Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Můžu se radovat? Jsem těhotná?

kzd
30. led 2018

Ahoj/dobrý den, loni jsme se s manželem snažili o mimčo, nedařilo se, jen jednou jsem měla silnější duchy na TT, ale to po šesti dnech zpoždění odešlo samovolně..
Od nového roku jsme to už nechteli řešit, měla jsem mít menzes v sobotu, všechny příznaky (tlak břicha, bolavá prsa, pupínky všude) jako kdyby to mělo být za rohem.
No ale furt nic. Třetí den test a II viditelné... Dneska ráno o něco silnější (ač manžel tvrdí, že to ještě není vybarvený.. A já jsem taky pesimista).
Tak chci poprosit o další názory.. Dole je TT včera odpoledne, nahoře dnes ráno (4.den zpoždění).
Díky moc!

jade85
30. led 2018

Já bych řekla, že test je jasně pozitivní 🙂 první týdny jsou vždycky nejisté, ale vypadá to slibně 🙂

galikl
30. led 2018

test je pozitivní 🙂 ....držím pěsti ať to dobře dopadne ;)

kzd
autor
30. led 2018

Moc děkuji, tohle potěší si přečíst 😍 aspoň nejsem slepá! 🙈 snad už to klapne, minulý rok už jsme si vážně zoufali a nechci zas zklamané naděje 🙄 zkusím se asi otestovat ještě v pátek pro jistotu a za 14 dní hurá k doktorovi, když se nic nepodela 😊

iiilinka
30. led 2018

No tak to jsou jasné 2 čárky. Viděla jsem tady leccos za duchy, ale toto jsou bezesporu 2 🙂

kzd
autor
30. led 2018

@iiilinka ❤️ děkuji! Jen doufám, že jsem to tímhle nezakrikla 😂

aidelina
30. led 2018

Gratuluji! Jsi těhotná! 🎉😉

priefi
30. led 2018

@kzd Mas to pozitivni a hcg krasne sili, myslim,.ze je vse na dobre ceste. Ted jeste navsteva gynekologa, aby Ti to podtvrdil a mimco je tam. Gratuluji! 😊

Jinak Tvuj pesimismus docela chapu, taky jsme si tim prosli... tak uvidime, kdy se nam zadari 😉

kzd
autor
30. led 2018

@priefi držme si palce 🙂 manžel furt mrmlá, že mám pořád příznaky jako na menzes a nechce se radovat, ale já už malou jiskru mám 🙂 snad fakt neuhasne. I když je fakt, že bolesti břicha a takovej tlak je tam pořád, tak mě to trochu znervoznuje... Holt, ukáže se v následujících dnech 🤗

iiilinka
30. led 2018

@kzd Asi se bojí, že by byl zklamaný, kdyby to nevyšlo. Já jsem většinou taková, že myslím spíš na horší variantu, abych byla pak ráda než naopak a pak být zklamaná 🙂

luckamarcu
30. led 2018

@kzd jasně pozitivní 🙂 ty bolesti stejné jako menstruační, pupínky a prsa jsem měla tak do třetího měsíce.. Je sranda že to vlastně nerozeznas od blížící se MS.. Taky jsem říkala že to musím dostat ze to není možný... 🙂

kzd
autor
30. led 2018

Krásně mě uklidňujete 🤗 já jsem taky vecnej pesimista, ale takhle vybarveny test mám poprvé, jinak sem lovila duchy... A říkám si, že zkusit to pozitivni myšlení v tuhle situaci už neublíží 🙈 doufám! 🙏 každopádně manžel pořád říká, že prostě ty čárky nejsou stejný a že to se prostě nepočítá :D už jsme si i dělali srandu, jak až budu za pár měsíců kolem něj chodit s pupkem, tak pořád bude tvrdit, že se to nepočítá, protože prostě ty čárky nebyly stejný :D

priefi
30. led 2018

@kzd Presne tak, ale pro klid duse, muze se Ti uz zvetsovat trochu deloha, je to podobny tlak, jako pred ms. Drzim pesti 😊

priefi
30. led 2018

@kzd No pockej, pak se to potvrdi a on zacne, ze dokud se nenarodi, tak se to nepocita 😅 Ale chapu jeho postoj, kdyby se to nepovedlo, nebude to pro nej tak tezke, nez kdyby se radoval. Ale ono se to povede. Cara je krasne silna, udelej mu radost a udelej si test jeste za par dni, bude mit stejne dva prouzky 😊

thalia
30. led 2018

Já ani nevím, zda jsem vůbec měla někdy stejné ty čárky, tak dlouho jsem ty testy nedělala 🙂, stejné vůbec být nemusí. Co se týče příznaků na ms, tak já ji u druhého i normálně dostala, takže pozitivní tt byl docela překvapení a mimčo se i tak udrželo. Test je krásný, takže buďte pozitivní a v klidu se radujte. Držím pěsti 🙂.

kzd
autor
30. led 2018

Ještě jednou děkuji ❤️ odpoledne mi půjde nakoupit další testy, měla jsem jen to jedno balení, tak plánuji v pátek a pak případně v pondělí další uklidňující a pak už objednávka k doktorovi.

kzd
autor
30. led 2018

@priefi jo to je dost pravděpodobny, a pak že dokud to nezačne mluvit, tak to není dítě atd... 🙈😂

maice
30. led 2018

Gratuluji 🙂

aidelina
30. led 2018

@priefi Chlapi jsou někdy děsně natvrdlí 🙂) Přijde mi, že je pro většinu chlapů dítě zcela abstraktní až do porodu. A pak se ženy diví, že to s nimi chlapi správně neprožívají atd... jenže chlapi nejsou našlapaní hormony, necítí pohyby apod 🙂 Tak to chce asi trochu vzájemného pochopení, i když to někdy není lehké.

luci_ela
30. led 2018

To jsou pěkný čárky. Jsi těhulka. Držím palečky ať vydrží a můžete se radovat 🙂

pavlina30
30. led 2018

Myslím že je to tam gratuluji a tiše závidím.Také se o // snažíme,ale zatím se nedaří

kzd
autor
30. led 2018

Já se tady uděkuju 🙂 Jo, pánové jsou natvrdlí, naštěstí jsem si už zvykla, se mnou to taky neni lehký :D

No vážně doufám, že sem za pár dnů/tejdnů nenapíšu, že šlo o planej poplach nebo že se něco pokazilo... Ale to je holt život, snažim se to brát tim stylem, že pokud to má být, tak to tak bude a když ne, tak je to vlastně taky dobře, protože tělo samo ví nejlíp...
Takže prostě... Uvidíme, každopádně jsem vážně vděčná za podporu ❤

kzd
autor
30. led 2018

@pavlina30 Hlavně nezačít zoufat 🌹

kzd
autor
30. led 2018

Mimochodem, je možný že už by mi bylo nevolno? Mám celý den žaludek jako na vodě, občas mám pocit, že už už poběžím na záchod a nějaké to zvednutí žaludku už proběhlo 🙄 Ale těžko říct, jestli to není psychické, nesoustředím se už skoro na nic teď. 🙈

aidelina
30. led 2018

@kzd Jo, to klidně může... ;) tak enjoy

kzd
autor
30. led 2018

@aidelina dík no 😂

veunkaaa3
30. led 2018

Gratuluji, krásně sílí 🙂 Jinak osobně bych na příznaky nespoléhala, sama jsem neměla ani jeden a první měsíc přesvědčovala sama sebe, že opravdu těhotná jsem 😀 Manžel si uvědomil, že budeme tři až po tom, co viděl ve 13tt na ultrazvuku že tam proste je ;)

priefi
30. led 2018

@kzd Tezko rici, obykle to byva pozdeji,.az je vyssi hcg a behem dne vetsi vykyvy 😉 mi u prvniho tehu zacaly kolem 9tt.

priefi
30. led 2018

@aidelina Ja mozna bych nenapsala natvrdli v tomto ohledu (ale zas jak ktery), rekla bych, ze to je jejich obranny mechanizmus a nekdy i podrzeni maminky. Kdyby se to nepovedlo, budou moci pred jeho milou zachovat tvar a zaroven ji byt oporou.

pavlina30
30. led 2018

@kzd Já nezoufám jen tohle je pro mě nová situace.Jsem rozvedená a s ex stačil měsíc a byla jsem v tom.Teď se snoubencem se snažíme půl roku a zatím nic.Koupila jsem si Drmek a vkládám do něj naděje tak uvidíme

aidelina
30. led 2018

@priefi Já jsem to nemyslela zle 🙂 Spíš, že mají chlapi jiné myšlení a chybí jim k tomu ty hormony, aby některé věci prožívali tak jako jejich partnerky.

Sem začni psát odpověď...

Odešli