• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

8. října 2017 
@dpavlinka no uvidíš,tou dovolenou se to mohlo klidně posunout.Ale jak píšeš,ještě týden počkej,pokud nic.udělej test a pokud bude negativní,tak na gyndu.Zřejmě to tou vyvolavackou dopadne....já ji naštěstí nikdy mít nemusela.To ti nezavidim,ale preji ti ať vše dopadne tak,jak ty.chceš.
1. říj 2013 v 15:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olik77 no pokud nemáš nervy a ms máš pravidelnou,tak uvidíš.Testy občas selzou,jsou asi líný udělat tu druhou čárku,jinak to nevidim a pak až půjdeš příští týden na gyndu,tak už by to viděl i na ultrazvuku.To prej vidí ve 4 tt,ale možná až konec.Já taky čekám a doufám,že mrška nepřijde.
1. říj 2013 v 15:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No jsem zvědavá.. Každopádně děkuji a držím ti pěsti! :slight_smile:
1. říj 2013 v 17:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nervy žádné nemám, jj to jsem se taky na hodně diskuzí dočetla, že testy nejsou moc spolehlivé, ale v mým případě jsou asi líný :slight_smile: radši s tím doktorem ještě počkám, dám tomu ještě 14dní a uvidím, mezi tím zkusím ještě jeden test, jé tak to ti držím pěstičky ať nepřijde MS, jen pozitivní test :slight_smile:
1. říj 2013 v 17:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olik77 no na mě moc nefungujou...kdybych nekojila,tak poznám,zda jsem těhotná líp,takhle moc ne.Takže uvidím jak to dopadne.A kdybych nebyla teď,tak příště,pozor si fakt nedáváme a jednou se trefí.Ale testy občas nefungujou a gyndarka to pozná až po 4 tt podle ultrazvuku.
1. říj 2013 v 18:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpavlinka dej pak vědět jak to s tebou vypadá...
1. říj 2013 v 18:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vevetrik 2 no asi tahle ja to nedostala mnesím tak mi dal vyvolavačku at to dostanu tak jsem zvedava ale zatím furt nic :frowning2:
2. říj 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katulka89 tak to poznas,ale mam kamarádku,která dostala vyvovalavacku a 10 den od ní ty dny nikde,ale měla v ruce pozitivní test.....já uvidim jak to se mnou bude.Teď bych to měla v sobotu normálně dostat,tak uvidim,ale doufám,že neprijdou..
2. říj 2013 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
verik2 no ja stále čekam na vyvolavačku ) tak uvidíme tobe držím palečky a ja ani nemam chut na pivko nebo na alkohol spíše a jim to co jsem nikdy nejedla a hlavne mi furt není nak dobře
3. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám 32 DC,MS byla 2.9.2013 ,teď zatím nikde,už skoro týden mě bolí v kříži,píchá v podbřišku a mám takové pnutí v prsou.Jen na testech je nějak bílo.Myslíte,že mám ještě počkat? Poradíte mi?
3. říj 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulka89 tak uvidíš no.Mě bolí pěkně podbrisek,ale nastydla jsem na spodek,tak uvidime co se z toho vyklube,test stále negativní,fakt nevím.Ja už to poznám jedine podle vynechane ms.Ale vždy mam výtoky když mě narůstá děložní sliznice a když ovuluju a teď stále nic....tak kkdyžtak na to v sobotu ještě pro jistotu skončíme....ale je fakt,že co to bylo toho 3 ,tak vždy to vytece ven vsechno a ten den začalo az ve 3 rano,co jsem šla na záchod,celou dobu to vmě bylo.....no uvidím v nedeli bych to měla dostat,teda pokud nejsem...možná max o 3 dny dyl,přece jen nam budou dělat kotel,radiatory,okna....a ta zima venku,nebude se.moc topit,člověk má s toho nervy....
4. říj 2013 v 08:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojanda00 zkus to....testy nejsou 100 .% ....Já byla 2x těhotná a ukázal mě test 2 čárky az v 5 tt....teď taky čekám ms jsem měla jen 2 a pul dne a já když otěhotněla,tak jsem to měla 3 dny,tak uvidíme co se z toho vyvrbi...nicméně chceme ještě jedno mimi.Tak když nebudu teď,tak příště.Ale ty počkej,znám i holku,kterej to test neukázal vůbec,proto jsem v klidu,za 14 dni jdu na gyndu a pokud jsem,tak už to tam uvidi
4. říj 2013 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak já ještě chvilku počkám a pak půjdu k doktorce.Kdyby se to povedlo,bylo by to fajn.Moc si to přejem.Jen ten test mi nedá spát.:frowning2:
4. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
veverisku mno uvidíme ja bych moc chtěla miminko ale plno lidí říka mas čas ja myslím že ne i přítel by chtěl když holka tak natalka a když kluk tam marek ale uvidíme a ty by jsi chtěla co ?
4. říj 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som na tom podobne, som 30DC, MS nikde (meškám 5 dní) a test negatívny. Ale mám taký pocit, že MS už nepríde. Tak ešte počkám a skúsim test znovu.
4. říj 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulka89 čas na mimi má každá jinak a pokud ho chceš,tak do toho a rady ostatnich neposlouchej...no kluka mám,holku taky,tak je mi to jedno,ale radej bych holčičku,jména kluk Ondřej,holka zatim nevíme....máme čas na výběr,ale důležitý je,aby bylo mimi zdravé a já měla poslední porod v pohodě,ten s dcerou jsem si pěkně vyzrala,že jsem myslela,že už mimi chtít nebudu,ale otrkala jsem se..
6. říj 2013 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Ráda bych se k Vám přidala. S manželem se už přes rok snažíme o miminko a stále se nedaří. :frowning2: Teď MS mešká druhým dnem a ani náznakem to nevypadá že by měla přijít. BT 37.1, nafouklé břicho jako před MS taky nemám, test jsem si dělala včera ( 1 den po vynechní) a jasně negativní. Už jsem z toho docela nešťastná, ta nejistita je strašná. Myslíte, že je ještě možnost, že by to mohlo vyjít???
6. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acinka83 naděje umírá poslední....určitě se zadari...ale bud v klidu.Mě test jen tak tehu neukaze a jde o to,kdy ovulujes.Já přesně před menzes,dneska jsem to měla rano dostat nic,test nic a už bych mohla zacinat 5 tt....ale jelikož kojim,tak fakt toho moc nepoznam,jen vim,že mě nenarustala děložní sliznice,ovulace nikde,bych se dost divila,kdyby menzes přišla,jsem přesná a vždy to dostanu po 29 dnech v 7 hodin ráno...mužů podle toho i řídit hodinky,tak uvidím no,ale test stále negativni,poslední menzes jen 2 a pul dne a pak 2 dny spineni....tak budeme doufat spolu,ale ty testy jdou dost nespolehlivy!
6. říj 2013 v 17:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojanda00 to jsme 2 já už mám den zpoždění,jsem přesná,vzdy to dostanu po 29 dnech rano v 7 hodin a furt nic a test....jak jinak negativní,ani náznak toho,že bych to měla dostat..ovulace nebyla.Proste testy jsou na nic.16 jdu ma gyndu,tak uvidím.To už neco bude vidět,pokud jsem...no uvidíme,pokud to nedostanuu do 3 dnů,tak jsem jasná,protože test je fakt linej udelat tu druhou čárku.
7. říj 2013 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Ahoj, tak to jsme na tom podobně. Vždy mám MS pravidelně po 29 dnech a tento měsíc prostě nic. Test jsem dělala naposled v sobotu a taky negativní. Neměla jsem odvahu vyzkoušet další. Dnes je to 4 den co se MS nedostavila :frowning2: Tak uvidím co přinesou další dny, ale ani v to, že by se to konečně mohlo podařit moc nedoufám.
7. říj 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak dneska 36DC a pořád bílo.Protože jsem marod volala jsem na gyndu,jestli mám ještě počkat,že mám spoždění .Řekli ať ještě dnes dorazím.Na ultrazvuku nic dr neviděla,prý by to mohlo být ještě malinký a nemuselo by to být ještě vidět.Vzali mi krev,zítra budou výsledky.Jinak asi vyvolávačka. :frowning2:
7. říj 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojanda00 Ahoj, já jsem na tom podobně. Jsem 34. DC, testy negativní a dr. ordinuje až ve středu :unamused:
7. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem začala v pátek masivně krvácet :(, takhle se mi to ještě nestalo, buď MS nebo potrat, test jsem si udělala ještě ve čtvrtek a byl opět negativní, myslíte že mám jít k doktorovi po pár dnech?
7. říj 2013 ve 13:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojanda00 no uvidíš,ale mě u dcerky taky brali krev,já byla skoro měsíc těhotná a rekli mě,že podle krve nejsem...no uvidíš,já jdu teda 16 na gyndu,zatim nic a posledně nic nevidel,ale já s tim počítala.Tak uvidíme, jednou to na gynde poznají,hlavně ať tam neco je.
7. říj 2013 ve 14:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olik77 jestli furt dost krvacis,hned k doktorovi,muže to byt s největší pravděpodobností opravdu potrat.Ten je pokud se ms zpozdí a masivně krvácí,pak to ve většině případů je.....drž se.Jednou se zadari
7. říj 2013 ve 14:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som tu uz raz pisala ale to bolo cca 2 tyzdne dozadu. Teraz som cca 50DC cize mi 3 tyzdne meska a test je stale negativny! Doktorka mi brala krv tyzden a pol dozadu a uz vtedy bola pozitivna ale tieto domace testy akosi nefunguju...
No som ja z toho dost zmatena hlavne preto ze to nebolo planovane :slight_smile:
Zajtra idem na krv zas tak v stredu mam vysledky a budem si istejsia.
No doktorka vravela ze niektorym zenam tie testy proste neukazuju 2 ciarky dost dlho...
7. říj 2013 ve 14:18  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acinka83 uvidíš a naděje umírá poslední...ono je u mě fakt,že poslední sm jen 2 a pul dne,pak spineni....takhle jsem to měla 2x a byla jsem vždy těhotná....a teď ani vytoky při narůstání děložní sliznice,ani ovulace nebyla,testy bílé a já nemam jedinej naznak,že bych to měla dostat.Teďam i pnuti prsou a mě se přes den mlíko nedělá,holky jsou nauceny,že kojim pouze v noci....no uvidíme,testum neverim a jednou na ultrazvuku něco uvidí.Kdyžtak se budem ještě potit :slight_smile:
7. říj 2013 ve 14:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja tiez dufam.. necely 3. tyzden od pposledneho pokusu som 1. den zacala pocitovat zasklby v maternici, ani nie bolestive, skor otravne a trvalo to cely den. na dalsi den uz sa pridali aj bolesti ako pred M a dost intenzivne, a treti den som dokonca vychytala zvysenu teplotu, bolesti kosti, svalstva ze som ani vstat nemohla, k tomu trosku mliecneho vytoku, kt. pred M nemavam a bolesti v podbrusku tiez nie.. na 4. den mi nic nebolo, len som stale ocakavala M kedze to bol 28den cyklu, ktory mam uz asi rok kratsi-cca 25dnovy., lenze test negativny..dnes je 29. den, M stale nerozbehnuta, ale vidim velmi jemnulinky hnedy vytok vo velm imalom mnozste. co vy na to?
7. říj 2013 ve 14:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 díky moc, dost jsem krvácela v pátek a sobotu, neděle a teď pondělí je lepší, meškalo mi to nějakých 13 dní, už se těším až vám sem napíšu že jsem těhu, už aby to bylo, ty 4 roky už je dost dlouhá doba, vím že někdo čeká ještě déle
7. říj 2013 ve 14:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olik77 jj kamarádka čekala 10 let,ale meskala jsi dost dlouho.Já mam nevyhodu,stačí mě málo a jsem těhotná.U kluka jsem nevzala 1 prasek a.bum a u holky jsem vysadila a další měsíc koukala na pozitivní test....tak teď uvidim,ale jestli jsem,tak hned na 1 pokus.Bych ti mohla půjčit svou chytlavou delohu.Snad se zadari.Chce to jen na to nemyslet a je to
7. říj 2013 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek