Jsem těhotná?
ia.
21. pro 2007

Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

Ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...
luckybara
23. kvě 2016
@hana1515 ahoj to jsme na tom +- stejně já od 30.4 vysazeno HA,a stále ms nikde,prsa nalité a tt negativní držím pěsti 😉
senoritapesa
24. kvě 2016
Ahoj holky,

dnes je to 37DC, menstruace nikde ( cyklus mám opravdu pravidelný 28 - 29 dní )
Před týdnem jsem měla prudkou bolest v podbříšku, šla jsem na gyndu, kde mi řekli, že mám cystičku na vaječníku ( pro mě nic nového, trpím na to bohužel ). Nicméně se mi ještě nikdy nestalo, aby mi cysta zastavila cyklus. Nyní je to přes týden od očekávané ms a stále nic..dělala jsem si nějaký obyč tt, ale byl negativní..myslíte, že mám ještě čekat, že bych mohla být těhu ? ( snažíme se s manželem přes 5 let - nevydařené inseminačky apod. ) Nebo myslíte, že bych měla jít na vyvolávačku? Nikdy se mi to nestalo, tak jsem z toho jelen 🙂 Děkuji za Vaše zkušenosti
monikus
24. kvě 2016
Ahojky moc moc děkuji za vyjádření.......určitě dám vědět......
cv3
24. kvě 2016
@senoritapesa. Ahoj takovou zkusenost sice nemam, ale jeste bych par dni pockala. Muzes byt tehotna jen kratce a to tt testy jeste nezjisti. Zkusila bych test pozfejc a pak bych kdyztak sla ns gyndu. Doufam ze jsem zi aspon trochu poradila 🙂
stesil
24. kvě 2016
Mám pri prvom synovi skúsenosti. Tri testy a nič. A bola som
cv3
24. kvě 2016
@monikus. Drzim palce a verim ze tam je 🙂 kolikateho ses obednana?
adriis
28. kvě 2016
Kočky před časem jsem tady psala že čekám,testíky zlobily a je to přesně měsíc ,co jsem objevila na testíku dálnici .. tak vám přeju taky hodně úspěchů 🙂 už mám za sebou první fázi.. a to otěhotnět.. nastává druhá a to udržet a přežít nespavost a nevolnosti 🙂
monikus
28. kvě 2016
@cv3 jsem objednaná na 10.6 na ultrazvuk.Dělala jsem si test úplně slaboučká druhá čárka tak nevím
adriis
28. kvě 2016
držím palce.. měla by sílit 😉
jodie8
29. kvě 2016
Ahoj holky chci se zeptat ja jsem mela mit ms 26.do 30 a jeste nic a test mi ukazal jednu carku kdy bych mela zkusit dalsi test myslite ze muzu bejt tehotna dekuju za odpoved
adriis
29. kvě 2016
@jodie8 3dny po vynechán jsem měla dálnici jako hrom.. ale můžeš to ještě zkusit.. nejlíp ob den,nebo ob dva dny.. hcg stoupá dost rychle.. a ty chceš? nebo ne ?
cv3
30. kvě 2016
@monikus. Tak to urcite ses tehotna 🙂 gratuluji. Kolikate miminko cekas? Ja se tet s manzelem snazim o treti 🙂 Uvidime za jak dlouho se zadari, tet se snazine treti mesic a mam to dostat 6.6 tak snad neco bude.
adriis
31. kvě 2016
Tak 100% těhotná být nemusí 😉 stalo se mi,že jsem měla zpoždění i týden a na testu nic.. pokud test neukáže dálnici ,tak ničemu nevěřím 😃 😃 snažili jsme se dva roky,takže testů jsem udělala mraky 😃
,
monikus
31. kvě 2016
@adriis Dneska jsem si dělala další test který je vidět lépe.....poslední menses jsem měla 14.dubna...... 🙂
monikus
31. kvě 2016
@cv3 Mám 5 letou dceru a chceme ještě jedno.....🙂 o dceru jsem se taky snažila clostíkem a vyšlo to
monikus
31. kvě 2016
@cv3 Jinak držím pěsti štěstí ať ti to vyjde 🙂
adriis
31. kvě 2016
@monikus já se zamotala do diskuze 😃 😃 Moje odpověď byla reakci na CV3,ale myslela jsem,že píše jodie8 😃 Takže držím moc palečky 😉
adriis
31. kvě 2016
@monikus to je dobře,že sílí 😉
cv3
31. kvě 2016
monikus tak to je parada ze carka sili 🙂 uz neni pochyb
monikus
1. čer 2016
@cv3 j jsem už tak bojím že pokud to nemám potvrzené od gynekologa pořád nějak pochybuji.....škoda že mi to foták neveme vložila bych test 🙂
cv3
1. čer 2016
@monikus ja te uplne chapu, taky dokud jsem to nemela potvrzeny tak jsem tomu neverila. Jak dlouho jste se snazili? S tim fotakem je to skoda ze to nebere.
cv3
1. čer 2016
@monikus mela jsi nebo mas nejaky priznaky tehu jeste pred menses?
monikus
2. čer 2016
@cv3 1/2 roku snažení s clostíkem......před menses mě pod bříškem popichávalo tak jemně a potom jak měla končit přestalo
jodie8
2. čer 2016
Holky tak na konec jsem tehotna
adriis
2. čer 2016
paráda 🙂 gratuluju moc 🙂 a nechceš ke mně do skupinky ? na fb- Ledňátka 2017
cv3
2. čer 2016
@jodie8 gratuluji k miminku, jak dlouho jsi mela zpozdeni nez se ti ukazala carka?
cv3
2. čer 2016
@monikus ja zatim zadne priznaky tehu nepozoruji. Akorat predevcirem me jednou pichlo v podbridku, chvili to pak bolelo jinak nic. Takze asi nic, moc tomu neverim 😞
monikus
2. čer 2016
@cv3 člověk musí věřit....příroda je mocná čarodějka.....
jodie8
6. čer 2016
Mela jsem spozdeni 6 dnu budu v 6 tydnu

Začni psát odpověď...

Odešli