• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myslíte si, že jde poznat těhotenství z očí?

9. prosince 2014 
Ahoj, jsem tu nová, teda před rokem jsem zde debatovala, ale těhotenství bylo zamlklé..K věci, někdo někde mi říkal, že jde poznat těhu ze zorniček, co si o tom myslíte?
24. bře 2013 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlépe to jde poznat z těhu testu ne?
25. bře 2013 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
milé děkuji
25. bře 2013 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že je to kec, tak promin
25. bře 2013 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v poho...
25. bře 2013 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janista83 Samozřejmě, na některé ženy se jen podíváte a je to jasné, já sama jsem to na své kamarádce poznala a dokonce je to i vidět na výrazu fenky mých rodičů, když je v očekávání :slight_smile: Ale spíš než zorničky mi přijde jiný celý výraz v obličeji a hlavně tedy v očích.
25. bře 2013 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
může se tady utíkat od tématu? Mě by jen zajímalo proč nespíš ty?
25. bře 2013 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janista83 Ahoj ja to teda nepoznam,ale moje tchyne jo. :grinning: Ona je stara carodejnice,ale pozna to hrave.Nejenom oci,ale cerne kruhy pod ocima pry.Ale nejlepsi je fakt pouzit ten test.Ja treba u prvniho ditete delsi dobu jsem nemohla otehotnet a porad jsem se hlidala a rikala jsem si,ze tento mesic uz budu tehotna a prd.A i telo si na to zvykne a bylo mi i na zvraceni a pritom tehotna jsem nebyla.Hlavne na to nemyslet a az budes mit opozdeni menzesu,tak testnout,to je to nejlepsi co ti muzu poradit.
25. bře 2013 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když kdysi dávno otěhotněla má kolegyně, někteří kolegové další říkali, že jí to bylo znát na očích...ale ono to může třeba být i tím rozpoložením...přeci jen je jiné, když víme, že v sobě nosíme nový život....ale kdoví...třeba je to pouze jen další z pověr...
25. bře 2013 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kamarádka to na mě vždycky poznala, říkala, že to vidí v očích.
25. bře 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ahojte, ptám se proto, že se všude rozebírají ty typické příznaky...já jsem právě v očekávání, teda menstruaci mám dostat až ve středu, včera jsem si dělala mamatest a nic....mám typické příznaky a taky zužené zorničky, takže tak...
25. bře 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janista83 hodne to poznaji maminky, ten kdo sve dite zna dokonale tak to poznat muze, je to prave ze zornicek, nekere je maji opravdu zuzene a pak se jim potvrdi tehu, nemusi to ale byt fatalni priznak na kterem by tehu melo byt staveno. :wink:
25. bře 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já nevím, spíš jak bylo řečeno jiný výraz v obličeji ("blažený"), jinak dělám v ženském kolektivu (cca 90 žen), jsme v každodenním kontaktu, skoro všechny už dávno matkama, spousta z nich říkala, jak hned pozná na ženské, že je těhotná a když skončila zima a já sundala pracovní tlustou flaušovku a byla jsem na začátku sedmého měsíce, tak nastalo překvapení - samozřejmě několik hned řeklo, že jsem jim přišla jiná, ale až po mém "odhalení" :slight_smile:
26. bře 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj četla sem vaší debatu a je fakt moje máma vždy poznala jen z očí že je někdo v tom a to že se mu neviděla v panenkách říká se že zapadla ale dá se to poznat jen v několika prvních dnech a tídnech a spoměla sem si na to proto že sem se dnes dívala do zrcadla což nedělam často :D a něco mě zarazilo a bohužel práve ten odraz tam nebyl tak sem zvědava jestly se to potvrdí nebo ne sama práve nevím co je na tom pravdy :grinning: ps omlouvám se za pravopis
6. led 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mně to poznal náš kamarád... :grinning: a to jsme se s ním dlouho neviděli, protože žil už nějakou dobu v Anglii a sem jezdí jen 1-2x do roka.. byli jsme domluvený na společný fesťák. Mně nebylo pořád dobře, ms nepřišla udělala jsem si test a byl pozitivní. Za dva dny jsme jeli na ten fesťák... měli jsme sraz u obchodu, tak jsme tam čekali až pro nás dorazí, stáli jsme na terase, oni přijeli pod ní.. kámoš vylezl z auta...pozdravili jsme se a on, že vypadám tak nějak jinak, že zářím, jestli náhodou jsme už do toho nepraštili ? :grinning:DD Pěkně mě dostal !
22. led 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
kamarádka nevěděla že jsem těhu, jednou mě u kafíčka řekla: hele co máš s očima máš je skleněný....těhulkovský že ty jsi v tom .)
4. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky no já jsem zvědavá, jestli se to za pár dni potvrdí,ale nas 8 lety syn mi taky řekl, ze mám mokrý, trpitivy oči :grinning: a vážně jsem je měla jak uslzeny
9. pro 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek