Můžu se radovat? Jsem těhotná?

kzd
30. led 2018

Ahoj/dobrý den, loni jsme se s manželem snažili o mimčo, nedařilo se, jen jednou jsem měla silnější duchy na TT, ale to po šesti dnech zpoždění odešlo samovolně..
Od nového roku jsme to už nechteli řešit, měla jsem mít menzes v sobotu, všechny příznaky (tlak břicha, bolavá prsa, pupínky všude) jako kdyby to mělo být za rohem.
No ale furt nic. Třetí den test a II viditelné... Dneska ráno o něco silnější (ač manžel tvrdí, že to ještě není vybarvený.. A já jsem taky pesimista).
Tak chci poprosit o další názory.. Dole je TT včera odpoledne, nahoře dnes ráno (4.den zpoždění).
Díky moc!

jade85
30. led 2018

Já bych řekla, že test je jasně pozitivní 🙂 první týdny jsou vždycky nejisté, ale vypadá to slibně 🙂

galikl
30. led 2018

test je pozitivní 🙂 ....držím pěsti ať to dobře dopadne ;)

kzd
autor
30. led 2018

Moc děkuji, tohle potěší si přečíst 😍 aspoň nejsem slepá! 🙈 snad už to klapne, minulý rok už jsme si vážně zoufali a nechci zas zklamané naděje 🙄 zkusím se asi otestovat ještě v pátek pro jistotu a za 14 dní hurá k doktorovi, když se nic nepodela 😊

iiilinka
30. led 2018

No tak to jsou jasné 2 čárky. Viděla jsem tady leccos za duchy, ale toto jsou bezesporu 2 🙂

kzd
autor
30. led 2018

@iiilinka ❤️ děkuji! Jen doufám, že jsem to tímhle nezakrikla 😂

aidelina
30. led 2018

Gratuluji! Jsi těhotná! 🎉😉

priefi
30. led 2018

@kzd Mas to pozitivni a hcg krasne sili, myslim,.ze je vse na dobre ceste. Ted jeste navsteva gynekologa, aby Ti to podtvrdil a mimco je tam. Gratuluji! 😊

Jinak Tvuj pesimismus docela chapu, taky jsme si tim prosli... tak uvidime, kdy se nam zadari 😉

kzd
autor
30. led 2018

@priefi držme si palce 🙂 manžel furt mrmlá, že mám pořád příznaky jako na menzes a nechce se radovat, ale já už malou jiskru mám 🙂 snad fakt neuhasne. I když je fakt, že bolesti břicha a takovej tlak je tam pořád, tak mě to trochu znervoznuje... Holt, ukáže se v následujících dnech 🤗

iiilinka
30. led 2018

@kzd Asi se bojí, že by byl zklamaný, kdyby to nevyšlo. Já jsem většinou taková, že myslím spíš na horší variantu, abych byla pak ráda než naopak a pak být zklamaná 🙂

luckamarcu
30. led 2018

@kzd jasně pozitivní 🙂 ty bolesti stejné jako menstruační, pupínky a prsa jsem měla tak do třetího měsíce.. Je sranda že to vlastně nerozeznas od blížící se MS.. Taky jsem říkala že to musím dostat ze to není možný... 🙂

kzd
autor
30. led 2018

Krásně mě uklidňujete 🤗 já jsem taky vecnej pesimista, ale takhle vybarveny test mám poprvé, jinak sem lovila duchy... A říkám si, že zkusit to pozitivni myšlení v tuhle situaci už neublíží 🙈 doufám! 🙏 každopádně manžel pořád říká, že prostě ty čárky nejsou stejný a že to se prostě nepočítá :D už jsme si i dělali srandu, jak až budu za pár měsíců kolem něj chodit s pupkem, tak pořád bude tvrdit, že se to nepočítá, protože prostě ty čárky nebyly stejný :D

priefi
30. led 2018

@kzd Presne tak, ale pro klid duse, muze se Ti uz zvetsovat trochu deloha, je to podobny tlak, jako pred ms. Drzim pesti 😊

priefi
30. led 2018

@kzd No pockej, pak se to potvrdi a on zacne, ze dokud se nenarodi, tak se to nepocita 😅 Ale chapu jeho postoj, kdyby se to nepovedlo, nebude to pro nej tak tezke, nez kdyby se radoval. Ale ono se to povede. Cara je krasne silna, udelej mu radost a udelej si test jeste za par dni, bude mit stejne dva prouzky 😊

thalia
30. led 2018

Já ani nevím, zda jsem vůbec měla někdy stejné ty čárky, tak dlouho jsem ty testy nedělala 🙂, stejné vůbec být nemusí. Co se týče příznaků na ms, tak já ji u druhého i normálně dostala, takže pozitivní tt byl docela překvapení a mimčo se i tak udrželo. Test je krásný, takže buďte pozitivní a v klidu se radujte. Držím pěsti 🙂.

kzd
autor
30. led 2018

Ještě jednou děkuji ❤️ odpoledne mi půjde nakoupit další testy, měla jsem jen to jedno balení, tak plánuji v pátek a pak případně v pondělí další uklidňující a pak už objednávka k doktorovi.

kzd
autor
30. led 2018

@priefi jo to je dost pravděpodobny, a pak že dokud to nezačne mluvit, tak to není dítě atd... 🙈😂

maice
30. led 2018

Gratuluji 🙂

aidelina
30. led 2018

@priefi Chlapi jsou někdy děsně natvrdlí 🙂) Přijde mi, že je pro většinu chlapů dítě zcela abstraktní až do porodu. A pak se ženy diví, že to s nimi chlapi správně neprožívají atd... jenže chlapi nejsou našlapaní hormony, necítí pohyby apod 🙂 Tak to chce asi trochu vzájemného pochopení, i když to někdy není lehké.

luci_ela
30. led 2018

To jsou pěkný čárky. Jsi těhulka. Držím palečky ať vydrží a můžete se radovat 🙂

pavlina30
30. led 2018

Myslím že je to tam gratuluji a tiše závidím.Také se o // snažíme,ale zatím se nedaří

kzd
autor
30. led 2018

Já se tady uděkuju 🙂 Jo, pánové jsou natvrdlí, naštěstí jsem si už zvykla, se mnou to taky neni lehký :D

No vážně doufám, že sem za pár dnů/tejdnů nenapíšu, že šlo o planej poplach nebo že se něco pokazilo... Ale to je holt život, snažim se to brát tim stylem, že pokud to má být, tak to tak bude a když ne, tak je to vlastně taky dobře, protože tělo samo ví nejlíp...
Takže prostě... Uvidíme, každopádně jsem vážně vděčná za podporu ❤

kzd
autor
30. led 2018

@pavlina30 Hlavně nezačít zoufat 🌹

kzd
autor
30. led 2018

Mimochodem, je možný že už by mi bylo nevolno? Mám celý den žaludek jako na vodě, občas mám pocit, že už už poběžím na záchod a nějaké to zvednutí žaludku už proběhlo 🙄 Ale těžko říct, jestli to není psychické, nesoustředím se už skoro na nic teď. 🙈

aidelina
30. led 2018

@kzd Jo, to klidně může... ;) tak enjoy

kzd
autor
30. led 2018

@aidelina dík no 😂

veunkaaa3
30. led 2018

Gratuluji, krásně sílí 🙂 Jinak osobně bych na příznaky nespoléhala, sama jsem neměla ani jeden a první měsíc přesvědčovala sama sebe, že opravdu těhotná jsem 😀 Manžel si uvědomil, že budeme tři až po tom, co viděl ve 13tt na ultrazvuku že tam proste je ;)

priefi
30. led 2018

@kzd Tezko rici, obykle to byva pozdeji,.az je vyssi hcg a behem dne vetsi vykyvy 😉 mi u prvniho tehu zacaly kolem 9tt.

priefi
30. led 2018

@aidelina Ja mozna bych nenapsala natvrdli v tomto ohledu (ale zas jak ktery), rekla bych, ze to je jejich obranny mechanizmus a nekdy i podrzeni maminky. Kdyby se to nepovedlo, budou moci pred jeho milou zachovat tvar a zaroven ji byt oporou.

pavlina30
30. led 2018

@kzd Já nezoufám jen tohle je pro mě nová situace.Jsem rozvedená a s ex stačil měsíc a byla jsem v tom.Teď se snoubencem se snažíme půl roku a zatím nic.Koupila jsem si Drmek a vkládám do něj naděje tak uvidíme

aidelina
30. led 2018

@priefi Já jsem to nemyslela zle 🙂 Spíš, že mají chlapi jiné myšlení a chybí jim k tomu ty hormony, aby některé věci prožívali tak jako jejich partnerky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru