• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negatívne hCG z biochemie a predsa tehotná?

30. května 2014 
Ahoj baby vysledok z biochemie na pritomnost hcg negativny.mala som priam istotu ze som tehotna prsia aj brucho ma pobolievala ale dnes som zacala spinit do hneda..tak som sa zlakla a isla sa dat vysetrit ale test z biochemie negativny..som len 24dc pri 31dnovom cykle..moze byt negativny test ci vysetrenie z mocu negativne na hcg aj ked je ranne stadium tehotnosti ?
20. čer 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
NE, dokonce naopak: můžeš mít hcg pozitivní a těhotná nebudeš... třeba po potratu dost dlouho trvá, než je hcg nula.... já jsem začala krvácet při bioch. těhu a měla jsem hodnotu 7..
20. čer 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky si myslím, že to není možné...byla jsem těhotná a řekli mi, že v těhu se každým dnem hodnota hcg jasně zvyšuje od raného těhu do 12 týdne, kdy dosahne maxima, když hcg není, nejsi těhu. Když se nezvyšuje, došlo k potratu. (ten test v moči bys mohla mít negativní, když jsi teprve 24DC, ale na biochemii z krve by zjistili i stopové množství HCG...)
20. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě spíš připadá, že jsi se nechala vyšetřit příliš brzo. Špinění může znamenat, že se embryo teprve zavrtává do děložní sliznice a nějaké hcg bude patrné až za pár dní. Ještě počkej a uvidíš jak to dopadne.
21. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já měla pozitivní tehotensky test a tyden na to spineni a z krve hcg negativni :( tak bud to byl casny potrat a hcg stacilo klesnout nebo hormonalne aktivni cysta..
Jak pisou holky, mozne to je, ze jsi tehotna, ale jen v pripade ze bys byla treba max 1 tyden po ovulaci..
21. čer 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den.Snazime se o miminko a prvni nechraneny pohlavni styk byl pred peti tydny a druhy pred tremi.Ted 26.5 jsem dostala Ms dva dny driv nez jsem mela.Mela jsem tri testy slabe pozitivni a tri.silneji.28.5 ted ve stredu jsem sla k doktorovi.Po prohlidce mi rekl,ze ma podezreni na mimoedelozni tehotenstvi okamzite jsem jela do nemocnice.P
o dalsim vysetrenim mi rekli,ze tehotenstvi nevidi tak nabrali krev a negativni.Naznak na biochemicke tehotenstvi.Doktori si nevi rady.Poradte mi muze to byt schovany?A muzem se snazit porad?
30. kvě 2014 ve 12:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek