Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

martasl
2. led 2011

holky,tak u nás nic.teplota včera klesla na 36.6 a dnes to samé.včera trochu zašpinění,dnes už když se utřu papírem...takže počítám,že ta hnusná ms se des rozjede.já tomu nějak přestávám rozumět-zpoždění,příznaky,vysoká bt v době ms a docela dost dí(na mě) a přesto nic. ☹ 😒

valisek-tak ať ti to vyjde!!!!tfuj tfuj tfuj.... 😉

blueapple
2. led 2011

ahoj holky, pomalu ztrácím naději...špiním už 3 dny - není to klasická MS, ale špinění to je (od 45.DC), takže se tělo asi nastartovalo...pro jistotu zavolám v pondělí doktorce, jestli mě bude chtít vidět a jedeme dál, hlavně, aby byla ovulka... jinak testy po skoro 3týdenním zpoždění stále negativní 😖 . Třeba tělo čeká na únor/březen, kdy se nám zadařilo první mimi ! Držím všem snažilkám palce !

domca89
2. led 2011

@blueapple No já takhle čekala 83dní, všechny testy negativní a pak krevní test definitivně ukázal, že nic. Takže vše od znova.

valisek
3. led 2011

Holky, tak ja hlasim, ze dnes rano byly po 8 dnech zpozdeni 2 carky 😉 Drzim vam palce, at to vyjde co nejdrive!

martasl
3. led 2011

valisek-gretuluju.krásně ti ten rok začíná.tak hlavně,aby se miminku dařilo a bylo všechno v pořádku.
mě se samozřejmě včera odpoledne ms rozjela-39dc,takže opět nic. 😠

steelska
3. led 2011

ahoj,chtěla bych se zeptat mnela jsem to dostat 23.12 ale menstruace se stale nedostavyla mam tlaky v podbřišku a je my na zvracení těhu test jsem si delala před 6 dny negatyvní pak druhy den negatyvní mužu byt i přes to těhotná?jedno dítě už mám a přesně takhle my bylo když jsem čekala gabrielka mám skusit test za tyden?

blueapple
3. led 2011

@valisek veliká gratulace ! Hodně zdravíčka pro vás oba (nebo třeba tři ?....kdo ví, kolik je miminek v bříšku)
všem holkám tady přeji podobnou zprávu !

@steelska přesně tak, zkus za týden, pak se objednej na kontrolu, cože se to děje i několik týdnů může být test negativní a přesto můžeš být těhu ! Stalo se to mnohým z nás ! Držím palce !

holky, já hlásím smutnou zprávu, 3 týdny zpoždění, 51 DC, pořád negativní testy, dnes jsem to nevydržela a zavolala doktorce, ta mě chtěla vidět, špiním asi 3 dny, pravděpodobně je to podoba MS, nic na UTZ nebylo, pro jistotu mi doktorka vzala krev, ale těhu to prý na 99% není ..., výsledky budou v pátek, takže jedeme dám, snad se podaří brzy, hlavně abych měla ovulku a tělo se dalo po HA do pořádku, to je ale potvora, ta HA !

steelska
3. led 2011

@blueapple :no jsem zvědavá 😒 on je tu haček neviš za jak dlouho po cř mužu byt těhotná synovi je 9m

blueapple
3. led 2011

@steelska
z toho si hlavu nedělej, je to individuální, pokud jsi těhu, budou Tě více sledovat, měřit jizvu, na 99% Tě čeká další CŘ.
Známá otěhotněla 6M po CŘ, porodila OK, prý to bylo hodně sledované, ale zvládla to! Obecně se doporučuje čekat min. rok (někteří doktoři doporučují 2 roky). Tady na MK je na to specielní téma 😀 Držím palce !

p.s. Gabriel je krásné jméno, netradiční !

steelska
3. led 2011

@blueapple :Děkuji vybýral partner no nevim uvydim jak to dopadne partner my řekl že se na další mimi necítí ☹ ☹ ☹ ja mu řekla že ale na potrat nepujdu na to at zapomene! ☹

blueapple
3. led 2011

@steelska
držím palce, ať to dopadne tak, jak chceš Ty ! pokud chceš miminko, ať je tam ! Pokud ne, tak to bude prostě jen zpoždění MS !

steelska
3. led 2011

🙂 ja bych chtěla miminko moc jen aby to nebyla cista 😠 😒 ale je mi nevplno 🙂

blueapple
4. led 2011

@steelska
příznaky těhu každopádně máš, i když člověk si je může vsugerovat, tak je to 50:50, uvidíš až testneš !

steelska
5. led 2011

@blueapple :no jsem zvědavá a i když po tom co jsem tu četla tak nvw jestli mam těm testum věřit🙂 😖 😒 ☹

blueapple
5. led 2011

@steelska každopádně dej prosím vědět, abychom všechny věděly co a jak je možné 😀

steelska
5. led 2011

@blueapple to víš že dám dnes mně celí den divně píchá v břichu☹volala jsem na gondu a maji volno až za tyden 😒 😒 😒 😒

blueapple
16. led 2011

@steelska ahoj ahoj, jak dopadla kontrola ? Snad dobře !

zuzu4444
17. led 2011

ahojte, je mozne aby mi 25-kovy test ukazal // a 10-kovy iba / ?

majka43
17. led 2011

@zuzu4444 A nevyměnila jsi je? A to sis dělala oba ve stejný den?

zuzu4444
17. led 2011

@majka43 nie nevymenila
25 vcera , 10 dnes

majka43
17. led 2011

@zuzu4444 A včera to byl jen stín a nebo silná čárka?

zuzu4444
17. led 2011

@majka43 slaby duch ale viditelny

blueapple
17. led 2011

@zuzu4444 a testuješ kdy, kolikátý DC jsi, už vynechala MS ?

majka43
17. led 2011

@zuzu4444 Podívej se ke mě do fotoblogu, takový mívám čárky a pak zmizí. HCG 0. Schválně si je tam nechávám. A ty jsi po ET?

majka43
17. led 2011

@zuzu4444 Já už testům nevěřím.

zuzu4444
17. led 2011

@blueapple som 41 DC, 15DPO

@majka43 take ano

blueapple
17. led 2011

@zuzu4444 nejjistější by byla KO a krev, ale vydrž 2-3 dny a otestuj znovu, jestli duch bude silnější...pokud 14 dní budeš meškat a nic, zajdi za doktorem. Třeba jen zpožděný cyklus...

majka43
17. led 2011

@zuzu4444 Nevím co to může dělat, mě doktor tvrdil, že může být v moči krev.

zuzu4444
17. led 2011

@blueapple co myslis ze by bola najistejsia?

majka43
17. led 2011

@blueapple zuzu je po ET, jak jsem pochopila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru