Opožděná menstruace, zvracení a výtok, test negativní. Co dělat?

jancaaca
19. únor 2020

Ahoj holky, mám 10 dní zpoždění menstruace, snad už týden mě bolí břicho (křeče) jako bych to měla dostat. K tomu se mi přidal takový bílý nepříjemný výtok. Včera ráno jsem zvracela. Těhotenský test jsem si dělala minulý týden a negativní a dnes taky a opět negativní. O miminko se delší dobu snažíme. Jenže! Problém je v tom, já bych ke gynekoložce zašla ihned, ale jsem tady přistěhovaná a mám 213 pojišťovnu (revírni bratrská) a tady v okolí mě žádný lékař nevezme z důvodu že nemají smlouvu s touto pojišťovnou. Gynekoložku mám 500 km od sebe. Nevím, zda mám počkat že menzes dorazí nebo se tam ty dvě čárky objeví. Ale zase to může být něco jiného.....

hermij
19. únor 2020

@jancaaca Kdy byla ovulace asi nevíš... Popiš ten výtok. Nejde jen o normální plodný hlen? Mohla se v cyklu pouze opozdit ovulace a tím pádem dorazí MS později. Anebo můžeš mít cystu na vaječnících... Kdyby bylo hůř, tak na pohotovost? Velké nemocnice by měly ošetřit i s takovou pojišťovnou. Anebo požádat o vyšetření někde na gyn jako samoplátce... holt investice do zdraví 😔

jancaaca
autor
19. únor 2020

@hermij ovulaci jsem měla 27.1.

hermij
19. únor 2020

@jancaaca Zjištěnou jak, prosím?

jancaaca
autor
19. únor 2020

@hermij ovulační test

hermij
19. únor 2020

@jancaaca Jo... tak to mohla proběhnout klidně až za týden 😔 Stejně jako i týden po bolestech podbřišku atd., to nejsou spolehlivé ukazatele 😔 Ovulační testy jsou v přesnosti velmi nepřesné 😅 Detekují hladiny LH, ale jak vysoká hladina LH zrovna u Tebe spustí ovulaci, to už nevědí. Pokud opravdu ovulace proběhla a tt je negativní, tak se obávám cysty. Nemusí jít nutně o nic špatného, třeba se vstřebá, nebo praskne, ale kontrolu na gynekologii bych doporučovala 🌹. Pokud během pár dní dorazí menstruace, tak ovulace byla jistě až později.

pavlinar
19. únor 2020

Mne se to tak stava.. v lete treba, velke bolesti, tlaky v brise, zpozdeni 11 dni, tt negativni. K dr jsem chtela jit po 2 tydnech zpozdeni, na kontrole to zminim

jancaaca
autor
19. únor 2020

@hermij No já mám přímo ovulační monitor za tisíc korun, tak si myslím že to je přesné. Rok zpátky jak jsem potratila tak ve dni kdy jsem ji měla jsem taky otěhotněla. Ale těžko říct.🤷

hermij
19. únor 2020

@jancaaca Samozřejmě to odpovídat může, ale upozorňuji, že to spolehlivost není 100% a ani 99%, spíš tak někde k 80-90%.

jancaaca
autor
19. únor 2020

@hermij Jasně, taky tomu nevěřím na 100%. Hlavně ty bolesti jsou takové nárazové, že nejsou v kuse. Kezbych tam měla prďolku 👣💗

marketanova
19. únor 2020

Máte holky zkušenosti s darováním vajíček?

jancaaca
autor
20. únor 2020

@marketanova to bohužel nemám zkušenost

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru