• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myslíte, že je to 100% těhotenství nebo něco jiného?

13. listopadu 2013 
Ahojky, mám blbý dotaz, ale musím se zeptat :slight_smile: Mám 3 dny zpoždění, sex jsme měli přesně kolem ovulačních dnů a dneska jsem nemohla už čekat a udělala jsem si test. Koupila jsem si Gravitest a vyšel pozitivní. Sice ta druhá čárka nebyla tak silná jako první ale vidět byla docela dost :slight_smile: Další mám v plánu udělat tak ve čtvrtek a pak podle v pátek se pozeptám doktora, kdy asi tak mám přijít na kontrolu (bude asi ještě brzo) :slight_smile: Myslíte, že je to těhotenství nebo se může dít i třeba něco jiného? Vím, že je to asi stupidní, ale nemůžu se prostě dočkat jestli to bude najednou skutečnost :slight_smile:
12. lis 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já po třech dnech spoždění měla taky slabou druhou čárku a pak už jen krásně sílila ;) držím palce...
12. lis 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tipla bych si tu pozitivní možnost, ale 100% není nic.
K dr. nejdřív 2-3 týdny po těh.testu, jinak by toho moc neviděl. Hodně štěstí :slight_smile:
13. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
záleží na výši HCG,takže druhá čárka nemusí být stejně silná a přesto o těhu jde,jistě bude sílit a 100%,není nic,i když nejspíš těhotná si,vždy se může něco Po...ale na to nemysli,důležité je být v pohodě,jistě to bude pohodové těhu a zdravcé miminko :wink:
Ao pozitivního testu,k dr nejdřív za 14 dní,nejlíp za 3 týdny to už je pak vše jasné
13. lis 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
100% není nic, dokud nedržíš uzlíček v náručí! Ale pokud jde o možnot, že jsi těhotná, tak to vypadá že ano. K lékaři se ale objednej až tak za 2-3 týdny, ale ona se tě stejně sestra zeptá na poslední MS a podle toho ti určí termín kontroly, aby bylo něco vidět a nejlépe i srdeční akce, hodně štěstí:slight_smile:
13. lis 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Děkuju moc za rady, jestli to klapne, budu nejšťastnější na světě :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek