Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

hankar20
6. pro 2015

@eliska8228 nn kdybys mela doporucenku od dr je to zdarma, ale ja k dr pujdu s jistotou ze sem tehotna

eliska8228
6. pro 2015

takže, když si skočím do nemocnice kde dělají odběry, tak tam by mě to měli udělat. A kolik krve berou?

hankar20
6. pro 2015

@eliska8228 ampulku? Jj jen pocitej ze to chvilku trva....rano des odpolko znas vysledky

eliska8228
6. pro 2015

kvůli prckovi to vydržím, i když se mi z odběrů dělá pěkně zle 🙂

eliska8228
6. pro 2015

@hankar20 jinak moc děkuji za radu a budu držet palečky, aby Ti to vyšlo 🙂

lelinka22
6. pro 2015

@fatal_error u mě pořád stejně. Bolesti jako by ms měla přijít ale jen spineni. Někdy trochu více. V noci vůbec. Bolesti spíše ustávají a podrážděnost střeva úplně jakoby ms probíhala. Co ty? Něco nového?

lelinka22
6. pro 2015

@fatal_error a pak sem tam se objevuje bolest prsou.

eliska8228
6. pro 2015

@lelinka22 jo tak prsa ta mám taky bolestivá, musela jsem popoběhnout a pěkně mě zabolela

fatal_error
6. pro 2015

@lelinka22 novyho taky jen prsa. zvetseny a bolestivy celkove uz ne jenom bradavky. blby je, ze jsem v patek v praci na neco dulezityho zapomnela, takze tam musim hned zejtra rano, cili k doktorce pudu asi az v utery. :/ protoze se mi nebude chtit jezdit z domova do prace, pak k doktorce a pak zpet do prace. :/

eliska8228
6. pro 2015

@fatal_error Tak potom dej v úterý vědět, jak si dopadla:o) držím palečky:o)

lelinka22
6. pro 2015

@fatal_error já taky držim palce! Ať to dopadne dobře. ... já mám ještě čas. Budu čekat co se bude dít se mnou dal...

hankar20
6. pro 2015

@eliska8228 dekuji taky drzim palecky 😉

eliska8228
6. pro 2015

@hankar20 také děkuji 🙂 nejlépe by bylo kdyby se nám zítra ráno ukázal druhý proužek a k doktoru šli už jen na potvrzení a kontrolu zda je vše v pořádku 😉 samozřejmě to platí i pro ostatní holky 🙂

hankar20
7. pro 2015

@eliska8228 tak sem byla v laborce a tam mi rekli uz ne 200 ale 300 tak sem si koupila testy klasicke a testnu zitra...co ty jak jsi dopadla?

eliska8228
7. pro 2015

@hankar20 Testík z moči jsem si udělala v 5 ráno (negativní) a šla si ještě na chvíli lehnout. A do laborky jsem ani nemusela, ráno okolo 8 mě probudily křeče v břichu, také bolest zad, začala jsem špinit a tedˇ už jen čekám kdy se mi rozjede menstruace. Ale u Tebe to vypadá velmi nadějně, tak držím palečky at´ hodnoty rostou a vše je jak má:o) 😉

hankar20
7. pro 2015

@eliska8228 kez by to byla hodnota ale to byla cena. 300 kc za krev nedam tak sem koupila testy a zkusim zitra tak sem zvedava...jinak neztra cej nadeji, povede se 🙂

eliska8228
7. pro 2015

Aha a já myslela že už alespoň Ty víš na čem jsi. Zatím ještě nekrvácím a změna v barvě hlenu je opravdu malinkatá, takže stále ještě doufám, protože maličká naděje tu ještě je:o)

Vsak to zkoušíme teprve třetí měsíc a dvakrát z toho byl snoubenec právě v okamžiku kdy se domnívám, že jsem měla plodné dny na služební cestě. Teprve ted´ v říjnu se nám to podařilo časově sladit.

Byla by to veliká náhoda kdyby se nám to takto hned povedlo. 🙂

hankar20
7. pro 2015

@eliska8228 tak my jeden prvni mesic po 11 mesicni pauze, predtim snazeni kolem 2 let

eliska8228
7. pro 2015

Mamka měla bráchu na první pokus a mě na druhý. Ale obávám se, že u mě to v dnešním ustresovaném světě tak rychlé nebude.
Zatím všemu nechávám volný průběh. Nechci dopadnout jako moje kamarádka která hned od začátku snažení tak stresovala s plodnými dny, měřením teploty a kontrolou krčku a hlenu, až z toho přestala na půl roku úplně menstruovat.

hankar20
7. pro 2015

@eliska8228 jj psychika dela opravdu hodne

eliska8228
7. pro 2015

@hankar20 Za jak dlouho si otěhotněla u malé?

hankar20
7. pro 2015

@eliska8228 8 mesicu

eliska8228
7. pro 2015

@hankar20 já doufám, že u nás to snad dopadne do září, máme totiž na něj naplánovanou svatbu 🙂

hankar20
7. pro 2015

@eliska8228 jujky...my se snazili o malou, muz me pozadal o ruku a hned sme si registrovali svatbu na nase prvni vyroci mno a u oltare sem byla ve 4 tem mesici...tak kdyztak budes tehu u oltare no

eliska8228
7. pro 2015

to by bylo moc krásné, můj snoubenec prožívá vše se mnou, stále se ptá co bříško, ale švadlena by ze mě asi moc radosti kvůli šatům neměla
jinak k bříšku stále se to drží stejně, zatím se nic nerozjelo
a jak se dnes cítíš Ty?

hankar20
7. pro 2015

@eliska8228 klasika zas rano nevolno jen dnes sem nic nesnedla tak nebylo co zvracet...podbrisek me boli taky furt stejne jen zmena v tom ze podprda co mi byla o trochu vetsi v kosickach mi uz vetsi neni...tak uvidime jak to bude a nechutna mi uz vubec kafe a to pred mesicem jsem ho pila pres 2 litry denne ( to vis laska k pul litrovym hrneckum to se pije samo)

lelinka22
7. pro 2015

@eliska8228 tak to pozoruji, jaké tu píšete změny ... a dodávám k tomu, že ač už jsem čekala, že už se to rozjede, tak stále nic. Špinění ještě jo. Ale už mě nebolí břicho a spadly otoky, tak jako když skončí MS. Jsem z toho paf. Zítra zkusím asi opět test.

eliska8228
7. pro 2015

Jak vidím holky tak nás matka příroda všechny pěkně napíná. Zkoušela jsem si tedˇ podprsenku co jsem si koupila před měsícem s pevnými košíčky a prsa přetékají. Nějak mi to ani nedošlo, většinou nosím bez výstuže a tam se nějaké číslo ztratí.

Tak kávu a dokonce ani sladké už jsem neměla přes týden a to je u mě opravdu s podivem. Ale jinak mi chutná vše:o)

hankar20
7. pro 2015

@eliska8228 osklive podprsenky ze xD takhle se zmensovat...

lelinka22
7. pro 2015

Trochu jsem zabrouzdala, jak je to s citlivostí testů. A podivilo mě, že 35. den cyklu může být hodnota HCG hormonu i třeba stále jen 19! No, a to by mě zajímalo zda toto test vůbec naměří?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru