Na ultrazvuku tečka, jsem těhotná?

kamilla11
30. dub 2015

Ahoj, opět tu píšu nebo se chci z někým podělit co se mi právě tet děje a potřebuju náky povzbuzení, že jste to měli třeba podobně jak já , 24února jsem prodělala revizi pro zamlklé těhotenství, od té doby jedna menstruace, na druhou čekám a nepřichází, v pátek dělán test-negativní, pondělí jsem byla na gyndu s bolestmi na vaječníku, ten mi řekl že mám vše v pořádku , na ultrazvuku viděl tečku a myslí si že je to začínající těhotenství, dělal mi test. test o pět negativní, ale řekl že test někdy nemusí být spolehliví, píchl mi vyvolávačku abych to dostala , ve úterý jsem měla sex 🙂 hned po sexu jsem začala trochu špinit slabě jen když jsem se utřela , tak jsem myslela že v noci už to dostanu , ráno stanu a vložka čistá vůbec nic, dnes je čtvrtek a také nic, ráno jsem si dělala test a negativní , můžete mi prosím někdo poradit , už nevím co si mám o tom všem myslet .

bjoucik.15
30. dub 2015

ahoj počkej ještě týden a uvidíš, zda to nedostaneš.... tečku dr. viděl kde? protože to se vidí cca 4tt a to by ti test zaznamenal.... krev ti nebral na hCG?

kamilla11
autor
30. dub 2015

Děkuju , krev mi nebral , jen píchl vyvolávačku , nevím kde jí viděl asi v děloze to mi řekl že to vypadá na začínající těhotenství ,

kamilla11
autor
30. dub 2015

@bjoucik.15 Děkuju , krev mi nebral , jen píchl vyvolávačku , nevím kde jí viděl asi v děloze to mi řekl že to vypadá na začínající těhotenství ,

bjoucik.15
30. dub 2015

@kamilla11 tak je možný že testy selhaly.. no uvidíš, po vyvolávačce se může MS dostavit do týdne 🙂 ale přeju ti, aby to opravdu bylo začínající těhu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru