Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

verik2
7. říj 2013

@dovea hnědý výrok?Ihned běž na gyndu.Zřejmě budeš těhotná,ale todle může znamenat bud gynekologickej problém a nebo zamlkly potrat.Tak hned běž,radci pro jistotu.....

dovea
7. říj 2013

@verik2 diky, ano hnedy a jednorazovo..dnes

verik2
7. říj 2013

@dovea já beham na gyndu dost často.Teď tam jsem furt.Mám ještě problémy s myomem,teď jsem prodělala i zánět,který se mi dělá právě jen v těhotenství,tak uvidím.

dovea
7. říj 2013

@verik2 tak dufam, ze sa ti to da vsetko doporiadku! Drzim velmi paste🙂

acinka83
7. říj 2013

@verik2 děkuji za povzbuzení. Já těhotná ještě nikdy nebyla, tak nemám s čím porovnávat. Jen mi tento měsíc přijde jiný než všechny do teď. Po Ovu jsem měla docela dost hojný výtok, který jsem nikdy dřív nezaznamenala. Byl docela řídký a měl bílou barvu. Celý den mě( tak nárazově) bolelo břicho, že jsem pořád běhala jestli už jsem to fakt nedostala a stále nic. Uvidí se , co přinesou následující dny. Asi ráno zkusím ještě jeden test a uvidím... 🙂

verik2
8. říj 2013

@acinka83 jé to je krásný,já si pamatuji,že u kluka jsem to poznala tim,že jsem byla furt na záchodě,furt jsem se tulila k priteli a pak mě neuvěřitelným způsobem boleli prsa....až pak pozitivní test....no mě už menzes meska 2 den,a jelikož mam ovulaci tak 3 dny pred menzes,tak jsem jí naposledy měla před tím,než přišla na 2 a pul dne....pak spineni a to už jsem říkala,že jsem otěhotněla....no pokud to nedostanu do čtvrtka do rána,tak je to možná tutovka...nám dneska přijedou menit radiatory,tak má z toho člověk strach.....pak okna a zima se blíží.Takže je toho moc a to může menzes oddalit.Tak uvidíme,jen vím,že teď mám zánět,který jsem měla jen v tehu,ovulace nebyla,ani narustani sliznice,bolí mě hlava,únava,lítaní na záchod,děti me lehce rozčílí,nevim no.Tak já jdu stejně 16 na gyndu.A ten taky řekl,že zřejmě těhotná budu,tak uvidíme.Byla jsem tam brzo nq ultrazvuku viděl jem ten myom,který neroste,možná se trošku zmenšil a narustani sliznice taky nebylo vidět jako jindy...chce ti čas.Hlavně aby miminka byla zdravá,pokud tam jsou....já stejně do 3 mesice vim i pohlaví,vždy na sobě poznám co čekám.2x jsem se nemylila a u holky jsem rikala od 2 měsíce,že to je holka,blila jsem jak alik a jedla.jen kyselé...u kluka jsem kyselé nemohla ani citit....jo a občas mě pálí zaha a ta mě pálí převážně jen v těhotenství a nic mě na to nepomáhá....tak držím palce,těhotenství zdar! 😀

acinka83
8. říj 2013

@verik2 Ahoj, tak testík zase s jednou čárkou ☹ Měřila jsem si BT a 37,2. Přitom je to tak strašně protichůdné. A to je dnes 5 den zpoždění.. ☹ Jestli to nedostanu do konce týdne, tak se příští týden objednám k doktorce. Měla jsem doma jen mamatesty, ještě možná vyzkouším koupit si dnes nějaký jiný, ale už tomu moc nedávám ☹

verik2
8. říj 2013

@acinka83 já mám 2 dny zpoždění a test nic a pritom bych řekla,že jsem v 5 tt.By mě zajimalo jak ty testy dělají.A já zpoždění nemivam.Je to divný.Teplotu si nemerim.Ale jsou případy,že jsou holky těhotné a testy negativní.....takže budem čekat.Já mám jit stejně za týden ve středu na gyndu,tak uvidim zda tam bude fazolka i se srdickem....a když ne,tak se budem potit dál.

verik2
8. říj 2013

@dovea jj mě doporadku dají,mam výbornou doktorku,nestěžuji si.Já tu mam výborného i obvodního doktora,porodnici super,to víš Benešov,Rarh tam udělal nový co mohl...

verik2
9. říj 2013

Tak děvčátka už jsem asi přišla na to,proč jsou testy negativní....jelikož v noci kojim a i hodně piju,tak musim lítat na toaletu a ten hormon se mi tam jednoduše nestačí nahromadit a ten test tu nizkou hladinu nepozná.Dneska už mám 3 dny zpoždění,tak uvidím,ale nervy nemám a normálně zpoždění také ne,tak všem snazilkam držím pesti,ať to dobře dopadne.....jednou se zadari.

acinka83
9. říj 2013

Já dnes 6 den zpoždění a opět žádná změna ☹ Tohle se mi ještě za rok a půl, kdy jsem vysadila antikoncepci ještě nestalo. Měla jsem pocit, že jsem konečně na testíku viděla dušíka, ale už mám z toho čekání asi mžitky před očima a spíš než že by tam byl, tak bych ho tam chtěla vidět 😀

lenasss
9. říj 2013

holky,dnes jsem narazila na tuto diskuzi.Stalo se vám některé,že byste měla MS a přesto jste byla těhotná?Já to dostala o 5 dní dřív ale jen špinění po třech dnech už jsem krvácela ale jinak než obvykle,teď pořád špiním do hněda.Dnes bych to měla dostat regulerně,a udělala jsem si test protože mám divné stavy a na mamatestu byl duch ale po limitu a na testu z lékárny už žádný ale byla to druhá moč a vypila jsem ráno čaj.Nějak to nehrotím,jen mám vážně divné stavy,prsa mám nalité,a trnou mi zuby ale šíleně moc u dřívějších těhu jsem to vždy poznala,ani jednou jsem Ms neměla a hned mi bylo špatně a testy byli 10Dní po ovu pozitivní.Tak buď blázním nebo už nevím 😅

suesy
9. říj 2013

@olik77 ahoj, len sa chcem spýtať bola si s tým aj u doktora? ja som meškala síce len 6 dní, ale potom sa to rozbehlo podobne ako u teba, tak ma len zaujímalo, čo ti povedali u dr., ak si bola. Ja som mala ísť na preventívnu, len mi meškali, tak pôjdem až teraz, keď skončia. Tiež mám obavy či to nebol potrat, lebo test bol dva dni predtým negatívny, ale na druhej strane mi MS chodí presne na deň, tak ma to dosť prekvapilo.

olik77
9. říj 2013

suesy Ahoj, u doktora jsem nakonec nebyla, krvácení bylo velice silné 2 dny, potom 2 dny slabší a včera už jen malé špinění, jelikož jsem v nové práci ve zkušební době, tak si nemohu dovolit jít k doktorovi jak se mi zlíbí, a můj doktor má odpoledne vždy jen v úterý, tak jsem tam chtěla jít v úterý, ale jelikož vše už přestalo tak jsem nešla a radši počkám, jsem takový nepřítel doktorů, nemám s nimi moc dobré zkušenosti, tak když opravdu nemusím tak radši nechodím, a do toho mě posílal na umělé a mi s manželem stále zkoušíme různé alternativy, než jít na umělé, tak jsem nechtěla vyslýchat jeho řeči jak to s tým umělým vypadá tak to je druhá věc proč jsem k němu nakonec nešla, škoda že ti neporadím, tak mi dej vědět jak to dopadlo u tebe, díky 🙂

suesy
9. říj 2013

@olik77 Ahoj, no aj tak ďakujem, ja by som mala mať posledný deň zajtra, ale už teraz je to minimálne, tak možno aj nič nebude, ale k dr. pôjdem až budúci týždeň, zajtra ešte uvidím, čo a ako a v piatok je u dr. len poradňa, tak si ešte musím počkať. No to je mi ľúto, že vás posielajú na umelé a čo všetko ste skúšali? V tomto neviem veľmi poradiť, nám sa podarilo hneď po polroku, čo sme to skúšali.

verik2
10. říj 2013

@acinka83 já mam 4 den,nikdy jsem to neměla a test opět negativní a ani naznak toho,že bych to měla dostat....no asi pockam na 16 jdu na gyndu

verik2
10. říj 2013

@lenasss já to mám vždy,když otehotnim,tak to jeste na 3 dny dostanu a pak jen spineni,telu chvili trvá,než menzes zastaví....a znám paní,která krvacela do 5 mesice.Takže to chce klid.Já to měla naposled taky jem 2 a pul dne,pak spineni,teď menzes meska uz 4 den a já jsem přesná a test....negativni,ale bude to asi tim,že hrozně piju.Vcera jsem dala asi 3 a pul litru vody....

lenasss
10. říj 2013

@verik2 Díky za odpověď,já to právě nikdy neměla.pokaždé jsem přišla na to,že jsem těhu protože mi vynechala MS.Jen tento měsíc jsem špinila,tak jsem si říkala možná se zadařilo,ale ty testy byli negativní a včera ráno jsem ani nevím proč udělala ten jeden jen tak pro zichr a ona tam byla ale strašně slaboučká,dneska jsem zapoměla testovat 😅 ,tak zkusím zítra,ale je mi divně stejně divně jako u předešlých těhu.trnou mi pořád ty zuby,včera jsem jedla večeři a stěžovala si proč je to tak hořké a nikdo jiný si nestěžoval 😅 😅 Tak počkám,nic jiného stejně dělat nemůžu 😉

lenasss
10. říj 2013

@verik2 všimla jsem si,že ty mladší prcky máme stejně staré 🙂

acinka83
10. říj 2013

@verik2 tak já to dnes dostala. 7 den zpoždění. Nikdy se mi tohle ještě nestalo... A přitom jsem si skoro byla jistá, že nám to tento měsíc opravdu vyšlo. Po očekávané MS, když mě zabolelo břicho, tak místo MS jsem měla hlen jako při OVU. Měla jsem z toho fakt dobrý pocit a teď tohle ☹ Tak snad se zadaří další měsíc. 🙂

verik2
11. říj 2013

@lenasss no to ne no.Ale malej je stejně.To je dobrý.Já.udělám test až dokojim a uvidím, stejně jdu ve stredu na gyndu,tak uvidím.Ale u tebe by to chtělo už holčičku.Já bych teď chtěla zase...i když hlavně,aby byli vsichni zdraví....

verik2
11. říj 2013

@acinka83 tak to je mi líto.Ono chce na to nemyslet....mám kamaradku,která chtěla mimi 10 let...pak ji doktorka řekla,že má špatný vajecniky,tak že u ní mimi nehrozí a za 3 měsíce zjistila,že je těhotná a doktorka kroutila hlavou....jednoduše na to nemyslela a povedlo se hned.Chce to se třeba priopit,pak ma to skočit a nemyslet q třeba se zadari....jednou se to povede...

lenasss
11. říj 2013

@verik2 holčička by byla jako pěkný bonus,ale dalšího kluka bych chtěla taky 😅

olik77
11. říj 2013

@suesy Ahojky, zkoušeli jsme různé bylinky, rady na netu, v knížkách, rady některých známých, léčitelé.

acinka83
11. říj 2013

@verik2 myslím že nejsem jedna z těch, která nemyslí na nic jiného 😀 Nechávám tomu čas a jednou budu mile překvapená, až se objeví na testu // 🙂 Tak si budeme užívat další měsíc snaženíčka 🙂

verik2
11. říj 2013

@acinka83 jj to máš pravdu,todle já si neuziju,já jsem hned na poprvé,i přes prášky,je to blbý,jak jsem chytlava.Je to nevýhoda,pak je moc dětí.Znám jednu,která 2 x otěhotněla o s.podvazanyma vajecnikama,má 8 děti a je zoufalá.Se bojim abych nebyla jako ona....

verik2
11. říj 2013

@lenasss teda 3 kluky,pokud by byl jako Patrik,tak vyrostu...zlatá Tynka proti němu.

lenasss
11. říj 2013

@verik2 já mám dva malé ďáblíky,ale jsou zlatí.Jinak já už to vzdala.Dnes test bílý tak jedem další kolo. 😀 třeba se zadaří.Možná to prý bylo biochemické těhu.To jsem měla i u druhého než se narodil 🙂

verik2
11. říj 2013

@lenasss uvidíš no,já už to nechávám,jsem to ještě nedostala už 5 den zpoždění,test negativni,ale je fakt,že moc piju a to i v noci a i v noci litam na záchod...tak uvidím ve středu jdu na gyndu,tak uvidím,ale prsa mě bolí cim dál tim.víc...uvidíme.Jednou se zadari....

zdeniq
11. říj 2013

@verik2 ahoj,tak jsem se zaregistrovala, my to mame taky tak, jak na to vlitnem,hned otehotnim,ani si moc neuzijeme,ted mam 2mes.prdouska a uz 3 tydny se citim divne,beru antikon.pro kojici,testy negativni,menses by mela prijit kolem 16teho,zkusim test v pondeli,jsem docela napnuta,jestli opravdu znam dobre sve tehu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru