Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Na ultrazvuku je dutinka velká 4 mm

keysi90
8. únor 2016

Ahoj holky,
dnes jsem byla u dr. Poslední menstruace byla 5.1. Těhotenské testy pozitivní. A na ultrazvuku byla vidět jen dutinka 4 mm, tak se chci zeptat, která jste to měla taky tak a bylo z toho prosperující těhotenství?
Za týden jdu na kontrolní ultrazvuk. Krev mi nebrala.

verka4d
8. únor 2016

Já jsem to měla úplně stejně u třetího těhotenství. Taky jsem šla brzo k doktorovi,měl to být zhruba pátý týden těhotenství,takže opravdu velmi ranné a taky bylo vidět jen cosi malinkého,nějaká malá dutinka. Řekl mi,že těhotná pravděpodobně jsem,ale že mi to ještě 100% nepotvrdí,ať přijdu za týden. Za týden to taky ještě nebylo nic moc,tak jsme čekali další týden a tam to už bylo v pořádku. Ale ještě další dva týdny než bylo vidět tlukoucí srdíčko a tím pádem i konečné potvrzení těhotenství. Když jsou pozitivní i testy,tak to bude určitě ono 🙂
Držím palečky,ať to všechno vyjde. Ale říkám,měla jsem to naprosto stejné a teď je tady z toho pětiletá holčička... 🙂
Přeji hodně štěstí 😉

keysi90
autor
8. únor 2016

@verka4d Děkuju moc, úplně jsi mě uklidnila =) Já právě dvakrát zašpinila tak jsem myslela, že je konec.

pety91
8. únor 2016

Já si také myslím, že ten nález na ultrazvuku je v pořádku.

keysi90
autor
9. únor 2016

@pety91 Děkuji moc za odpověď =)

amendee12
15. únor 2016

Já to má stejne 4-5mm vzali mi krev a uvidíme zítra volam na krev a pátek další utz🙂

keysi90
autor
15. únor 2016

@amendee12 Tak já po týdnu od konroly dutinku 14 mm a v ní žloutkový váček a fetální pol, zatím bez srdíčka, ale na to je ještě brzo =)

amendee12
15. únor 2016

Myslis že po týdnů vyroste o 10mm??

keysi90
autor
15. únor 2016

@amendee12 Mě říkala, že každý den o 1 - 1.5 mm, že je to dobře, pokud mi to teda blbě nezměřila, ale tvářila se nadšeně =)

Sem začni psát odpověď...

Odešli