla jsem tedy počít až po termínu nebo v termínu MS? TT po třech týdnech vynechané menst. negativní. :unamused:
25. únor 2013 v 18:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teoreticky to možné je, já mám ovulaci různě, nikdy uprostřed cyklu. Vyvolávačka někdy zapůsobí po delší době, třeba u mě 10. den po aplikaci. Každopádně vyvolávačka miminku neuškodí, pokud už by bylo. Takže asi neporadím a nepotěším, ale čekat :wink:
25. únor 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se ti ovulace jen posunula,pokud byla tak otěhotnět můžeš,pokud ne tak dost těžko!Spíš ti něco rozházelo cyklus,pokud máš MS pravidelnou a najednou anovulační cyklus bez MS je něco špatně,teď čekat zda příjde ovu a MS a cyklus naskočí :slight_smile:
25. únor 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek