• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

25. května 2017 
@eliska8228 nn kdybys mela doporucenku od dr je to zdarma, ale ja k dr pujdu s jistotou ze sem tehotna
6. pro 2015 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže, když si skočím do nemocnice kde dělají odběry, tak tam by mě to měli udělat. A kolik krve berou?
6. pro 2015 ve 14:44  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska8228 ampulku? Jj jen pocitej ze to chvilku trva....rano des odpolko znas vysledky
6. pro 2015 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvůli prckovi to vydržím, i když se mi z odběrů dělá pěkně zle :slight_smile:
6. pro 2015 v 15:01  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankar20 jinak moc děkuji za radu a budu držet palečky, aby Ti to vyšlo :slight_smile:
6. pro 2015 v 16:24  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fatal_error u mě pořád stejně. Bolesti jako by ms měla přijít ale jen spineni. Někdy trochu více. V noci vůbec. Bolesti spíše ustávají a podrážděnost střeva úplně jakoby ms probíhala. Co ty? Něco nového?
6. pro 2015 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fatal_error a pak sem tam se objevuje bolest prsou.
6. pro 2015 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lelinka22 jo tak prsa ta mám taky bolestivá, musela jsem popoběhnout a pěkně mě zabolela
6. pro 2015 v 19:22  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lelinka22 novyho taky jen prsa. zvetseny a bolestivy celkove uz ne jenom bradavky. blby je, ze jsem v patek v praci na neco dulezityho zapomnela, takze tam musim hned zejtra rano, cili k doktorce pudu asi az v utery. :/ protoze se mi nebude chtit jezdit z domova do prace, pak k doktorce a pak zpet do prace. :/
6. pro 2015 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fatal_error Tak potom dej v úterý vědět, jak si dopadla:o) držím palečky:o)
6. pro 2015 ve 20:12  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fatal_error já taky držim palce! Ať to dopadne dobře. ... já mám ještě čas. Budu čekat co se bude dít se mnou dal...
6. pro 2015 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska8228 dekuji taky drzim palecky :wink:
6. pro 2015 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankar20 také děkuji :slight_smile: nejlépe by bylo kdyby se nám zítra ráno ukázal druhý proužek a k doktoru šli už jen na potvrzení a kontrolu zda je vše v pořádku :wink: samozřejmě to platí i pro ostatní holky :slight_smile:
6. pro 2015 ve 20:59  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska8228 tak sem byla v laborce a tam mi rekli uz ne 200 ale 300 tak sem si koupila testy klasicke a testnu zitra...co ty jak jsi dopadla?
7. pro 2015 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankar20 Testík z moči jsem si udělala v 5 ráno (negativní) a šla si ještě na chvíli lehnout. A do laborky jsem ani nemusela, ráno okolo 8 mě probudily křeče v břichu, také bolest zad, začala jsem špinit a tedˇ už jen čekám kdy se mi rozjede menstruace. Ale u Tebe to vypadá velmi nadějně, tak držím palečky at´ hodnoty rostou a vše je jak má:o) :wink:
7. pro 2015 ve 12:28  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska8228 kez by to byla hodnota ale to byla cena. 300 kc za krev nedam tak sem koupila testy a zkusim zitra tak sem zvedava...jinak neztra cej nadeji, povede se :slight_smile:
7. pro 2015 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha a já myslela že už alespoň Ty víš na čem jsi. Zatím ještě nekrvácím a změna v barvě hlenu je opravdu malinkatá, takže stále ještě doufám, protože maličká naděje tu ještě je:o)

Vsak to zkoušíme teprve třetí měsíc a dvakrát z toho byl snoubenec právě v okamžiku kdy se domnívám, že jsem měla plodné dny na služební cestě. Teprve ted´ v říjnu se nám to podařilo časově sladit.

Byla by to veliká náhoda kdyby se nám to takto hned povedlo. :slight_smile:
7. pro 2015 ve 12:40  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska8228 tak my jeden prvni mesic po 11 mesicni pauze, predtim snazeni kolem 2 let
7. pro 2015 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamka měla bráchu na první pokus a mě na druhý. Ale obávám se, že u mě to v dnešním ustresovaném světě tak rychlé nebude.
Zatím všemu nechávám volný průběh. Nechci dopadnout jako moje kamarádka která hned od začátku snažení tak stresovala s plodnými dny, měřením teploty a kontrolou krčku a hlenu, až z toho přestala na půl roku úplně menstruovat.
7. pro 2015 ve 12:51  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska8228 jj psychika dela opravdu hodne
7. pro 2015 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankar20 Za jak dlouho si otěhotněla u malé?
7. pro 2015 ve 12:58  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. pro 2015 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankar20 já doufám, že u nás to snad dopadne do září, máme totiž na něj naplánovanou svatbu :slight_smile:
7. pro 2015 ve 13:24  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska8228 jujky...my se snazili o malou, muz me pozadal o ruku a hned sme si registrovali svatbu na nase prvni vyroci mno a u oltare sem byla ve 4 tem mesici...tak kdyztak budes tehu u oltare no
7. pro 2015 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by bylo moc krásné, můj snoubenec prožívá vše se mnou, stále se ptá co bříško, ale švadlena by ze mě asi moc radosti kvůli šatům neměla
jinak k bříšku stále se to drží stejně, zatím se nic nerozjelo
a jak se dnes cítíš Ty?
7. pro 2015 ve 14:23  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska8228 klasika zas rano nevolno jen dnes sem nic nesnedla tak nebylo co zvracet...podbrisek me boli taky furt stejne jen zmena v tom ze podprda co mi byla o trochu vetsi v kosickach mi uz vetsi neni...tak uvidime jak to bude a nechutna mi uz vubec kafe a to pred mesicem jsem ho pila pres 2 litry denne ( to vis laska k pul litrovym hrneckum to se pije samo)
7. pro 2015 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska8228 tak to pozoruji, jaké tu píšete změny ... a dodávám k tomu, že ač už jsem čekala, že už se to rozjede, tak stále nic. Špinění ještě jo. Ale už mě nebolí břicho a spadly otoky, tak jako když skončí MS. Jsem z toho paf. Zítra zkusím asi opět test.
7. pro 2015 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jak vidím holky tak nás matka příroda všechny pěkně napíná. Zkoušela jsem si tedˇ podprsenku co jsem si koupila před měsícem s pevnými košíčky a prsa přetékají. Nějak mi to ani nedošlo, většinou nosím bez výstuže a tam se nějaké číslo ztratí.

Tak kávu a dokonce ani sladké už jsem neměla přes týden a to je u mě opravdu s podivem. Ale jinak mi chutná vše:o)
7. pro 2015 ve 14:44  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska8228 osklive podprsenky ze xD takhle se zmensovat...
7. pro 2015 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trochu jsem zabrouzdala, jak je to s citlivostí testů. A podivilo mě, že 35. den cyklu může být hodnota HCG hormonu i třeba stále jen 19! No, a to by mě zajímalo zda toto test vůbec naměří?
7. pro 2015 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek