Nedostavená MS již 6 dní a nagativní test, jsem těhotná?

hanulka91
3. pro 2015

Ahoj holky, prosím o radu. S manželem se snažíme už 4 měsíce o miminko. Poslední snažení proběhlo v den ovulace a to bylo 16.9. MS dostávám pravidelně snad i na hodinu 🙂 Dnes už je to 6-tý den zpoždění a test mi včera ráno vyšel negativně. Jsem z toho trošku zmatená. Miminko si moc přejeme 🙂 Měla jste některá podobnou zkušenost a přesto byla těhotná? A z gynekologického hlediska jsem v pořádku. Byla jsem na kontrole 12.11 a doktor mi prováděl i cytologii, která byla v pořádku.
Díky za rady a zkušenosti

terez225
4. pro 2015

Ahoj, máš určitě dobře napsané datum posledního snažení? Pokud ano pak by test od září již musel ukázat dávno i na gynde už by to určitě poznali. 🙂 pokud ne zkus opakovat test ještě jednou později mohla se opozdit ovulace a může ukázat hodně pozdě - mě až 14 dní po vynechání MS 😀 pro příklad. Hodně štěstí 🙂

lucie091
4. pro 2015

Ahoj holky, 28.10 jsem byla na chromopertubaci, poté jsem začla pít kontryhelový čaj...7.12 to mám dostat, jelikož už mi je asi tři dny zle od žaludku a nechutná mi kouřit, tak jsem si ted ráno udělala těh. test. jsou tam dvě čárky 🙂 sice je ještě slabší, ale okem je vidět 🙂 co myslíte, mám se radovat? kdy se chodí k dr ? díky moc 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru