Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

lucinka1104
15. říj 2008

to že si dostala na druhý deň je normálne lebo to bolo skoro mimčo nebolo zahniezdené môžeš byť tehu,mne síce ukázal na 9 deň meškania teda 23 deň od styku...skus zopakovať test za dva dni skôr nie 😉 držím palce

ajpa
15. říj 2008

Děkuju za odpověď. Určitě to za pár dní vyzkouším znova. Jsem jen blbá, že jsem to rovnou neřešila s tím doktorem...nu ale to už zpět nevezmu. Jinak už asi tři dny mám žaludek lehce na vodě, dneska teda asi nejvíc a sem tam se mi zamotá hlava. Ale to může být i psychycký jak na to moc myslím. 🙂

broucek26
15. říj 2008

Ajpo to bude hodně psychika. Jinak mě doktorka na kontrole řekla, že mám sliznici 11,2 a kdybych byla těhu, tak bude aspoň 12. Tak asi to podle toho poznají dobře. Dostala jsem vyvolávačku a týden slabě (na mě netradičně) krvácela. Tak nevím, dva dny mě bolí podbřišek, mám hlad, ale po jídle je mi vždycky zle. Myslím ale, že to je spíš nějaká chřipka nebo něco.

katrin21
15. říj 2008

baby vysiel niekomu negat test tak 3-4 dni pred MS a nakoniec MS neprisla, lebo ste boli tehotna? My sme to skusali na 15 den cyklu, dnes mi vsetko co zjem chuti divne, aj prsia mam trochu citlive, ale test , co som si robila v pondelok bo negativny.. zajtra mam dostat.... mate s tym skusenosti?

lucinka1104
15. říj 2008

katrin mne vyšiel nagatívny , keď mi meškalo 5 dní a tehu som bola 😉

orisek1
15. říj 2008

Holky, normalne mi dnes manzilek dovezl tehu test, tak jsem to hned vyzkousela a II!!!!! Jinak priznaky krome chybejici MS a velke zravosti veskere zadne. Akorat vzhledem k predchozi nepravidelne MS vubec nevim, od kdy to tehu (pokud to teda je) pocitat.

orisek1
15. říj 2008

jo katrin- me vysel test negativni jeste cca 10 dni po vynechane MS, pokud to predchozi krvaceni bylo MS a ne ovulacni krize. Pri prvnim tehu mi vysel negativni test v den vynechani MS, dalsi jsem zkousela za 5 dni a byl uz pozitivni.

katrin21
15. říj 2008

tak diky, to som rada.. dufam, ze to tak bude aj u mna 🙂) stale dufam 🙂)

lucinka1104
15. říj 2008

orisek gartulujem k tehu určite si, keď ti vyšli / a kedy si mala poslednú mrchu????

nensy
15. říj 2008

ahoj holky.chci se taky zeptat měla jsem to dostat 12 tedkon v neděli ale nic .tak jsem si dělala v pondělí na večer test od posledního styku to bylo vtedkon v pondělí 11dní a test mi vyšel negativní.chci se zeptat jestli to nebylo ještě brzo si ho dělat když to teprve bylo 11 dní od posledního styku a jeden den meškání.teda zatím mi nic není prsa mě docela pobolívají ale to muže bejt i k MS

orisek1
15. říj 2008

lucinka1104:dekuju, ale radsi s gratulaci pockej, az jak dopadnu na gynde. S posledni MS to mam trochu slozite, posledni, co byla pravidelna byla myslim 19.8., pak jsem za dva tydny (od 2.9.) znova dost silne krvacela.muj doktor rikal, ze spis nez MS to byla ovulacni krize

orisek1
15. říj 2008

nensy: asi to bylo moc brzo, ja teda koho osobne znam, tak nikdo nemel pozitivni test prvni den po vynechani MS.

plivanek
15. říj 2008

Ahoj holky,tak vam taky trochu prispeju.Ja si delala test asi 3-4 dny pred ocekavanou MS a nic.Pockala sem asi tyden a pak se me vecer ukazala velmi slaboucka //.A pak uz zesilnovala.A priznaky zadne krom bolestivych prsou.Za to ted uz si to vylozene vychutnavam,mam zaludek cely den jak na vode a usnula bych i za chuze,hih.Ale to k tomu patri.Vsem drzim pesti.Ja jdu za tyden na prvni UZ.Tak sem zvedava.Mejte se a at to vyjde i vam vsem snazilkam 🙂

lucinka1104
15. říj 2008

plivanek gratulujem k tehu , ja som si hneď myslela, že si tehu

orisek ja som cez ovulku krvácala len , keď so otehotnela..... 😉 😵 😵 😵

nensy bolo skoro 😉 skus testnúť o 4 dni alebo aj o 6

nensy
15. říj 2008

fakt jo já jsem si to říkala že to bude asi brzo takže mám radši ještě počkat

nensy
15. říj 2008

jasně holky díky já jsem si říkala že je to náký divný si ho dělat po 11 dnech a po prvním dnu vynechání jasný asi ještě týden počkám to už by mělo bejt asi něco vidět co

orisek1
15. říj 2008

lucinka1104: kdyz si krvacela pres ovulaci, tak to jsi otehotnela resp. byla tehotna v dobe te ovulace? Asi se ptam blbe, ale nevim, jak to rict. Jako jestli vis zhruba den, kdy jsi skutecne otehotnela? Mne je totiz divny, ze kdyby to toho 2.9. byla ovulace a ja otehotnela, ze bych skoro mesic a pul po otehotneni nemela pozitivni test (teda ted uz mam, ale minuly tyden jeste ne)

lucinka1104
15. říj 2008

orisek1 ja som otehotnela práve cez to krvácanie to som si istá bolo to presne 2 týždne po mrche poslednej a tehu sa mi počítalo normálne od mrchynie od ovulačného krvácania...
dôležité je , že si tehu upresní ti to ultrazvuk 😉

jej nensy ja som si až teraz všimla, že už maš dve detičky aj ja by som chcela aspoň 3ak mi to zdravotný stav dovolí 🙂 inak si chcela tak rýchlo druhé po Nelinke? Ja chcem mať medzi deťmi rozdiel 2 roky no človek mieni , pán Boh mení 😀 😀 😀 😵

lenka.s
15. říj 2008

ahojte kocky, chcela by som sa vas opytat, ci nemate nahodou skusenost s tym, ze by bol negativny krvny test a aj napriek tomu bola zena tehotna ? alebo ci ste aspon o niecom takom nepoculi ? ... uz som fakt zufala a neviem, co si mam mysliet, ms mi meska 5 dni, vcera som bola na krv a na sono, podla sona je sliznica vysoka, co tehu nevylucuje ani nepotvrdzuje, ale krvny test na hcg bol negativny, avsak dnes rano som si robila doma test a bol pozitivny, kedze som bola troska sokovana, urobila som popoludni dalsi inej znacky a zasa pozitivny, tak som teraz v pomykove, co to moze znamenat 😒

lucinka1104
15. říj 2008

lenka ja som o takej počula ,, bola v 2 mesiaci a krv negatívna 😕

nensy
16. říj 2008

ahoj holky no chtěla a nechtěla mi tomu necháváme volnej pruběh pokud se povede tak budeme rádi pokud ne ta to nevadí ale stejně jsem to dneska dostala

lucinka1104
16. říj 2008

nensy to mije ľúto neboj určite as čoskoro podarí 😉

broucek26
16. říj 2008

Lucinko zkoušela jsem ráno měřit BT a byla 36,7. Včera mi skončila ta prapodivná MS po vyvolávačce, tak teď nevím, jestli mám zkusit koupit test nebo je to zbytečný. Já se v tom nevyznám 😒

lucinka1104
16. říj 2008

no v tehu býva nad 36,8 a viac väčšinou okolo37,1 tak soi myslím, že nie si tehu, ale skus zmerať ešťe ajzajtra preistotu. 😕

broucek26
16. říj 2008

pohoda, asi fakt těhotná nejsem 😉 To nevadí, aspoň začnu víc cvičit. Vysadila jse HA a už mám 4 kila nahoře 🙄

lucinka1104
16. říj 2008

ja som takto pribrala 5 kg a to som ju brala 2mesiace, ale ja som už mrchu nedostalajavascript:addEmoticon('😀','vBody')
javascript:addEmoticon('😀','vBody')

orisek1
16. říj 2008

lucinka1104: a jak jsi mela to ovulacni krvaceni silne? U me to bylo jako stredni MS a trvalo skoro tyden, tak mi pripada divne, ze bych v te dobe byla tehotna.

lucinka1104
16. říj 2008

vtedy nie len dva dni

katrin21
16. říj 2008

baby:
pisala som vyssie... dnes mam dostat... tak dufam, ze nedostanem.. drzte mi palce

lucinka1104
16. říj 2008

katrin držím ti palce aj na nohách 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru