• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní těhu test před menstruací, je to definitivní?

4. května 2013 
Ahoj holky,
negativní test den před MS negativní. Je to definitivní???? :slight_smile:

(Cyklus 26 dní, ovulace 12. -13. DC)
3. kvě 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic není definitivní. Já měla týden po vynec hání sotva viditelného ducha a u druhého zase 1 den před MS silné obě. To prostě takhle nejde:slight_smile:
3. kvě 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už špiním, takže to asi definitivní bylo. Ale je mi už dva dny tak blbě od žaludku :cry: to se mi stalo naposledy někdy na střední. :slight_smile:
3. kvě 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, když pročteš sopustu článku na nettu i špinění mužeš mít... ještě určitě počkej, hlavně se nestresuj... To že máš před menstruací test negativní je uplně normální...
3. kvě 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem hlavně už smířená s tím, že to nevyšlo. jen mě zarazilo, že mi je tak blbě a že jsem včera brečela u Ulice :grinning:
3. kvě 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 ja u prvnioho tehu normalne v prvnich dvou mesicicich krvacela ,to ze jsem tehu jsem zjistila az v 9tt,po vynechani ms a pozitivnim testu :slight_smile:ted vyckavam,abych zjistila,jestli jsem podruhe tehu nebo ne...ve ctvrtek me ceka kontrola u gynekologa :slight_smile:jsem napjata jak ksandy,moje predesla ms byla slabsi ,coz nebyva a tehu priznaky mam jak u prvniho tehu ... ted to nevypada,ze by me ms navstivila ,ale to se dozvim az u dr ve ctvrtek :slight_smile:jinak taky mam ted pred ms a testy jsem mela negativni,spis pockej,jestli dostanes ms ,pak si delej test :slight_smile:drzim palecky,aby to vyslo :slight_smile:
3. kvě 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 ja měla už viditelného ducha slabouckou čárečku ,ale každá to má jinak.
4. kvě 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek