Nechutná mi káva, večer se mi dělá zle

operetka
17. črc 2017

Ahoj holky, vím, že křišťálovou kouli tu nemáte, potřebuju jen ujištění, než seženu test, že mám být v klidu: Mám 5m dceru, od porodu jsem měla jediný nechráněný (přerušovaný) styk. MS zatím nemám, plně kojím (jo, vím, že to není antikoncepce). poslední týden mi je divně - nechutná mi káva, dělá se mi vždycky večer zle, je mi špatně v autě... Je to asi blbost, ale dneska jsem potkala kamarádku a ta mi říká - nečekáš? úplně celá záříš a jsi taková jiná... Nemůžu to dostat z hlavy. Ujistěte mě, že je to blbost! Pro test se dostanu nejdřív za tři dny, tak potřebuju utěšit, že je je mizivá šance, že bych fakt těhotná byla. Díky 🙂

jaja01k
17. črc 2017

@operetka Tak nemozne to neni, ale rekla bych ze opravdu hodne malo pravdepodobne.

jade85
17. črc 2017

Nesmysl to není, takových příběhů už jsem slyšela... 🙂 Příznaky jsou taky celkem jasný... Samozřejmě, z jedno styku ta pravděpodobnost zas tak velká není, ale stane se 😉

stella2404
17. črc 2017

Tak pravděpodobnost těhotenství je malá, ale je😉.Přesně takhle nějak otehotnela moje kamarádka a dlouho si při kojení myslela,ze ji trápí slinivka a ono to bylo další mimi😂

jipe
17. črc 2017

tak byla by to velká náhoda, jediným stykem se trefit zrovna do první ovulace po porodu, ale stát se může

ladyhacek
17. črc 2017

rozhodně pak dej vědět - to by mě zajímalo 🙂
Šance samozřejmě je i když asi malá - to mimi by k vám asi hodně chtělo 🙂
Jiank tě chápu já bych asi tři dny nevydržela.

Sleduji na Youtube jendu maminu (i když moc už netočí/nebo vůbec) a ta je dle lékařů neplodná a má dvě děti asi po 13-14m 😀

packaf
17. črc 2017

znám jednu, která otěhotněla v 6nedělí a to si předtím snažili o miminko 5 let. Nechci Vás děsit, ale myslím, že by Vám bylo špatně spíše ráno než večer. Ale každá jsme jiná, každopádně přeju jen to nej, chápu že mít 2 děti tak rychle po sobě je náročné, ale já bych ani neuvažovala, že bych jej dala pryč. Dejte vědět jak to dopadlo 😉

operetka
autor
18. črc 2017

Určitě se ozvu! Mimi bychom samozřejmě pryč nedali, to bych nedokázala, ale upřímně - moc by se to nehodilo. Porodem se mi rozjely zdravotní problémy, hodně s tím bojuju, žádné hlídání, pořád pracuju pro zaměstnavatele i na ŽL, doma máme ještě školáka, kterého taky nechci zanedbávat, finančně si taky nemůžeme juchat a navíc stavíme... Snad to dopadne tak, jak má 🙂

operetka
autor
22. črc 2017

Omlouvám se, že jsem nenapsala dřív. Test je negativní, jupí! Špatně mi je pořád, ale příčina je asi jiná.

luckamarcu
22. črc 2017

@operetka me bylo spatne kazdej nesic po porodu pul roku...predtim jsem zvracela akorat z alkoholu...ani v tehotenstvi jsem nezvracela,ale potom porodu hnus...asi hormony...

lencak80
26. črc 2017

@operetka a co stitna zlaza? Me po druhem porodu zacalo byt porad take blbe a stale se to stupnovalo. Pred MS to bylo strasne a pak mi vysla stitna zlaza. Jak jsem zacala brat hormony tak se to srovnalo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru