Nedostala jsem menstruaci, testy negativní

kajka93
5. dub 2015

Ahoj Holky, mám takový problém. S přítelem jsme si řekli že početí necháme volný průběh. Teď se mi ale nedostavila MS. Tohle se mi ještě vubec nestalo, je pravda, že jsem MS měla vždycky nepravidelnou ale vždy jsem ji třeba dostala dřív a nebo trochu později ale pokaždé jsem ji dostala. Teď bohužel ne. Dnes je to 4 den kdy už jsem měla mít po oné MS. Dělala jsem si těhotenský test asi 4. a 5. den zpoždění ale je negativní, stejně tak dnes. V polovině cyklu mě chvilkama píchalo v podbřišku a teď asi 3 dny mě tam pne jako kdybych měla to měla dostat ale furt nic ... Už fakt nevím. k doktorovi se dostanu nejdříve příští týden, jindy to bohužel nejde :( .... nějaké nápady, návrhy či názory?

kacca11
5. dub 2015

No nevim, v klidu pockat a objednat se? Cekat a delat dalsi test?

tadeasek3
5. dub 2015

Když se objednáte, tak tam stejně asi ještě nic nebude vidět. Počkala bych a udělala si test třeba za pár dní. Jsou to nervy, ale pak budete třeba hoooodně překvapená 🙂

elvira
5. dub 2015

@kajka93 - tak pokud máš nepravidelnou menstruaci, tak mohla být ovulace třeba později - tím je možné, že na testu není nic vidět.
Pokud neukáže nic test, tak bych počkala - klidně i ten týden - a buď menstruace ještě přijde, nebo doktor uvidí těhotenství.

lpamela
6. dub 2015

Nezbývá nic jiného, než čekat... 😉

kajka93
autor
6. dub 2015

Děkuji moc za vaše odpovědi 🙂 Asi mi opravdu nezbývá nic jiného než jen čekat 🙂 můžu jen doufat 🙂

michalelka
6. dub 2015

Já mám dnes zpoždění 14!! dní a pořád nic.. dnes jsem poprvé dělala těhotenský test.. zítra volám doktorovi 😨 .. ale pokud nic neukázal test, co by ta mohl vidět.. jsem smutná! 😢

martina1105
21. čer 2015

pěkný den,jsem tady nová,potřebuji se zeptat,s přítelem se snažíme o miminko, jsme 10 po styku a menzes už jsem nedostala druhý den,jenže testy mám negativní ale prsa mě bolí,břicho mám nafouklé,2 dny po sobě jsem zvracela a dojdu domů s práce a jsem s trašně unavená a to se málo kdy stane že jsem unavená,může to být těhotenství?děkuji za odpovědi

lucinka58
21. čer 2015

Může a nemusí. Být tebou tak ještě týden počkám, udělám si nějaký lepší těhotenský test (třeba digitální od clearblue - ten je snad nejspolehlivější) a pokud i ten bude negativní, tak bych se objednala k doktorce na kontrolu 🙂

martina1105
21. čer 2015

děkuji,a kdyby to nebylo těhu co to může být?

lucinka58
21. čer 2015

@martina1105 Toho je spousta - hormonální nerovnováha, nachlazení apod. Určitě to, že se nedostaví menstruace stoprocentně nezakládá domněnku těhotenství 🙂 To bych byla těhotná už několikrát za svůj život 😀

martina1105
21. čer 2015

to já vím,těhotenstvím už jsem prošla,už mám dítě...a ještě mám takové slabelé lechtání v břichu 🙂

mayyas
21. čer 2015

Holt to chce pár počkat a pak k doktorovi, i kdyby na utz nebylo nic vidět, může udělat test k krve. Já měla taky zpoždění MS týden, doma test negativní, tak jsem šla k dr s tím, že už na mě jde přechod, nebo mám nějaký problém...což potvrdilo to, že na utz nebylo nic vidět. Poslala mě ale ještě na krev - a a z té se zjistilo vysoké hCG a těhotenství! Za týden už bylo na vidět na utz... Takže vydržet a uvidíš, držím palce.

martina1105
21. čer 2015

děkuji,jsem strašně netrpělivá,mám i takové lechtání v bříšku,doufám že to bude těhu

martina1105
21. čer 2015

a ještě k tomu,dnes jsem měla v puse takovou nějakou kovovou pachut ale bylo to jen chvilkové?

martina1105
22. čer 2015

holky dnes ráno tam byl Ducháček,ještě taková otázka poslední menzes jsem měla 18.5.-23.5. a teprve dnes se tam něco objevilo v kolikátém týdnu teda budu?děkuji moc za rady

hanka1521
6. črc 2015

Ahojte holky, s přítelem se snažíme o miminko, už se nám to povedlo jednou ale bohužel jsem o to přišla ☹ , ted se snažíme znovu. Testy zatím negativní, MS jsem měla pravidelnou, měla se dostavit 22.6. ale zatím nic , testy ukazují nega. Občas je mi na zvracení, začala jsem být háklivá na některé vůně. Myslíte že můžu být těhotná ? děkuji za odpovědi

petinka29
11. pro 2016

@michalelka dobry den,chtela jsem se zeptat.mam totiz stejny problem,nedostala jsem MS a test negativni.jak jste dopadla u gynekologa?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru