• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

8. října 2017 
@jodie8 od MS nejspíše ano, ale taky záleží, kdy byla ovulace ...
6. čer 2016 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu v pátek na gynekologii jsem celá nervozní :frowning2:
7. čer 2016 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikus tak drzim palce, uvidis bude to ok:relaxed: . Uvidis poprve miminko. Pak dej vedet. Jinak mam zpozdeni 1 den. Delala jsem si test v nedelu odpoledne a test negativni :frowning2: , jsu nafoukla jako kazdy mesic pred ms. Tak ju ocekavam kazdym dnem.
7. čer 2016 v 18:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cv3 třeba nepřijde....dej také vědět..... :slight_smile:
8. čer 2016 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikus tak uz dorazila :frowning2:
10. čer 2016 v 10:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cv3 Tak to je mi líto......Já dnes byla na gynekologii na ultrazvuk a dr.tam nic nevidí že jen je malá sliznice dostala jsem agolutin a mám počkat :frowning2: nějak se mi tomu nechce věřit..... :frowning2:
10. čer 2016 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikus páááni tak to je mi lito, ja fakt verila ze jsi tehotna. Jakt dlouho mas zpozdeni? Tak urcite se zadati pristi pokus. Treba to vinde oboum dvoum naraz :slight_smile:
11. čer 2016 v 08:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dva měsíce mám zpoždění jsem zvědavá zda to po injekci dostanu......protože já si myslím pořád něco jiného
11. čer 2016 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikus tak snad nedorazi
11. čer 2016 v 18:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja mela mensturovat vcera, jiz tyden citim bolesti zad, podbrisku, tlaky v hlave, jsem naladovejsi a chudacek ma 16mesicni dcera to asi take odnasi.....Vetsinou mam menzes na hodiny presne....Ted ale cekam teprv na treti menzes po porodu....Druhy od prvniho presne 28dni jak tomu byvalo driv....Dnes tedy druhy den zpozdeni, delala jsem si rano test, vysel negativne,,,,jestli se menzes do par dni nedostavi, uz to nevydrzim a udelam si dalsi......
13. čer 2016 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cv3 injekci jsem dostala 10.6. a zatím nic .....
14. čer 2016 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikus to vypada nadejne :slight_smile: , fakt doktorka na ultrazvuku nic nevidela? Rikala zebys mohla byt tehotna? Nebo jen dala injekci a mas cekat?
15. čer 2016 v 11:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikus Měla jsem to stejně. Injekce a čekat 10 dní jestli MS dorazí nebo ne. Ale já nějak vnitřně věděla, že to není jen tak a druhý den si koupila digitální Clear blue a bylo jasno :slight_smile: Na UZ nic vidět nebylo, byla jsem ve 3.týdnu. Za další týden ve 4+1 jasná bublinka a potvrzeno. Přeji to samé :slight_smile:
15. čer 2016 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cv3 dr.na ultrazvuku nic neviděl dal mi injekci a mám počkat na menses a říkál pokud jsem těhotná injekce mi neublíží pokud nejsem dostanu to......jenže nic jsem zatím nedostala tak jdu v pátek na krev :slight_smile:
15. čer 2016 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreaandrejka jůůůů snad mě čeká to samé.......děkuji za reakci.
15. čer 2016 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky 2 dny pred ms tt negativni. Pak dosla ms na cas 29 dc ale je slabsi nez obvykle. Den pred ms nechutenstvi ktere trva do ted (3dc). Skoro nic do sebe nedostanu jen jablko a colu :-/ mam zkusit tt? Nebo je to hloupost kdyz ms dosla... Dekuju za kazdy nazor
15. čer 2016 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikus tak jsem zvedava jak dopadnes v patek, vysledky budes mit az v pondeli ze? Drzim palce na patek. Treba jsi otehotnela pozdejc nez sis myslela:slight_smile:
16. čer 2016 v 07:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cv3 děkuji vše je možné.........hned dám vědět taky si myslím že výsledky budou v pondělí
16. čer 2016 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikus to bude dlouhy vikend pro tebe. Skoda ze nemuzes jit na krev dneska. Nemusela bys cekat na vysledky az do pondeli.
16. čer 2016 v 10:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cv3 tak jsem to v pátek dostala......krev už mi dr.nebral...........jen si mám po menses udělat test kdyby náhodou jelikož některé maminky to mají až do 9 měsíce
18. čer 2016 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikus to je skoda, tak aspon muzes zacit novy pokus :slight_smile:
18. čer 2016 v 09:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Damy prosim poradte mi. Pred 18 dny jsem mela ovulaci kzerou mi potvrdila gynekolozka. Menstruace stale nikde a to ji mam pravidelnou. Mam 6 dni zpozdeni. Na testech ale nic... Je fyzicky mozne nemit menstruaci po probehle ovulaci a nebyt tehotna?
20. čer 2016 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, muze byt na ultrazvuku viden vacek, ale tehotensky test je negativni? Dnes na mem ultrazvuku pani doktorka videla velky vacek (cernou bublinu) a hned se zeptala, jestli mam s manzelem pohlavni styk a ja ze ano mam a ona pak ze to muze byt i nejaka volna tekutina nebo cysta a pak mi udelala ten test a vysel negativni. Dekuji za odpoved.
23. čer 2016 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenejewel89 no jsou tu i holky, které mají negativní test a byly těhu.
23. čer 2016 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenejewel89 já měla negativní test i ve 4 měsíci...
24. čer 2016 v 07:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja zacala 30ty den menstruovat a ted je to 14 dni co spinim stale po me treti menstruaci po porodu.....dceri je 17 mesicu....tehotna asi ale znovu nejsem...
26. čer 2016 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1987 jak to dopadlo? mám teď něco podobného a TT vyšel dneska negativně
6. črc 2016 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Nevím jestli nejsem těhotná a chtěla bych vědět jestli máte podobné zkušenosti. Asi týden mám pocit, že jsem v tom, ale testy jsou negativní. Styk jsem měla během ovulace asi před 3 týdny. A asi týden mám příznaky. Nevím jestli to je porucha hormonů nebo těhotenství. Mám chutě a všechno mi smrdí. Je mi špatně a čich mám jako pes. Bolí mě v podbříšku a taky prsa. Dokonce mi vytéká mlezivo. Není to moc brzy ?
6. črc 2016 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek272 brzo to být nemusí :wink:
vydržte a udělejte test za pár dní... ono někomu se pozitivní ukáže třeba pár dní před očekávanou ms, jinému ale třeba i týden i dva po očekávané ms... je to individuální
6. črc 2016 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bachovy_esence_poradna
Test jsem si dělala už 2X a delší dobu po sobě a nic... Četla jsem si, že někomu se během těhotenství test prokáže negativní. Nechci se těšit zbytečně než půjdu k lékaři.
6. črc 2016 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek