Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Myslíte, že je to 100% těhotenství nebo něco jiného?

toga25
12. lis 2013

Ahojky, mám blbý dotaz, ale musím se zeptat 🙂 Mám 3 dny zpoždění, sex jsme měli přesně kolem ovulačních dnů a dneska jsem nemohla už čekat a udělala jsem si test. Koupila jsem si Gravitest a vyšel pozitivní. Sice ta druhá čárka nebyla tak silná jako první ale vidět byla docela dost 🙂 Další mám v plánu udělat tak ve čtvrtek a pak podle v pátek se pozeptám doktora, kdy asi tak mám přijít na kontrolu (bude asi ještě brzo) 🙂 Myslíte, že je to těhotenství nebo se může dít i třeba něco jiného? Vím, že je to asi stupidní, ale nemůžu se prostě dočkat jestli to bude najednou skutečnost 🙂

novynka
12. lis 2013

já po třech dnech spoždění měla taky slabou druhou čárku a pak už jen krásně sílila ;) držím palce...

terinda
13. lis 2013

Tipla bych si tu pozitivní možnost, ale 100% není nic.
K dr. nejdřív 2-3 týdny po těh.testu, jinak by toho moc neviděl. Hodně štěstí 🙂

saminomimino
13. lis 2013

záleží na výši HCG,takže druhá čárka nemusí být stejně silná a přesto o těhu jde,jistě bude sílit a 100%,není nic,i když nejspíš těhotná si,vždy se může něco Po...ale na to nemysli,důležité je být v pohodě,jistě to bude pohodové těhu a zdravcé miminko 😉
Ao pozitivního testu,k dr nejdřív za 14 dní,nejlíp za 3 týdny to už je pak vše jasné

petrusew
13. lis 2013

100% není nic, dokud nedržíš uzlíček v náručí! Ale pokud jde o možnot, že jsi těhotná, tak to vypadá že ano. K lékaři se ale objednej až tak za 2-3 týdny, ale ona se tě stejně sestra zeptá na poslední MS a podle toho ti určí termín kontroly, aby bylo něco vidět a nejlépe i srdeční akce, hodně štěstí🙂

toga25
autor
13. lis 2013

Děkuju moc za rady, jestli to klapne, budu nejšťastnější na světě 😀 😀 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli