• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test a přesto těhotná, je to možné?

24. září 2013 
Kámoška už 3 týdny nedostala MS ale těhu test ji ukazal že těhotná není.Chodí častěji čůrat,je ospalá,bolí ji břicho a někdy v podbřišku a ráno zvracela.Čím by to mohlo být?
17. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no já bych si na jejím místě udělala ten těhu test znovu, protože podle těch příznaků těhu je :wink:
17. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@reninecka17 ahoj, no klíďo to může být jak těhu, tak nějaká "ženská nemoc" - to jo jak to říct, prostě cysty atd... ne? :confused: Doktor by řekl víc... A zvracení je často psychosomatický - tzn že může zvracet i ze strachu z těhu (pokud se teda bojí), nebo z úplně jiný příčiny...
17. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Mám podobné potíže před pár dny jsem měla hnědočervený výtok 2 dny a teď mám křečovité bolesti v břichu a podbřišku a v břichu i v prsou, ale test ukázal že nejsem těhotná.Můžu být těhotná ?
11. črc 2013 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžeš,to krvácení mohlo byt z uhnizdovani. Zkus test za par dnu znovu :wink:
11. črc 2013 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžeš a nemusíš. Těžko soudit - může to být porucha cyklu, zánět, těhotenství, křeče v břichu můžou být taky způsobené čímkoliv...
Pokud jsou bolesti velké, tak bych raději zašla k doktorovi.
11. črc 2013 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
3 tydny zpozdeni je dost. Myslim, ze by tehu test otehotneni odhalil.
11. črc 2013 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Já tedy nevím, ale já bych si určitě zašla k doktorovi............ :wink:
11. črc 2013 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tehu bejt může,at zajde na gyndu a udělá jí ultrazvuk,to už by něco viděla,ve 4 tt už to tam vidí a pokud nebude,tak ji bodne vyvolavacku a do 10 dní by to měla dostat.
24. zář 2013 v 07:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek