Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

pincola
13. srp 2012

@alzbeta.hod Ano byl pozitivní od 37 DC do té doby negativní. 😉 Pak už vycházel jen pozitivní a proužek sílil.
@bubu4125 Přes HAK mi to nepřijde pravděpodobné, pokud ji bereš pravidelně a správně. MS třeba ještě dorazí🙂
@terezet kup si mamatest s citlivostí 10 ten mi vyšel pozitivní 37dc, nebo nejjistější zajdi si na krev jako samoplátce. Je to jako dražší těhu test, kolem 300kč, ale máš jistotu🙂

terezet
13. srp 2012

@pincola měla jsem mamatest, jsem 39. DC, tak ještě počkám, pak bych si zašla na tu krev😉

bubu4125
13. srp 2012

@pincola to som si aj ja myslela, no moja sestra je živý príklad toho, že tehu môže ostať aj pri pravidelnom braní HAK, ona bola strašne dôsledná....

pincola
13. srp 2012

@terezet 39 už je dost, zašla bych na tu krev🙂 Jak máš dlouhé cykly?
@bubu4125 stát se asi může, ale pravděpodonost je nízká. Uvidíme. Co ty by sis přála?

bubu4125
13. srp 2012

@pincola momentálne sme to neplánovali...máme strašne veľa plánov a podľa predošlých skúseností, budem riziková...ale, ak to je, tak sa budeme tešiť a očakávať s láskou!

pincola
13. srp 2012

@bubu4125 tak držím palečky at tě potká to správné, co tě udělá šťastnou a dopadne to krásně 😉

bubu4125
13. srp 2012

@pincola dakujem krásne!!!!

alzbeta.hod
13. srp 2012

já počkám dýl :D jedem ve čtvrtek na dovču tak po dovče uvidíme :D

terezet
13. srp 2012

@pincola cyklus mívám právě 33-35 dnů, takže chci ještě počkat, ať neplaším...

alzbeta.hod
13. srp 2012

@terezet taky myslím že to není ještě až tak dlouho 😉

alzbeta.hod
14. srp 2012

@terezet tak jak jste na tom? Pořád nic? U mě nic ☹ Ani MS ani //

terezet
14. srp 2012

@alzbeta.hod MS nikde a test si chci udělat až koncem týdne, ať nemám nervy😉 tak si tak nějak užívám, no😉))

alzbeta.hod
14. srp 2012

@terezet já to nevydržela a dnes opět nic 😀 kašlu už na to 😀 poslední udělám ve čtvrtek.... A kdyžtak po dovče volám na gyndu. Ať s tím něco udělají ať můžem začít nový snažení. Dodens by to bylo i tak trochu nemožnýaby byl pozitivní, protože je to 2 týdny co se nám taťka vrátil domů a začal pokus o miminko... takže jestli se zadařilo tak až touto dobou 14dní zpět. 😀 Necháme se překvapit.

dudduli
14. srp 2012

@terezet ja som mala negativne testy od augusta do novembra,2x mi pichli vyvolavacku aby som dostala menzes a stale nic.2x mi brali krv,stale nic.v novembri mi posledny krat brali krv s tym ze ked bude negat.zacne to doktor riesit preco mi stale nechodi menzes.az tento odber ukazal ze som v 7 tyzdni,tak ma poslal hned na ultrazvuk a co ukazal ultrazvuk??? bola som v 11 tyzdni,takze babenky nezufajte 🙂)) a to mi dali termin na koniec juna a maly sa narodil na konci maja 🙂) takze ja v podstate ani neviem kedy som presne otehotnela 🙂

terezet
14. srp 2012

@dudduli to se hezky čte, tak to jsem moc ráda a kéž by to i u mě dopadlo dobře😉

dudduli
14. srp 2012

@terezet prajem ti vela stastia 🙂,my sme sa snazili rok

alzbeta.hod
15. srp 2012

ahojky holky.... tak zatím nic. Včera nahnědlý výtok a dneska zatím nic... to je jak naschval....já to určo dostanu až pojedem na dovču 😠

verisek.s
15. srp 2012

Ahoj holky, tak já zatím řeším podobný problém. HA jsem brala 13 let, v lednu 2012 jsem vysadila. Snažíme se o mimčo cca 0,5 roku. Cykly mívám 27-32 dní. Teď jsem 12.DPO, a 31.DC....MS nikde a TT Mamatest negativní na 100% ☹ ☹

alzbeta.hod
15. srp 2012

Tak milé holky... momentálně se mi dostavila MS takže začínáme nový cyklus a jdem a to 😀

maxilienka
15. srp 2012

verisek.s som na tom podobne. Cykly mávam 28-33, dnes je 31 a MS zatial nedošla...Mamatest som robila včera - samozrejme / negatívny...ako vždy. ☹ Držím palce, aby sme čoskoro mali // a MS neprišla.

maxilienka
16. srp 2012

tak zase nič...mrcha dorazila...a začína sa nový cyklus. Pri mojom nepravidelnom cykle si neviem ani určiť deň OVU...kašlem na to, asi to až príliš riešim. Už som z toho nešťastná. Začínam premýšľať nad meraním BT. Neviem.

terezet
16. srp 2012

@alzbeta.hod tak to je škoda☹ u mě pořád nic, věřím v těhu😉

terezet
16. srp 2012

@verisek.s ahoj, možná jsme na tom podobně, já jsem teď 41. DC (pokud to ještě teda je cyklus a ne těhotenství), HA neberu od března, ale moc jsme se nesnažili (byla jsem nemocná a byly starosti apod.) až do minulého měsíce, kdy jsem si měřila BT a dělala ovulační testy... cyklus mívám 33-34 dnů - sice dlouhý, ale pravidelný, jenže MS nikde a test ještě včera ráno byl negativní - naprosto bílý!!! Já ale doufám, někde jsem četla o tzv. falešně negativních testech v případě, že ještě zahnízděné embryo nevydává dost HCG a ta se nedostává (zatím) do moči - takže vůbec nezoufej!!! Já už mám od MS zpoždění týden, test jsem si dělala v pondělí, úterý, středu a vždycky nic, jenže příznaky cítím...

terezet
16. srp 2012

@maxilienka měření BT můžu vřele doporučit! mívám taky dlouhé cykly, proto na mě neplatí žádné poučky, že zhruba 14. DC má přijít ovulace, minulý cyklus jsem ji měla 22.-24. DC (podle grafu na womanzone) a tento cyklus snad až 27. DC a teď jsem nedostala MS a už týden cítím příznaky těhu... kéž by to vyšlo, ale i kdyby ne, tak aspoň vím, že každé tělo je jiné a nic není nemožného...

alzbeta.hod
16. srp 2012

@terezet držím pěsti ať je to těhulkování. 😉

terezet
20. srp 2012

@alzbeta.hod tak těhu to nejspíš není, dnes jsem byla na ultrazvuku a tam nic, tak mi hned dali vyvolávačku:-/

terezet
20. srp 2012

@dudduli ahoj, můžu se tě ještě zeptat, jestli ti dělali ultrazvuk dřív než v tom 7. týdnu? Dnes jsem byla u doktora, řekla jsem mu, že mám zpoždění 2 týdny, on mi hned udělal ultrazvuk a řekl, že těhotná určitě nejsem, jenže já jsem měla styk až asi 4 dny před očekávanou MS, takže bych měla být max necelé 3 týdny těhotná a to by asi ani ultrazvuk nic neukázal nebo jo? ach jo, nechci si nic namlouvat, ale nezdá se mi, že mi ani nevzal krev, já jsem byla tak zaskočená, když na mě vybalil, že mám asi nějakou hormonální poruchu, že jsem se nezmohla na odpor a už mi píchli vyvolávačku... fakt si nechci dělat falešné naděje, ale nějak mi to nesedí...

dudduli
20. srp 2012

@terezet ahoj,nie ultrazvuk mi urobil prvy krat az ked som bola podla nich v siedmom tyzdni.vyvolackou by si mala dostat menzes do 10 dni.tak dufam ze ich nedostanes 🙂 ,podla mna tri tyzdne su na ultrazvuk naozaj malo a nic sa neda zistit....som zvedava ako dopadnes,daj vediet 🙂 drzim paste 😉

terezet
20. srp 2012

@dudduli děkuju za podporu, uvidím, co bude dál, nezbývá než čekat😉 pak dám vědět!

pavlina26
21. srp 2012

Ahojky holky, chci se přidat do vaší "skupinky" poněvadž se s přítelem snažíme už nějakou dobu otěhotnět a teď se mi stalo to, co Vám...totiž jsem 34DC (při pravidelné MS 26-28) a ms nikde, ale těhu testy negativní...tak teda nevím, jestli ještě počkat, jestli mrcha nedorazí (i když necítím, že bych to měla dostat- mívám premenstruační příznaky a teď nic) nebo jít na gyndu hned (nejdřív mohu z práce stejně až příští týden), jak dlouho jste čekaly Vy?? Díky za odpovědi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru