Negativní krevní test - přesto těhotenství?

misulka8
4. kvě 2017

Holky,
potřebuju pomoc/radu/utěšení, cokoliv...
proběhl u nás "pokus", samozřejmě v plodném období. Shodou okolností jsem byla přihlášena k doktorce na preventivku, vycházelo to asi na 8 DPO. Tak jsem jí řekla, že se snažíme a že má pořádně hledat 🙂 Byla jsem totiž přesvědčená, že se povedlo - i když je to brzy, takhle jsem se nikdy necítila. Tlak a táhlé pobolívání v podbřišku, únava, bolest prsou... Podle doktorky je samozřejmě brzy, nic tedy nevidí. Možná prý malá dutinka, ale divila by se - prej nízká sliznice. No a protože letíme za dva týdny na dovolenou, udělala krevní test a píchla injekci - buď se mimi (pokud tam teda je) udrží, a nebo odmenstruuji. Testy na druhý den vyšly negativní (neřekli mi hladinu HCG).
JENŽE břicho bolí stále, hlavně po námaze a dlouhé chůzi, dlouhém sezení, bradavky nesnesou ani spánek a prsa mám žilnaté. V tuto dobu bych již začínala pomalu špinit a také nic.
Bylo ještě na krevní testy brzy? Stalo se tohle někomu? Co si o tom myslíte? Nevím, jestli jsou teď příznaky jen výsledek injekce, nebo mám ještě doufat...
Díky 🙂

leki
4. kvě 2017

Ja se obavam, zda priznaky nejsou pouze psychickeho razu. Ale je mozne, ze nadeje je, kazdopadne ty krevni testy by to mely poznat. Zkus tehotensky test, uz by ti to mel jasne potvrdit/vyvratit.

lenusaak
4. kvě 2017

Krevni test by mel byt pozitivni drive nez zacnou prave tyto priznaky. Tehotenske priznaky totiz vznikaji na zaklade narustu hcg v těle, či li žadne hcg = žadne priznaky souvisejici s těhotenstvim.
Ovšem muze dochazet k nidaci- uhnizdovani a citlivejsi ženy to mohou vnimat - jako takovou nepohodu, ten pocit jak popisuješ, ze se citis jinak, jakoby se neco s tělem ďěje.
Neznamena to tedy hned neuspech, za par dni muze byt vše jinak a treba ti to ukaze testik z moče 😊 Drzim pesti

jitulka89
5. kvě 2017

když jsme se začali snažit my, taky jsem si myslela, že první měsíc se zadaří a tak jsem tomu veřila, až jsem taky pociťovala všelijaký příznaky...takže co se týče mě, tak moje ženská intuice je úplně mimo :D nedařilo se nám půl roku a poslední měsíc mi i blbě vyšla ovulka a my se nemohli snažit, takže jsem s tím vůbec nepočítala a taky poprvé jsem snad žádný příznaky neměla a ejhle ono se to povedlo :D takže když jsou krevní testy negativní a to samé TT testy tak sis to spíš sama namluvila, což je celkem běžný jev 🙂

dolezalovalucie
5. kvě 2017

@misulka8 Doktorka ti odebirala krev 8DPO,to ještě nemuselo nic ukazat.Jeste vydrz dokud neprijde ms a pak zkus test

puresin
5. kvě 2017

@misulka8 Nerikam, ze tehotna byt nemuzes, asi malinka sance je, ale ty priznaky jsou na 99% vsugerovane, zvlast, kdyz mas z krve potvrzeny negativni vysledek, takze je jeste ani nema CO zpusobovat. Dobre to znam - o posledni mimco jsme se snazili pul roku a ja byla 100% tehotna kazdy mesic... 🙂

majajaa
5. kvě 2017

Pokud nevysla krev,moc bych na to nevsazela. Kdyz se dela umele oplodneni,tak na krev zensky chodi i 10 den a uz je tam narust Hcg. A kdybych mela mit mimco,vzdycky kdyz mi bylo "divne" tak uz mam doma skolku 😉

lenusaak
5. kvě 2017

@majajaa chodi se 10den někde ( u nas v Caru teda nejdriv 12den) ale po transferu, kdy se transferuje 5ti denni embryo či li v prepocitani tj 15DPO- tam uz ta krev je jednoznacná a neni nad čim spekulovat. Ale jak zakladatelka byla 8DPO tak to muze byt na krev jeste brzo.. ale jak pises priznaky nejsou vzdy spolehlivy ukazatel těhu.

absintka19
5. kvě 2017

@misulka8 nizka sliznice, neg.krevni test, vsugerovane priznaky-bez hcg. Spise to vypada na neuspech.

pozi
5. kvě 2017

@misulka8 no na příznaky je taky poměrně brzo,HCG by podle mě z krve mělo už být znát,zkusila bych těhotenský test z moče s citlivostí 10-ne Mamatest,dělává falešné duchy,ale spíš bych řekla s ohledem na tu nízkou sliznici že nic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru