Používáme cookies. Více informací zde. OK

Nedostavená MS již 6 dní a nagativní test, jsem těhotná?

hanulka91
3. pro 2015
Ahoj holky, prosím o radu. S manželem se snažíme už 4 měsíce o miminko. Poslední snažení proběhlo v den ovulace a to bylo 16.9. MS dostávám pravidelně snad i na hodinu 🙂 Dnes už je to 6-tý den zpoždění a test mi včera ráno vyšel negativně. Jsem z toho trošku zmatená. Miminko si moc přejeme 🙂 Měla jste některá podobnou zkušenost a přesto byla těhotná? A z gynekologického hlediska jsem v pořádku. Byla jsem na kontrole 12.11 a doktor mi prováděl i cytologii, která byla v pořádku.
Díky za rady a zkušenosti
terez225
4. pro 2015
Ahoj, máš určitě dobře napsané datum posledního snažení? Pokud ano pak by test od září již musel ukázat dávno i na gynde už by to určitě poznali. 🙂 pokud ne zkus opakovat test ještě jednou později mohla se opozdit ovulace a může ukázat hodně pozdě - mě až 14 dní po vynechání MS 😃 pro příklad. Hodně štěstí 🙂
lucie091
4. pro 2015
Ahoj holky, 28.10 jsem byla na chromopertubaci, poté jsem začla pít kontryhelový čaj...7.12 to mám dostat, jelikož už mi je asi tři dny zle od žaludku a nechutná mi kouřit, tak jsem si ted ráno udělala těh. test. jsou tam dvě čárky 🙂 sice je ještě slabší, ale okem je vidět 🙂 co myslíte, mám se radovat? kdy se chodí k dr ? díky moc 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli