Myslíte, že tam je duch?

zdenkafialova
26. črc 2018
obla
26. črc 2018

Dr. Max ? Takovou rysku mám v kteroukoli dobu cyklu .. a těhotná nejsem.

zdenkafialova
autor
26. črc 2018

@obla to neni ryska ono je to naruzovele 🙂

obla
26. črc 2018

@zdenkafialova jak říkám, pokud je to Dr. Max, dělá mi to taky .. 😏

leniczka23
26. črc 2018

@zdenkafialova jestli.je to Dr. Max tak.takovouhle carku mel.i muj muz kdyz ho pocural. Absolutne nejhorsi testy momentalne, delaji obri falesnaky.

evee24
26. črc 2018

Udělej si jinou značku zítra a obden. Ale tohle někdy testy dělají.

balogis
26. črc 2018

Udělej ještě jiný .Ja mam zkušenost s jedním vadným testem,těhotná sem neměla z čeho být,byla sem zdravá a vyšlo mi toto..jinak u všech třech těhotenství mi test ukázal správně jen toto byl nějaký úlet..natestovala sem se už hafo a kromě tohoto mi nikdy test falesne neukazal,takže ,jinou značku a za pár dní zkus znovu.😉

zdenkafialova
autor
27. črc 2018

Ale nwm je mozne ze jsem otehotnela v dobe ms? Protoze jinak sem nemela ldy sice sme spolu spali kdyz jsem mela ovulaci ale ms prisla ale byla jina nez vzdy

priefi
27. črc 2018

@zdenkafialova kup jiny test a rano testni. Pripadne si kup digitalni clearblue a budes vedet, zda tam neco je nebo ne. A v cem byla jina ta ms?

lobella
27. črc 2018

Bud pockej 2-3 dny a zopakuj nebo digi, ja zkousela tedy s dr. Max a takhle mi test vysel slabounce pozitivni 1 den zpozdeni, do to doby mi nikdy falesnak neukazal...jinak kdybys otehotnela v pulce cyklu, tot cca 2 tydny pred ms uz by byl test vyrazneji pozitivni si myslim, otazka, jake mas cykly

evee24
27. črc 2018

Me třeba když sem byla v tom se rovnou už lehce barvila prvne ta ukazovací čárka jak se nasakoval papirek. Pokud byl duch tak se udělal az časem.

simanov
2. srp 2018

Dobrý den, děvčata,co myslíte?Test dr.ax to není,nějaký Best... Děkuji

balogis
3. srp 2018

@simanov nic nevidim,negativní

priefi
3. srp 2018

@simanov kolik dnu do ms? Je to duch ducha

balogis
3. srp 2018

@simanov hm když se zaměřím tak možná něco ale těžko říct

simanov
3. srp 2018

Cca před čtyřmi dny,ms ma přijít dnes +/- den

biedronca
3. srp 2018

ja vidim !!

katherinka33
3. srp 2018

Ja zase mela podobny duchy na Dr. MAXOVI uz tyden predocekavanou MS a vzdy z toho bylo tehu. Takze bych to neodsuzovala. Ale je to porad tak 50 na 50...tak pokud jsi hodne zvedava, zajdi radeji na krevni testy nebo testuj ob 2 dny a sleduj zda sili.

market177
3. srp 2018

Ja tam teda vidím, hodne slaboulinka ale je tam 🙂

simanov
3. srp 2018

Počkám do zítra a pokud ms nedojde udělám ten digitální test...Pak písnu

simanov
Autor odpověď smazal
Zobraz
simanov
4. srp 2018

Digitální test Clear Blue ukazal toto,holky mi psaly,že je vadný,že má ukázat čisté + nebo čisté -...nic mezi tím...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru