Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

pavlinpaj
8. zář 2015

@barus_ka123 Ahoj :D né, to si myslím, že stačí. To tsk nějak byl ten plastový. Byl to GS mama 🙂

barus_ka123
9. zář 2015

Tak holky 5. Den zpoždění a test zase negativní, přestávám doufat :(

andy80
9. zář 2015

@barus_ka123 Já měla týden po vynechání MS negativní test a koukni do pasu, jsem 17tt 🙂 , tak nevěš hlavu, pořád tam je naděje dokud se nedostaví MS.

barus_ka123
9. zář 2015

@andy80 dobře tak ještě vydržím, jen tohle jsem nikdy neřešila tak vůbec nevím kdy třeba už je potřeba navštívit doktora :/

martjjja
9. zář 2015

No, tak rozdíl tam trochu je, takže budu i nadále doufat. Ten druhý test je ze dnes, tedy 14 dní zpoždění (ta první 11dní zpoždění-foceno v neděli).

barus_ka123
9. zář 2015

@martjjja tak to máš pěkne dvě čárky 🙂 zase malá naděje pro nás co máme zpoždění např. "teprve" 5dni 🙂 drží palečky ať je vše v pořádku 🙂

martjjja
9. zář 2015

@barus_ka123 doufejme, ale pořád se nemůžu zbavit obavy, jestli by už prostě neměla bejt dálnice. Jestli to hcg není moc nízké.

veronika1603
9. zář 2015

@martjjja gratulujem neboj ciarocky silneju aj budu.mysli pozitivne..ja sa pri sexe snazim nemyslet ze robime babatko no nejak mi to nejde..neviem ako nato prestat myslet.asi je uz moja tuzba silna a ja to neviem ustat..ms skoncila pred dvoma dnami vcera sme zacali skusat znova.mala som aj termin od Jonasa ale moc tomu nedavam nadej vzdy mi tie dni od neho vychadzaju po ms co je prakticky nemozne..baby myslite ze by sa malo sexovat casto alebo kazde 3-4 dni aby sa mali spermie cas obnovit?

hermanek1985
9. zář 2015

@barus_ka123 tak jsme na tom stejne. .5 dni spozdeni a test negativní 🙂

veronika1603
9. zář 2015

@barus_ka123 skus dat vecer 2dl cerveneho vinka.mne pomohlo a na druhy den sa spustila ms.ked nie este mas sancu...i ked po vynechani ms by si uz mala mat aspon ducha..no kazdopadne ti drzim palce...😊

barus_ka123
10. zář 2015

@veronika1603 víno jsem si nedala, ale po týdnu mi přijel přítel, tak jsme se tulili a třeba to MS spustí a když ne tak ještě zítra testnu a když zase ne tak v úterý k doktorovi tak jsem zvědavá 🙂

barus_ka123
10. zář 2015

@hermanek1985 a kolikátý máš DC? 🙂

hermanek1985
10. zář 2015

@barus_ka123 ted mam 36dc. ..a jsem už z toho hotova..probudím se a je mi dobře. ..po chvíli mam pocit nafoukleho břicha. .a je mi blbe..dam si snídani. .je mi pak lépe a po chvíli zase blbe..pak o pět pocit pocurani či ms a ono nic..jen Blbej bílej hlen..Já chci aby to už skončilo, takhle to mam od pondeli. .necítím se ve sve kuzi. .chci i dokonce,aby se mrcha rozjela☹

barus_ka123
10. zář 2015

@hermanek1985 já už na wc dnes letěla asi 10x v domnění že už a nic...takže už rezignuji a dávám tomu čas do úterý a pak k doktorovi...ještě teda počkám a třeba o víkendu zkusím jeden test, ale jinak už naděje moc nemám spíš at je se mnou vše v pořádku ;)

hermanek1985
10. zář 2015

@barus_ka123 vím jak se cítíš. ..taky pokud se to ne rozjede, tak v utery zajdu na gyndu. ..Já bych si musela koupit ten test znova..a na to jsem lina. ..a v kolika tem DC si?

barus_ka123
10. zář 2015

@hermanek1985 no já mám právě ještě poslední jeden 🙂 tak zkusím ještě ten a pak ten doktor :/ dnes už právě 40DC :/ vždycky jsem měla MS 34.den...až tento měsíc nevím co se stalo, ale poprvé jsem necítila v polovině cyklu ovulku tak mám podezření jestli třeba nebyla později :/

martjjja
10. zář 2015

@veronika1603 já po vynechání ms ducha neměla, duch se objevil až někdy týden po tom.
Jinak u někoho se stálá, že se začátek plodných dní dokonce překrývá s koncem ms, tak bych neztrácela hlavu. Kamarádka praktikovali ob den sex, prej je to nejlepší na obnovení. Já tohle zatím řešit ale nemusela.

barus_ka123
10. zář 2015

@hermanek1985 tak MS mi právě dorazila...musím teda říct, že nejsem tak zklamaná jako předchozí cykly, protože už jsem byla nervozní jestli je semnou vše ok 🙂 tak už se těším na další snažení 🙂 tobě přeji hodně štěstí 🙂

hermanek1985
10. zář 2015

@barus_ka123 mě ještě nedorazila ☹ráno vstanu a údělam test...tak držím palečky Ať se priste zadari🙂

barus_ka123
11. zář 2015

@hermanek1985 jj pak mi dej vědět jak jsi dopadla, jsem zvědavá 🙂

hermanek1985
11. zář 2015

@barus_ka123 37 dc..ms nikde a test negativní. ..ale je pravda,že jsem o půlnoci vypila půl litr vody..žízní jsem se probudila🙂

hermanek1985
11. zář 2015

@martjjja ahoj..jsem 37dc ms mam 28-31dc..a test mam negativní. ..ms nikde a ani náznak...v kolikatem dc si měla pozitivní?

hermanek1985
11. zář 2015

@barus_ka123 tak a zacla jsem spinit 🙂..aspoň vím na čem jsem

blanii
11. zář 2015

@vendy200 Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak jsi na tom, už došla tetička 🙂 nebo kdy jdeš k doktorce?
Ja pořád nic, test z utery negativni a k doktorce jdu v útery.....

barus_ka123
11. zář 2015

@hermanek1985 příští měsíc to jedné z nás nebo oběma snad už vyjde 🙂

martjjja
11. zář 2015

@hermanek1985 takže dokazila nebo jsi jen zašpinila?
Já to musím nejdřív spočítat 🙂 úplně pidi ducha jsem měla 39DC, 43DC byl už pozitivní, ale ne výrazně. Tak uvidím, co z toho vyleze 🙂

vendy200
12. zář 2015

@blanii Ahoj no v pondělí jsem byla na krvi a nic, ale říkala mi že je možný že jsem otěhotněla před MS že mám počkat. V pondělí to bude týden od krve a MS stále nikde tak si zas udělám test, jsem v tuhle chvíly cca. 47den cyklu a spoždění 18dní a pořád ani náznak MS, zkoušela jsem i červené víno jak někdo radí že by to mohlo pomoci. Na krvi mi říkala ať počkám max. ještě 14dní a objednám se k doktoru. Tak uvidíme drobek z toho šílím.

lilli89
12. zář 2015

ahojky, mám dotaz... asi už se budu opakovat, ale je tu tolik příspěvků, že je nejsem schopná všechny přečíst 😀 potřebovala bych poradit, minulý týden ve čt jsem si dělala TT od Mamatestu 10mIU a druhá čárka byla opravdu hooodně slaboulinká, ale byla... dnes jsem si dělala míň citlivý test 25 mIU od lékárny BENE a je to půl hodina a druhá čárka nikde.... podle předchozí MS jsem 20 DC a ovulační testy jsem si dělala každý den a ani jeden nebyl pozitivní... což taky může být příznak těhu, ale nemusí... na začátku týdne jsem vlezla v práci do lednice a málem se pozvracela, jak tam cosi smrdělo, hlava se mi točila, bradavky mě bolely a teď nic... akorát se cítím, jako kdybych byla pořád plná a v břiše mě něco tlačilo... vadí mi i přes pas uplé kalhoty... s manželem už se snažíme skoro půl roku a mimi si moc přeji.... co si o tom myslíte?

handangervidda
12. zář 2015

@lilli89 Myslím, že těhotená nejsi- ovulaci budeš mít buď později nebo máš tento měsíc anovulační cyklus(předtím jsi ovulaci vždy měla?). Na tom Mammatestu jsi tu druhou čárku měla po třech minutách?

@vendy200 Brala jsi předtím antikoncepci a kdy jsi ji případně vysadila? Protože třeba já jsem měla po vysazení cykly kolem 50 dnů(ovulaci jsem měla) a upravilo se to samo.

lilli89
12. zář 2015

handangervidda ano, na mamatestu to bylo do těch 3 minut. a právě že před tím vždy ovu byla...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru