Na testu je duch, na UTZ nic, příznaky mám. Jsem těhu?

lupinekl
14. kvě 2012

Ahoj holky, tak jsem si dnes udělala testík a je tám čárka v reálu je tak krásně vidět 🙂 .. bylo mi od rána zle a na zvracení ... Ale dr. nic nevidí na utz a druhém testu je to takovej dušík .. !! 😲 Tak nevím co si myslet .. co myslíte vy ?? Čekám do zítra na HCG ! 🙂

lupinekl
autor
14. kvě 2012
chcememimi
14. kvě 2012

@lupinekl ja tam vidím hodně slabou, takže bude hcg ještě malé a na utz to je vidět asi až od 1000 hcg...tak ob den bych to zkusila znova a bude sytější 😉

lupinekl
autor
14. kvě 2012

Ahaa ja myslela ze jakmile se mimi chyti je to proste na uzt videt 😀

chcememimi
14. kvě 2012

@lupinekl nn 🙂 to až tak v 5 až 6tt....🙂

romca13
14. kvě 2012

@lupinekl nám viděl mimi až v 7 tt, takže vydrž 🙂

lupinekl
autor
14. kvě 2012

holky díky tak snad budeme čekat do zítra na to HCG !! 🙂

chcememimi
14. kvě 2012

@lupinekl to bude ok 🙂 uvidíš... testík jsi asi dělala teď někdy viď 🙂

lupinekl
autor
14. kvě 2012

ano ano az ted navecer ..

chcememimi
14. kvě 2012

@lupinekl no tak to je normální a ms měla přijít kdy?

lupinekl
autor
14. kvě 2012

no prave ze ma prijit az tak za 14 dni ale ja jsem to minulej mesic dostala normalne ale bolely me hrozne prsa a ted koukam ze mi zaclo byt zle a zvracim a je tam ta carka !!

chcememimi
14. kvě 2012

@lupinekl tak prsa mohou bzt k ms....a mohla jsi mit ovu hned po ms, jako ja ted 🙂 takye mues byt uplne ze začatku 🙂

boomer
15. kvě 2012

Když máš dostat MS za 14 dní tak to jste se tulili tak včera ne? 😀 k zahnízdění vajíčka a tedy k pozitivnímu testu dochází až tak 7 dní po tulení... nějak mi to nevychází časově... jaký jsi den cyklu?

anrebcz
15. kvě 2012

@lupinekl Hele neuraz se ale ja nechapu co se tu resi... podobne tema se to objevuje ob den.
A co takhle pockat az nez ti vynecha MS? Chapu ze si to tehotenstvi moc prejes, ale tim ze budes testovat takhle brzo tomu stejne nepomuzes akorat se zbytecne nervujes.
Testy co jsem pouzivala ja byly ucinne az od vynechani MS, predem testovat bylo uplne zbytecne vyhazovani penez. 😉

lupinekl
autor
15. kvě 2012

Tak holky byla jsme u dr. i s tím testem co jsem si dělala a ten potvrdil pozitivní test, ale bohužel krev je negativní .. takže prý je to vadný test !! Tak a pak že to má bejt spolehlivý 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru