• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

7. prosince 2016 
@hana1515 ahoj to jsme na tom +- stejně já od 30.4 vysazeno HA,a stále ms nikde,prsa nalité a tt negativní držím pěsti :wink:
23. kvě v 17:44  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

dnes je to 37DC, menstruace nikde ( cyklus mám opravdu pravidelný 28 - 29 dní )
Před týdnem jsem měla prudkou bolest v podbříšku, šla jsem na gyndu, kde mi řekli, že mám cystičku na vaječníku ( pro mě nic nového, trpím na to bohužel ). Nicméně se mi ještě nikdy nestalo, aby mi cysta zastavila cyklus. Nyní je to přes týden od očekávané ms a stále nic..dělala jsem si nějaký obyč tt, ale byl negativní..myslíte, že mám ještě čekat, že bych mohla být těhu ? ( snažíme se s manželem přes 5 let - nevydařené inseminačky apod. ) Nebo myslíte, že bych měla jít na vyvolávačku? Nikdy se mi to nestalo, tak jsem z toho jelen :slight_smile: Děkuji za Vaše zkušenosti
24. kvě v 09:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky moc moc děkuji za vyjádření.......určitě dám vědět......
24. kvě v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapesa. Ahoj takovou zkusenost sice nemam, ale jeste bych par dni pockala. Muzes byt tehotna jen kratce a to tt testy jeste nezjisti. Zkusila bych test pozfejc a pak bych kdyztak sla ns gyndu. Doufam ze jsem zi aspon trochu poradila :slight_smile:
24. kvě v 11:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám pri prvom synovi skúsenosti. Tri testy a nič. A bola som
24. kvě v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikus. Drzim palce a verim ze tam je :slight_smile: kolikateho ses obednana?
24. kvě v 11:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Kočky před časem jsem tady psala že čekám,testíky zlobily a je to přesně měsíc ,co jsem objevila na testíku dálnici .. tak vám přeju taky hodně úspěchů :slight_smile: už mám za sebou první fázi.. a to otěhotnět.. nastává druhá a to udržet a přežít nespavost a nevolnosti :slight_smile:
28. kvě v 07:48  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@cv3 jsem objednaná na 10.6 na ultrazvuk.Dělala jsem si test úplně slaboučká druhá čárka tak nevím
28. kvě ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
držím palce.. měla by sílit ;)
28. kvě ve 23:12  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky chci se zeptat ja jsem mela mit ms 26.do 30 a jeste nic a test mi ukazal jednu carku kdy bych mela zkusit dalsi test myslite ze muzu bejt tehotna dekuju za odpoved
29. kvě v 10:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jodie8 3dny po vynechán jsem měla dálnici jako hrom.. ale můžeš to ještě zkusit.. nejlíp ob den,nebo ob dva dny.. hcg stoupá dost rychle.. a ty chceš? nebo ne ?
29. kvě ve 21:55  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikus. Tak to urcite ses tehotna :slight_smile: gratuluji. Kolikate miminko cekas? Ja se tet s manzelem snazim o treti :slight_smile: Uvidime za jak dlouho se zadari, tet se snazine treti mesic a mam to dostat 6.6 tak snad neco bude.
30. kvě ve 20:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak 100% těhotná být nemusí ;) stalo se mi,že jsem měla zpoždění i týden a na testu nic.. pokud test neukáže dálnici ,tak ničemu nevěřím :D :D snažili jsme se dva roky,takže testů jsem udělala mraky :D
,
31. kvě v 09:42  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@adriis Dneska jsem si dělala další test který je vidět lépe.....poslední menses jsem měla 14.dubna...... :slight_smile:
31. kvě v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cv3 Mám 5 letou dceru a chceme ještě jedno.....:slight_smile: o dceru jsem se taky snažila clostíkem a vyšlo to
31. kvě v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@cv3 Jinak držím pěsti štěstí ať ti to vyjde :slight_smile:
31. kvě v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikus já se zamotala do diskuze :D :D Moje odpověď byla reakci na CV3,ale myslela jsem,že píše jodie8 :D Takže držím moc palečky ;)
31. kvě v 10:53  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikus to je dobře,že sílí ;)
31. kvě v 10:54  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
31. kvě v 16:44  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
monikus tak to je parada ze carka sili :slight_smile: uz neni pochyb
31. kvě v 16:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@cv3 j jsem už tak bojím že pokud to nemám potvrzené od gynekologa pořád nějak pochybuji.....škoda že mi to foták neveme vložila bych test :slight_smile:
1. čer v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikus ja te uplne chapu, taky dokud jsem to nemela potvrzeny tak jsem tomu neverila. Jak dlouho jste se snazili? S tim fotakem je to skoda ze to nebere.
1. čer v 18:32  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikus mela jsi nebo mas nejaky priznaky tehu jeste pred menses?
1. čer v 18:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@cv3 1/2 roku snažení s clostíkem......před menses mě pod bříškem popichávalo tak jemně a potom jak měla končit přestalo
2. čer ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak na konec jsem tehotna
2. čer ve 12:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
paráda :slight_smile: gratuluju moc :slight_smile: a nechceš ke mně do skupinky ? na fb- Ledňátka 2017
2. čer ve 13:26  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@jodie8 gratuluji k miminku, jak dlouho jsi mela zpozdeni nez se ti ukazala carka?
2. čer v 17:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikus ja zatim zadne priznaky tehu nepozoruji. Akorat predevcirem me jednou pichlo v podbridku, chvili to pak bolelo jinak nic. Takze asi nic, moc tomu neverim :frowning2:
2. čer v 17:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@cv3 člověk musí věřit....příroda je mocná čarodějka.....
2. čer ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Mela jsem spozdeni 6 dnu budu v 6 tydnu
6. čer ve 13:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek