Můžu se radovat? Jsem těhotná?

kzd
30. led 2018

Ahoj/dobrý den, loni jsme se s manželem snažili o mimčo, nedařilo se, jen jednou jsem měla silnější duchy na TT, ale to po šesti dnech zpoždění odešlo samovolně..
Od nového roku jsme to už nechteli řešit, měla jsem mít menzes v sobotu, všechny příznaky (tlak břicha, bolavá prsa, pupínky všude) jako kdyby to mělo být za rohem.
No ale furt nic. Třetí den test a II viditelné... Dneska ráno o něco silnější (ač manžel tvrdí, že to ještě není vybarvený.. A já jsem taky pesimista).
Tak chci poprosit o další názory.. Dole je TT včera odpoledne, nahoře dnes ráno (4.den zpoždění).
Díky moc!

kzd
autor
30. led 2018

@pavlina30 Tak držím palce! Doktor mi po půl roce snažení řekl, že to ještě nic není, ať se na to vyprdnu... no vyprdla jsem se na to až po dalších třech neúspěšných pokusech 🙂 Teď se zuby nehty držim naděje 🙂

kzd
autor
30. led 2018

@priefi Taky mi to pijde zvláštní 🙄 ale 100 ženskejch, 100 průběhů... Prostě... nezbývá než počkat, jak to bude vypadat dál. Nejhorší je, že už se mi do hlavy vkrádají všechny katastrofické scénáře, co jsem se kdy dočetla... Bych nejradši dobu do návštěvy gyndy prospala a vypla mozek 😖

priefi
30. led 2018

@aidelina To mas pravdu 😉 A vim, ze jsi to nemyslela zle 😊

zuzankaaaaaaaa9999
30. led 2018

Já mám už na 5 testu ducha dnešní je o dost silnější než předchozí. Zítra by se měla dostavit mrcha, tak doufám že už nedorazí. 🍀

kzd
autor
30. led 2018

@zuzankaaaaaaaa9999 Na tohle jsem slepá 🙈 ale držim palec 🙂

bb18
30. led 2018

Ahoj holky, snad nevadí že se k Vám vetřu pro radu. Už 3 den mám na testech takového ducha.
Zpoždění mám 4dny, bolest v podbřišku,v kříži a velmi citlivé bradavky mám již několik dní. Myslíte že se toto dá opravdu považovat za ducha co by mohl začít sílit? 🙂

priefi
30. led 2018

@kzd Na to ani nemysli... je fakt, ze jak jsem si i tady nekdy precetla nektere prispevky, tak jsem si rekla sladka nevedomost (ne zebych o to nevedela, ale tak nejak jsem si tyto alternativy nepripoustela a kdyz nekdo napise, ze se mu stalo to a to, tak to ve mne zacina taky.hlodat). Lepsi nad tim ani nemyslet. Vse bude v poradku a basta 😊

kzd
autor
30. led 2018

@priefi Pravdu díš! Lepší žít pod balvanem občas 🙈 muž mě uprosil, abych si udělala Clearblue, že líp uvěří když uvidí plus... No a pak prohlásil, že se stejně bude radovat až za tři měsíce :D

kzd
autor
30. led 2018

@bb18 já jsem na duchy slepoň a sama s nima nemám dobrý zkušenosti... Ale držím palce!

bb18
30. led 2018

@kzd Děkuji a gratuluji!! Ať jde vše tak jak má 🙂

aidelina
30. led 2018

@bb18 Myslím, že to vypadá slibně 🙂

priefi
30. led 2018

@bb18 Zkus testovat ob den a zkontroluj,.zda prouzek.zesilil. Mi prijdou skoro totozne. Pokud nezacnes spinit, je to na dobre ceste. Ale je treba zkontrolovat,.zda prouzek sili a nejlepe, jak uz jsem psala, obden. Pokud by nesilil a nic se nedelo,.navstiv lekare, aby Te zkontroloval. Dulezite je vyloucit i mimodelozni. Dr.ma smysl navstivit az za 2 tydny (pokud by mel stesti, mohl by prcka videt uz i pristi tyden) driv asi nebude.nic videt a zbytecne by Te to vystresovalo. Pokud bys ale mela velke bolesti, musis ihned k dr.

priefi
30. led 2018

@kzd Ja jen doufam, ze necte diskuze,.co jsou tady, jinak bude mit opravdu jen dalsi a dalsi zachytne body 😅 doufam, ze ma v planu jit i k porodu, aby mimi videl hned a na vlastni oci 😊

kzd
autor
30. led 2018

@priefi už dřív říkal, že jo, ale nadšeně nevypadal :D vždycky si vzpomenu na poslední film o Bridget Jonesový, jak tam ta gynekolozka říká, že pro chlapi je porod to samý, jako sledovat, jak jim hoří oblíbená hospoda 😂
Ale to je asi fakt předběžný řešit 🙈🙊

priefi
31. led 2018

@kzd Nedivim se mu... manzel taky rikal, ze bude, ale nadsene taky zrovna nevypadal, slo videt,.ze z toho mel obavy. Ja si bez nej porod ani nedovedla predstavit. Je pro me ohromnou podporou. A kdyz bylo po, byl moc rad,.ze tam.byl, dokonce i videl hlavicku 👍

tamtami37
31. led 2018

Ahoj začni se radovat já měla s mužem stejný problém a jsme ve čtvrtém měsíci a čekáme holčičku

tamtami37
31. led 2018

Hlavně si zajdi co nejdříve na gynekologii! Držím ti palečky

kristyna99
31. led 2018

Tohle je pozitivní test, měla jsem stejnou značku a ta druhá čárka byla ještě slabší než ta tvá 🙂 a teď jsem ve 12tt.

kzd
autor
31. led 2018

@tamtami37 akorát jsem se objednala, vezmou mě až 21.2. 🙄 to teda nevím jak tři týdny přežiju

priefi
31. led 2018

@kzd To tam maji takovy naval?

kzd
autor
31. led 2018

@priefi asi jo.. A doktor muj doktor ordinuje už jen snad 2x týdne myslím 🙄

kzd
autor
31. led 2018

Nějaké tipy, jak se teď ty tři týdny chovat? Je mi jasné nekouřit, nepit, vynechat kafe, dal brát listovku. Ale co dál? Nebo lepší dělat, jako že nic? :D

pavlina30
31. led 2018

@kzd Proč nepít kafe?Já pila i když ksem byla těhotná.Dělala jsem si teda jen slabé ( lžička kávy do půlky zalít vodou zbytek mlíko).Ale pila jsem ho já i musela mám nízký tlak a v těhu mě často bolela hlava.A kafe mi na to pomáhalo.Jinak já bych se chovala úplně normálně jako předtím.Těhotenství přece není nemoc 😉

tamtami37
31. led 2018

@kzd Ahoj to tě vezmou tak pozdě? Jsi z Prahy? Chodím k super gynekogovi ten je na Hradčanské a vzali mě okamžitě🙂)) Dr.Kaprál ,je to úžasný doktor se skvělým přístupem.

priefi
31. led 2018

@kzd Tak misto listovky bych uz presla na tehu vitaminy. Mi dr.pri prvnim tehu doporucil Chytre miminko Superfolin 2, ma podobne, jestli ne stejne, slozeni jako Femibion, ale je za nizsi cenu. Nejlepe vyjde na gigalekarne.

Nemela bys jist tepelne neopracovane maso a vajicka a poradne si myt zeleninu. Napr.helmans ma pasterizovane vejce, ty jsou ok. Listerie, salmonela a toxoplazmoza jsou v tehu nebezpecne. Take se vyhybat venkovnim kockam a pokud budes pracovat na zahonku, opet poradne si umyt ruce kvuli nebezpeci vykalu kocek (nekdo muze zareagovat, ze prehanim, ale lide se takto toxoplazmozou casto nakazi a dokonce znam osobu, ktera se takto nakazila).

Dale bys nemela zvedat tezke bremena, max 7 kg, ale dr.mi rekla ze bezpecnejsi je max 5kg.

kzd
autor
31. led 2018

Super, díky za tipy 🙂

kzd
autor
31. led 2018

@tamtami37 jj z Prahy, ale babička, máma I já chodíme ke stejnému doktorovi už léta, nechci teď měnit... Ale uvidíme co bude

pavlina30
31. led 2018

S zím syrovím masem ano v těhu by se nemělo,ale já si tatarák v těhu dala.Jedla jsem prostě normálně vše co mi chutná a všechny tři děti jsou naprosto zdravé.Jak říkám já jezte co vám libo jen to nepřehánějte 🙂

bb18
Autor odpověď smazal
Zobraz
priefi
31. led 2018

@kzd malem jsem zapomnela, jeste se nedoporucuje nepasterizovane mleko a vyrobky z nej (u nas vetsina ceskych produktu je z pasterizovaneho, je to legislativne dane,.az na vyjimky) a plisnove a zrajici syry typu tvaruzky. Ale zalezi na kazdem,.zda dodrzuje, nedodrzuje.... a samozrejme byliny, ktere by mohly zpusobit potrat (vcetne ginkobiloby)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru