Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nechráněný sex a bolest prsou

marus17
25. črc 2017

Ahoj holky, před pár dny jsem měla nechráněný sex. A od té doby mě bolí prsa muži byt těhotná sex byl asi v období ovulace. Děkuji za odpovědi budu vděčná za rychlé odpovědi jak jste to měli vy

keksikova1
25. črc 2017

Ano,můžeš byt tehotna,ale nemusis..nemáme křišťálové koule,zlato 😉

marus17
autor
25. črc 2017

Jj dikes to je mě jasne já ji také nemám ale ms mám mít za dva týdny ale asi Krepčím zbytečně 😊

marus17
autor
25. črc 2017

Ale ta koule by se hodila 😀

keksikova1
25. črc 2017

@marus17 na příznaky je dost brzy..ale nikdo ti neřekne, musíš počkat do ms. Pokud nepřijde,tak test a lékař..

marus17
autor
25. črc 2017

Jj dekuji. Vím že je brzo .... Nevím asi jsem nervózní .... Zase neplánovaně ..... No uvidím jen jsem se chtěla někomu svěřit spíš než čekat jo jsi tehu nebo ee takže ti děkuji za pokec

keksikova1
25. črc 2017

@marus17 ja si ráda pokecám,jen v tomhle asi není o čem. Na příznaky je fakt brzo,jestli ms za 2 týdny, to je ovulace někdy ted,takže by oplodněny vajíčko sotva zahnízdilo..nervozita k tomu holt patří no..A chtěla bys? 🙂

marus17
autor
25. črc 2017

Já nevím vlastně . No po mateřské se mi práci nedaří zatím najít jen brigády tak možná i jo .... Jako že bych byla zrovna připravena ..... A docela dobrý čas nechci břicho v létě to jsem si zažila jednou porod sedmý měsíc a horko jak kráva 30 vedra a já na pavilonu kde parilo

keksikova1
25. črc 2017

@marus17 porod v 7.měsíci? Tak to sis ten pupek ani poradne neužila 😁 Já končila tehotenstvi letos v zimě, ty brutální mrazy byly strasny,jen fouklo a ja mela tvrdý bricho furt..Jo, otěhotnět v lete,na konci léta je asi ideální no..takový porod kveten-červen je asi nejlepší..

Sem začni psát odpověď...

Odešli