• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

14. ledna 2017 
holky,tak u nás nic.teplota včera klesla na 36.6 a dnes to samé.včera trochu zašpinění,dnes už když se utřu papírem...takže počítám,že ta hnusná ms se des rozjede.já tomu nějak přestávám rozumět-zpoždění,příznaky,vysoká bt v době ms a docela dost dí(na mě) a přesto nic. :frowning2: :unamused:

valisek-tak ať ti to vyjde!!!!tfuj tfuj tfuj.... :wink:
2. led 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pomalu ztrácím naději...špiním už 3 dny - není to klasická MS, ale špinění to je (od 45.DC), takže se tělo asi nastartovalo...pro jistotu zavolám v pondělí doktorce, jestli mě bude chtít vidět a jedeme dál, hlavně, aby byla ovulka... jinak testy po skoro 3týdenním zpoždění stále negativní :confounded: . Třeba tělo čeká na únor/březen, kdy se nám zadařilo první mimi ! Držím všem snažilkám palce !
2. led 2011 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueapple No já takhle čekala 83dní, všechny testy negativní a pak krevní test definitivně ukázal, že nic. Takže vše od znova.
2. led 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja hlasim, ze dnes rano byly po 8 dnech zpozdeni 2 carky :wink: Drzim vam palce, at to vyjde co nejdrive!
3. led 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
valisek-gretuluju.krásně ti ten rok začíná.tak hlavně,aby se miminku dařilo a bylo všechno v pořádku.
mě se samozřejmě včera odpoledne ms rozjela-39dc,takže opět nic. :angry:
3. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,chtěla bych se zeptat mnela jsem to dostat 23.12 ale menstruace se stale nedostavyla mam tlaky v podbřišku a je my na zvracení těhu test jsem si delala před 6 dny negatyvní pak druhy den negatyvní mužu byt i přes to těhotná?jedno dítě už mám a přesně takhle my bylo když jsem čekala gabrielka mám skusit test za tyden?
3. led 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valisek veliká gratulace ! Hodně zdravíčka pro vás oba (nebo třeba tři ?....kdo ví, kolik je miminek v bříšku)
všem holkám tady přeji podobnou zprávu !

@steelska přesně tak, zkus za týden, pak se objednej na kontrolu, cože se to děje i několik týdnů může být test negativní a přesto můžeš být těhu ! Stalo se to mnohým z nás ! Držím palce !

holky, já hlásím smutnou zprávu, 3 týdny zpoždění, 51 DC, pořád negativní testy, dnes jsem to nevydržela a zavolala doktorce, ta mě chtěla vidět, špiním asi 3 dny, pravděpodobně je to podoba MS, nic na UTZ nebylo, pro jistotu mi doktorka vzala krev, ale těhu to prý na 99% není ..., výsledky budou v pátek, takže jedeme dám, snad se podaří brzy, hlavně abych měla ovulku a tělo se dalo po HA do pořádku, to je ale potvora, ta HA !
3. led 2011 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueapple :no jsem zvědavá :unamused: on je tu haček neviš za jak dlouho po cř mužu byt těhotná synovi je 9m
3. led 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steelska
z toho si hlavu nedělej, je to individuální, pokud jsi těhu, budou Tě více sledovat, měřit jizvu, na 99% Tě čeká další CŘ.
Známá otěhotněla 6M po CŘ, porodila OK, prý to bylo hodně sledované, ale zvládla to! Obecně se doporučuje čekat min. rok (někteří doktoři doporučují 2 roky). Tady na MK je na to specielní téma :grinning: Držím palce !

p.s. Gabriel je krásné jméno, netradiční !
3. led 2011 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueapple :Děkuji vybýral partner no nevim uvydim jak to dopadne partner my řekl že se na další mimi necítí :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja mu řekla že ale na potrat nepujdu na to at zapomene! :frowning2:
3. led 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steelska
držím palce, ať to dopadne tak, jak chceš Ty ! pokud chceš miminko, ať je tam ! Pokud ne, tak to bude prostě jen zpoždění MS !
3. led 2011 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ja bych chtěla miminko moc jen aby to nebyla cista :angry: :unamused: ale je mi nevplno :slight_smile:
3. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steelska
příznaky těhu každopádně máš, i když člověk si je může vsugerovat, tak je to 50:50, uvidíš až testneš !
4. led 2011 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueapple :no jsem zvědavá a i když po tom co jsem tu četla tak nvw jestli mam těm testum věřit:slight_smile: :confounded: :unamused: :frowning2:
5. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steelska každopádně dej prosím vědět, abychom všechny věděly co a jak je možné :grinning:
5. led 2011 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueapple to víš že dám dnes mně celí den divně píchá v břichu:frowning2:volala jsem na gondu a maji volno až za tyden :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
5. led 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steelska ahoj ahoj, jak dopadla kontrola ? Snad dobře !
16. led 2011 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, je mozne aby mi 25-kovy test ukazal // a 10-kovy iba / ?
17. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu4444 A nevyměnila jsi je? A to sis dělala oba ve stejný den?
17. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 nie nevymenila
25 vcera , 10 dnes
17. led 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu4444 A včera to byl jen stín a nebo silná čárka?
17. led 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 slaby duch ale viditelny
17. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu4444 a testuješ kdy, kolikátý DC jsi, už vynechala MS ?
17. led 2011 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu4444 Podívej se ke mě do fotoblogu, takový mívám čárky a pak zmizí. HCG 0. Schválně si je tam nechávám. A ty jsi po ET?
17. led 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu4444 Já už testům nevěřím.
17. led 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueapple som 41 DC, 15DPO

@majka43 take ano
17. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu4444 nejjistější by byla KO a krev, ale vydrž 2-3 dny a otestuj znovu, jestli duch bude silnější...pokud 14 dní budeš meškat a nic, zajdi za doktorem. Třeba jen zpožděný cyklus...
17. led 2011 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu4444 Nevím co to může dělat, mě doktor tvrdil, že může být v moči krev.
17. led 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueapple co myslis ze by bola najistejsia?
17. led 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueapple zuzu je po ET, jak jsem pochopila.
17. led 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek