• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

27. listopadu 2016 
@andrejkasi Takže budeme netrpělivé společně. Já se snažim taky testům se vyhýbat a nechodi ani okolo lékárny :grinning: řikala sjem si,že to snad vydržim do pátečního rána udělám si ho a uvidim jak dopadnu. Ale nejdýl c pá by ch se fakt nahlásila k MUDr. :confounded:
29. říj 2012 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jonki AHojík.
Tak to je krásné. No, možná to chce jenom trpělivost a v 6.tt to také uvidím. Snad, možná... u každého to je individuální. Je možné,že mám trochu rozházenej cyklus po revizi
29. říj 2012 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@tereza29 Ahojík. Hlavu vzhůru a buď s náma trpělivá. Možná vyjde test pozitivní a možná taky bude nutná vyvolávačka. Hlavu vzhůru!
29. říj 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannyy
@jonki
@andrejkasi
@tereza29

Rozhodně MUDr. to jistí holky!
29. říj 2012 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hannyy když tohle je typická ženská vlastnost, že je netrpělivá a chtěla by vědět všechno hned, aspoň u mě to tak je :grinning: "Naštěstí" máme tenhle týden závěrku v práci, takže to snad uteče :wink:
29. říj 2012 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcccina jj, budeme tu čekat společně :wink: Hned se to pak snáší líp.
29. říj 2012 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, myslíte že mám ještě šanci?
Když jsem 15DPO, a 30DC, jsem 12D po KETu, pobolívá mi bříško, ale všechny testy jsou bílé, a i v kalhotkách je bílo.. Cyklus mívám pravidelný po 28dnech... já už fakt nevím..
poradte..
29. říj 2012 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska - beries duphaston ci ine lieky? Oni umelo predlzuju cyklus.. pockaj den-dva a ked nic, zajdi na krv.
29. říj 2012 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@anjelicek26 beru utrogestan - u něj je možné že mi ms oddálí.. už se mi to stalo v srpnu při IUI že mi oddálil ms až o 5 dnů..
29. říj 2012 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak sa pridam aj ja... ms mavam pravidelne vyse dvoch rokov 27-28 dni.. dnes je 31DC a menzes nikde, testy biele ako prvy sneh... snazime sa od aprila.. mne teraz z krvy zistili znizenu funkciu v druhej faze tehu, od 10teho dna mam brat lutenyl, ale zatial nenastal ani ten 1vy den... manzelovi tiez zistli nejaku znizenu funkciu... ale vraj staci jedina zdrava spermia :slight_smile: tak nadej umiera posledna nie?
29. říj 2012 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
este som zaudla ze bolesti brucha som mala ako pri klasickej ms, aj som si dala tampon keby daco...
29. říj 2012 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jake jste delaly testy , ja jen mamatest s citlivocti 10 , ale slysela jsem na mamatest hodne engativ , tak si zkusim v so koupit clear blue :wink:
30. říj 2012 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@misel711 ahoj nakukuju, protože mám též zpoždění a test je bílej, tak nevim, co si o tom myslet.
30. říj 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@frapik
@hannyy
no holk ytak ja som prave dostala.... tak snad dalsi krat... mozno stasna sedmicka... :(
30. říj 2012 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@misel711 jezis nestras kocko , no tak jak rikas dalsi kolo to vyjde , aspon vis na cem jsi, ja bych brala uz taky jakykoliv verdikt , aj kdyby mrcha dosla tak viem, ze se nemusim nervovat a budeme se snazit dale, ale takto me z toho zacina hrabat :cry: :cry:
30. říj 2012 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkasi Ahojík. tak jsem dneska přišla z práce a udělal sjem si poslední test, kterej mě dráždil v lékárně a byl stále bílý s jednou čárkou :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: začínám se pomalu smiřovat s tím, že to dopadne pro tento měsíc špatně vyvolávačkou :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. říj 2012 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannyy Mě už taky pomalu hrabe, dneska sjem seděla na nádrží a čekala na vlak a tak se mi zvedl žaludek z kouře. Normálně to snášim dobře, ale jsem teďka nějaká asi citlivější. Nevim čemu to přisoudit, když nemám dvě čárky :frowning2:
30. říj 2012 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcccina me dneska smrdel koleguv citron , ja mam citon rada i pomeranc , ale tohle me po ranu malem zabilo , takze si rikam, to je dalsi maly naznak a zacinam verit ze tehu jsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2012 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannyy držim Ti palečky. Já se raději nechám překvapit než být potom zklamaná
30. říj 2012 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslíte, že digi tes Clear Blue by nám mohl ukázat dvě čárenky?
30. říj 2012 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, podělím se se mnou zkušeností. MS jsem nedostala týden, test, co jsem si dělala doma, byl negativní. Šla jsem k doktorovi, na ultrazvuku něco viděl, ale nebyl si jistý, jestli to je těhotenství. Dělal mi test na HCG z krve, když jsem si volala na výsledky, sestřička mi sdělila, že nejsem těhotná. Jenže MS se už delší dobu nedostavila, dělala jsem si znova test, zase negativní. Šla jsem znova k doktorovi, udělal mi ultrazvuk a zjistil, že jsem v 6tt.
30. říj 2012 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@akcccina ja ho mam v planu v so koupit , myslim, ze ukaze :grinning: :grinning: :grinning: a pokud ne tak dr. to v krvi zjisti, ale u me je to tak, zacinam tomu verit, kolegynka se me dneska ptala jestli nejsem v tom, ze mam brisko :grinning: rikam ze nevim, ze sve bricho pozoruji ale test nic neukazal ze musim tyden vydrzet a budu vedet vic :grinning: :grinning:
30. říj 2012 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikmik no to si delas srandu, ne ? teda to jsi me ted normalne sokovala :grinning: :grinning: :grinning: a pak si kupuj testy a necemu ver :confounded: no ale jsem rada, ze jsi nam to napsala, takze dokad neni ms je to dobre :wink:
30. říj 2012 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikmik a ten test z krvi to jsi byla po ranu na lacno nebo behem dne , dekuji :wink:
30. říj 2012 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikmik Ahojík tak to jsi mě hodně překvapila. Koukám ,vše je možné...
30. říj 2012 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannyy No, možná v pátek si to taky zkusim koupit. Uvidíme. chce to je trpělivost
30. říj 2012 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikmik Mě teďka vychází podle těhu 5+3 takže myslíš, že bych je ještě mohla vidět?
30. říj 2012 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Srandu si bohužel nedělám. Krev na test mi byla odebraná v odpoledních hodinách. Víc jak týden jsem byla těhotná, takže by se to muselo ukázat. Říkám si, jestli mi ten test vůbec dělali nebo jestli to v laboratoři nespletli, přece jen už měli všichni před koncem pracovní doby...
30. říj 2012 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcccina Co přesně myslíš?
30. říj 2012 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikmik Myslim, jestli bych ještě mohla vidět 2 čárky na testu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Gratulu Zi k těhu a hodně zdravíčka Tobě i miminku.
Mylíš, že by to takhle pomotali? To teda potěš
30. říj 2012 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek