Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

paja1
7. lis 2010

@lenda01 mě dolí prsa,ale to z těch hormonu.Měla jsem mamatesty.Víš to,že jsme si je udělali tak stejně nic neovlivní.Ale asi to tak většinou bývá.A doufat člověk musí. 🙂

stanca22
8. lis 2010

No tak ja som mala naposledy 25.10. poslednú MS teraz ale len jeden, jediný deň a odvtedy nič, ani výtok, test som si robila asik vyše 5 dní po meškaní a nič, vyšiel mi negatívny, tak som sa rozhodla, že si počkám ešte na ďalšiu MS, mala by byť až 22.11., tak uvidí sa 😉 Ak bude meškať, urobím test a pôjdem tak či onak neskôr teda k dokymu 🙂

stanca22
8. lis 2010

Ale mám všelijaké príznaky a cítim sa divne, tak za to ...

makcza
8. lis 2010

tak vidim, ze telo si proste dela, co se mu zachce.... i ja jsem si myslela, ze me nemuze nic prekvapit..ale...
posledni cyklus dlouhy 30 dnu, M bych teda mela dostat ted v patek ci v sobotu..nicmene je pondeli a ja spinim... krev je svetle ruzova. Boli me bricho... prakticky od ovulace, teda jestli to ovulace byla... 🙂, ale par dnu tak nejak jako ze menstruacne... delala jsem si test /citlivost 20, byl negativni. Bolest bricha je jako pri men, ale jasny men to mozna ani neni... nevim. Jsem ve 25 DC. Rady ci uklidneni, ze je to normalni...? Dekuju

lu27la
22. lis 2010

Ahojte kocky,potrebujem od vas radu...uz dlhsie mam priznaky tehu,pred MS som si spravila test ale negat.Na 34 DC som bola u doktora,ale nie zenskeho,a spravil mi test na HCG a Progesteron.HCG uplne nizke a progesteron hranicny.Mavam od 30-34 cyklus,ale ked mi povedal ze HCG je nizke,nechala som to tak,aj ked som bola sklamana,hoci sme sa nesnazili.No dnes je 38 DC a menzes nic.Ani len naznak,brucho ma pobolieva ako celu dobu a to je vsetko.Tak neviem co si mam o tom mysliet.Stretli ste sa s tym niektora?Dakujem krasne a vsetkym drzim palce 😵

pipi1512
27. lis 2010

Ahojte..tak aj ja mam tento problem a uz som na nervy.som 16.den po nechranenom styku a testy zatial nic.vcera aj predvcerom som mala uplne pms,strasne nalady,uz som citila ze to dostanem a nic.inak som 34DC.aj vyrazky som mala ako pred ms ale tie uz aj zmizli.ja mam kramy stale inak tak neviem.ale citim sa tak inak.najprv ma 3dni vkuse bolela hlava co sa mi nikdy nestalo,teraz sa mi zvykne tocievat.zerem aj za troch,sladke slane vsetko dokopy,brucho mam jak balon,aj ma krize bolia,v podbrusku ma picha sem-tam,strasne precitlivena som,a mam strasne vela slin 😀 robila som si test rapidclear-ten bol neplatny,neobjavila sa mi ani jedna ciarka,az po 15min ta kontrolna,vcera pepino-neg a dnes nejaky baby dva testy v jednom-negativny.tak neviem co si mam uz mysliet ☹

sweetangel20
7. pro 2010

Ahojte maminky. Som 41 DC. Menštruáciu som mala naposledy 28. 10. odvtedy nič. namiesto menšturácie som mala pár dní len biely výtok. Robila som si aj testy. Včera ráno mi prvýkrát vyšli // ale len veľmi veľmi slabučké, večer len jedna /, dnes ráno zas //, ale zas len veľmi slabulinké, vidno ich len keď nakloním test. Neviem, či už nemám vidiny alebo čo, fakt si nechcem nič namýšľať. Ale mám už dva roky zavedené vnútromaternicové teliesko, klasickú danu. Máte s týmto niekto nejakú skúsenosť???? Pred menštruáciou som vždy špinila, teraz nič, len ten výtok. Občas má čudný pocit v podbrušku. Inak nič, ale ani pri prvom tehotenstve mi nebývalo zle, ani únavu som nepociťovala, akoby som vtedy tehotná ani nebola 🙂

delapa
15. pro 2010

@sweetangel20 no já měla pozitivní těhu test u prvního miminka až 42.DC. Měla jsem posunutou ovulku. U "dany" se může těhu stát, víš jak žádná antika není 100%, no zkus ještě další test a hlavně ať to vyjde jen tak jak Ty si přeješ!

very79
27. pro 2010

Ahoj, jsem 33 Dc, nevím přesně, kdy jsem měla ovu (někdy kolem 12-13.12), ale už 10 dní mě bolí břicho jako na ms, z prsů mi vytéká kolostrum, když je zmáčknu, prsa se mi mírně zvětšila, ale nebolí. Mám pořád hlad, k ránu nemůžu spát a přes den zase upadám do komatu 😀 BT mám pořád 37,2. Cyklus mám většinou kolem30-33 dní, předevčírem a dnes jsem si dělala TT (ty citlivé od 10ti jednotek) a vyšly mi negativní. Tak jsem zvědavá, co se z toho vyvede. Nikdy předtím mě břicho nebolelo tak dlouho, vždy, když mě začalo bolet, tak jsem to do druhého dne dostala a teď nic. Pořád lítám na záchod, že už to bude, jak pošuk 🙂 Doufám, že tu druhou čárku těma očima jednou vytlačím, zatím marně 😝
Myslíte, že mám naději na těhu?

blueapple
28. pro 2010

@very79
Tvoje příznaky jsou každopádně těhotenské, můžeš být klidně těhu, z negativních testů si nic nedělej, existují holčiny, které je nemají pozitivní nikdy nebo až hodně pozdě (pozdní ovulace, pozdější vylučování hormonu HCG do moči,...) a přesto jsou těhu ! Já osobně jsem ještě 14 dní po termínu měla negativní testy, šla jsem k doktorce, ta na UTZ nic neviděla, píchla mi vyvolávačku, ta také nepomohla a těhu na UTZ viděla až v 7. týdnu, moje první pozitivní testy byly až v 6.tt 😀 a naopak někdo má pozitivní testy už před termínem MS...každá jsme prostě jiná !

very79
28. pro 2010

@blueapple
Díky za odpověď 🙂 Počkám do nového roku, jestli se MS neobjeví a pak skočím na krev, TT asi u mě nemají šanci na slibný výsledek 😀
(přitom u druhé dcery mi vyšel pozitivní už 12 DPO, u první jsem nečekaně zjistila těhu až v 7tt dva dny před svatbou 😅 )

blueapple
29. pro 2010

@very79
no, vidíš ! I každé těhotenství u jedné ženy je jiné ....a u první dcery jsi také testovala ? Kdy byl test poprvé pozitivní ?

very79
29. pro 2010

Dobré ránko 🙂
U první dcery jsem úplně zapoměla, že má MS přijít, snažili jsme se s přítelem půl roku o mimi a když nepřicházelo, tak jsme začali plánovat svatbu. Na nepřicházející MS mě upozornil on :D tak jsem si koupila test a hned tam byly II, za týden jsem šla k dr. a už bylo vidět srdíčko. Při prvním těhu jsem neměla žádné příznaky, nebylo mi zle, nic mě nebolelo.
Při druhém jsem už po týdnu po DPO věděla, že jsem těhu. A 12 dní po oplodnění mi vyšel tt a taky hezké II, za další týden už mi začalo být pěkně zle a vydrželo to až do 12tt, pak už bylo líp.
A teď? Cítím, že jsem těhu, jen ty II nemůžu nějak vytlačit :D I když dnes ráno (světe div se) už po 15ti minutách se tam objevila taková slabounce růžová rozpitá druhá čárka, tak uvidíme... Mám už 4 dny zpoždění MS a dělám si Mamatest 10.
Na krev asi zatím nemá cenu chodit, když se to na tt s citlivostí 10 začíná projevovat teprve dnes a velmi slabě, tak z krve nebude taky nic poznat.
A jak je to u tebe blueapple? smím-li se zeptat 🙂

blueapple
29. pro 2010

no, já zrovna jsem 14 dní po termínu MS a nic .... (testy negativní ), řekla jsem si, že se hned v lednu objednám na gyndu, aby mi doktorka cyklus znovu nahodila... v listopadu jsem vysadila HA, to je ale potvora !

blueapple
29. pro 2010

mimochodem, když máš slabou čárku, tak je to skoro tutovka, testni za pár dní, pokud bude sílit, je to jasné ! Pomalounku gratuluju ! Kéž bych se také brzy dočkala 😀

very79
29. pro 2010

Děkuju, ale ještě uvidíme 🙂
Takže ty jsi taky v očekávání, jestli to klaplo nebo ne? Tak jestli ti ms tak mešká, tak by to taky mohlo být nadějné, i bez II 😉

blueapple
29. pro 2010

v listopadu jsem vysadila HA, teď v prosinci mi první MS bez prášků nedorazila.... a říká se, že po vysazení se cyklus může rozhodit, není žádnou výjimkou, že nenaskočí vůbec....snad to nebude můj případ,....ale chtělo by to pozitivní testík, abych měla jasno, mám pořád negativní a jsem smutná, že tělo nepracuje, jak má...to čekání je nejhorší ☹ achjo... mimochodem přeju Ti chlapečka, abys měla nějakou změnu 🙂

martasl
29. pro 2010

ahoj holky.omlouvám se,že vám sem lezu.jsem dnes 35DC,jinak mi ms chodí tak 30dc,mamatest10 dělaný včera negativní.prsa bolej jak čert,mám děsně citlivé bradavky.ale co mě nejvíce mate je bazální teplota,která se už už ode dne očekávané ms drží na 37 a výše-dnes 37,1.loni jsem přišla o mimi v 16tt a podle doktora jsem měla ovulaci později.pokud teda byla i nyní ovule později(třeba kolem 22DC),myslíte,že test ještě nic neukáže.na krev se mi zatím moc nechce,aby mě nepokládali za hysterku.hrozně bych si ty /ú přála.díky za odpověď.

martasl
29. pro 2010

very79-koukám,že máme stejnej problém.jen mě z těch prsou nic neteče.

blueapple
29. pro 2010

@martasl
Tvoje příznaky ukazují, že bys klidně mohla být těhu ! Při pozdní ovulaci počítej cca týden-10 dní na uhnízdění vajíčka a teprve pak tělo uvolňuje HCG hormon, na který reagují testy....někomu se uvolňuje pomalu,...takže počkej 2-3 dny a testni znovu...
a ještě k mamatestu10 - tady na koníkovi je jiná diskuse přesně na toto téma - dost holek ho považuje za nespolehlivý, preferují "25ku" 😉

martasl
29. pro 2010

blueapple-díky za odpověď.taky se uklidňuju tím,že aby test zachytil hcg ještě brzo.no musím doufat.počkám do konce týdne,podle BT,pak testnu popřípadě dojdu na krev.

blueapple
29. pro 2010

přesně to udělám i já, ...testnu na silvestra...jestli si ho užiju bez alkoholu nebo ne 😀 stejně má moje doktorka tento týden dovolenou, takže pokud tam mimi je, počká na odhalení do ledna, je to pár dní....ale vzhledem k mému zpoždění a okolnostem (negativní testy, vysazení HA,...) už přestávám doufat ☹

martasl
29. pro 2010

blueapple-no dokud nedorazí ms,naděje je pořád.já po tom miminku taky moc toužím a moc se na to upínám.no a pak jsem zklamaná,když ms dorazí.no ale musíme doufat,jednou to přece vyjít musí.mám už větší holky a nějaké mimi bych brala všema deseti... 🙂

lilly2711
29. pro 2010

Ahojte, chcem vam napisat len moje skusenosti s negat. testami. Ja som mala kratky cyklus 23-24 dnovy a 14 dni pred menzesom som mavala jeden den bolesti v podbrusku, vzdy som tak vedela,ze mam ovu. Takto som to mala cely cas po dcerkinom narodeni a v case,ked som otehotnela so synom som mala beznu menstruaciu ale po nej som nemala ovulacne bolesti. Myslela som si,ze mam anovulacny cyklus,tak som to neriesila. Aj ked mi to bolo luto,lebo som chcela tretie mimi a bola som u manzela v zahranici len na tri tyzdne. Ale po navrate domov som mala dostat mens. ale nedostala som ani na 23. ani 24. den. Test som si nerobila. Cakala som do 28.dna. A od toho dna som si robila kazdy den 29.den, 30. den, 31. den aj 32. den. Vsetky boli negativne s najväcsou citlivostou. Na 33. den som mala prvy pozitivny. Co bolo cudne pre mna, lebo som nemohla otehotniet neskor ako 16.den cyklu, potom som sa vratila domov. Na druhy den som bola na UZV a uz mu bilo srdiecko. Moja lekarka mi na to povedala,ze treba skusat test aj neskor a ze podla nej nie su velmi spolahlive.
Pri dcerke som otehotnela hned po menstruacii cca na 8 den cyklu a uz 23. den som mala pozitivny test.
Tak tolko k testom. Skusajte si ich urobit aj neskor, nespoliehajte sa na to, ze viete kedy ste mali ovu, lebo niekedy dojde k oplodneniu neskor a naopak niekedy dokaze sex vyvolat ovulaciu.
Prajem vam vsetkym // ktore si to prajete. Vela stastia

blueapple
29. pro 2010

@lilly2711 díky za povzbudivá slova, příroda je mocná čarodějka ! Hlavně, aby to vyšlo všem, kdo mimi chtějí a naopak ne těm, kteří ho třeba ještě nechtějí !

lilly2711
29. pro 2010

A este tym, ktore stracaju nadej : moje prve dietatko - syn sa narodil po IVF, lekari nam tvrdili,ze moj manzel nemoze mat deti. A napriek tomu som druhy krat otehotnela pocas plnodenneho a nocneho dojcenia bez problemov a tak isto som otehotnela aj treti krat. Moja sesternica otehotnela po 10 rokov nahodne,napriek tvrdeniu lekarov,ze sa to nikdy nestane a hned po porode synceka asi 4 mesiace napriek dojceniu otehotnela druhy krat a ma dcerku.

lilly2711
29. pro 2010

blueapple ano ja to stale hovorim,ze lekari si mozu tvrdit co chcu,priroda a viera si aj tak urobi po svojom. K tomu este jeden priklad aj ked z ineho sudka,ako sa hovori. Moj syn mal diagnostikovanu tazku astmu ako 4-rocny. Dostaval silne inhalacne lieky, lekari boli skepticki. Napriek tomu som sa prestahovala do Uk a syn je od vtedy bez liekov, nie je vobec chory a to su uz dva roky. 🙂

martasl
29. pro 2010

lilly2711-díky,hned je mi lépe a uklidnila jsi mě.jak je vidět,zázraky se dějí.už jsem slyšela několik případů,co doktoři říkaly,že přirozeně otěhotnět ani omylem a párům se to podařilo.nebo když měli jít na umělko tak těsně před tím zjistily těhu.je to fajn a je to krásný,když se zadaří přirozeně. 🙂

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
valisek
1. led 2011

Ahoj holky, tak co, jak dopadlo vase testovani? Ja patrim do vasi party 😝 Jsem 34 DC a zatim vse negativni, leda jeden slaboucce pozitivni,ale ten s nizsi citlivosti 25. Jsem zmatena, nikdy s MS nemeskam,pri prvnim tehu jsem mela test pozitivni hned 2 dny po vynechani (nyni mam zpozdeni uz tyden). Zarekla jsem se, ze dalsi test si udelam az v pondeli 😀 No snad vydrzim. Pri prvnim tehu jsem to tak nejak vedela, prsa hrozne bolela, ted neboli,necitim tlak,snad jen v brisku,ale bojim se,ze si to namlouvam. Moc si preju druhe mimco,prvni se podarilo hned,tak jsem si to druhe samozrejme take "naplanovala" hned. Tak nam vsem drzim palce, at v zari chovame 😎 Dejte vedet, jak jste na tom!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru