Nedostala jsem MS, mám hustější výtok, test je negativní

luciedarvasova
11. dub 2017

ahoj holky chci se zeptat od března jsem nedostala měsíčky mám takoví hustější zapáchájící výtok tak jsem si udělala test těhotenský ale višel negativní nevíte čím to muže bejt ? měli ste to taky některá z vás vůbec nevim co si o tom mám myslet 🙂

kajka750
11. dub 2017

Vypadá to na infekci. Já měla zapáchající výtok v těhu a dostala jsem antibiotika. Nechci plašit,ale k lekaři bych šla.

luciedarvasova
autor
11. dub 2017

myslíte chci zajít právě k doktorovi co to je, ten vítok sem měla i při minulích těhotenctví mám to právě pravidelný tak vůbec nevim na čem sem

kajka750
11. dub 2017

Já měla výtoky i před těhu. a v těhu od začátku,ale pak začal zapáchat a byla z toho bakt. infekce. Nic nesvědilo ani nepálilo,jak se občas píše,tak jsem byla klidná,než to na mě doktor vybalil a nasadil atb. Raději tam zajděte,ono bude ještě trvat než bude mít výsledky. Mě doporučil na dobu do výsledků výplachy Rosalginem(nebo jak se to píše),ale to jsem nedělala,jen jsem vyměnila sprchový gel za dětske mýdlo. Atb ještě beru,takže nedokážu říct,jestli je to už ok. Každopádně říkal,že je to vcelku běžné. Tak uvidíte,držím palec.

luciedarvasova
autor
11. dub 2017

no právě žadný svědění nic akorát když malí sedne na břicho tak cítím tlak ale jinak nic víc uvidíme no jak to dopadne taky sem zvědavá a děkuju

kajka750
11. dub 2017

Nemáte zač 🙋

luciedarvasova
autor
11. dub 2017

🙂😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru