Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Na ultrazvuku tečka, jsem těhotná?

kamilla11
30. dub 2015

Ahoj, opět tu píšu nebo se chci z někým podělit co se mi právě tet děje a potřebuju náky povzbuzení, že jste to měli třeba podobně jak já , 24února jsem prodělala revizi pro zamlklé těhotenství, od té doby jedna menstruace, na druhou čekám a nepřichází, v pátek dělán test-negativní, pondělí jsem byla na gyndu s bolestmi na vaječníku, ten mi řekl že mám vše v pořádku , na ultrazvuku viděl tečku a myslí si že je to začínající těhotenství, dělal mi test. test o pět negativní, ale řekl že test někdy nemusí být spolehliví, píchl mi vyvolávačku abych to dostala , ve úterý jsem měla sex 🙂 hned po sexu jsem začala trochu špinit slabě jen když jsem se utřela , tak jsem myslela že v noci už to dostanu , ráno stanu a vložka čistá vůbec nic, dnes je čtvrtek a také nic, ráno jsem si dělala test a negativní , můžete mi prosím někdo poradit , už nevím co si mám o tom všem myslet .

bjoucik.15
30. dub 2015

ahoj počkej ještě týden a uvidíš, zda to nedostaneš.... tečku dr. viděl kde? protože to se vidí cca 4tt a to by ti test zaznamenal.... krev ti nebral na hCG?

kamilla11
autor
30. dub 2015

Děkuju , krev mi nebral , jen píchl vyvolávačku , nevím kde jí viděl asi v děloze to mi řekl že to vypadá na začínající těhotenství ,

kamilla11
autor
30. dub 2015

@bjoucik.15 Děkuju , krev mi nebral , jen píchl vyvolávačku , nevím kde jí viděl asi v děloze to mi řekl že to vypadá na začínající těhotenství ,

bjoucik.15
30. dub 2015

@kamilla11 tak je možný že testy selhaly.. no uvidíš, po vyvolávačce se může MS dostavit do týdne 🙂 ale přeju ti, aby to opravdu bylo začínající těhu 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli