• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

15. března 2017 
@akcccina urcite to chce trpelivost a ja rikam dokad neni ms je to v klidu :grinning: :grinning:
30. říj 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina Teoreticky pokud těhotná jsi, měla by jsi mít na testu 2 čárky. Ale ne vždy je to pravda, můj případ. Pokud není MS, neztrácela bych naději. K doktorovi jdeš kdy?
30. říj 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina Ahojky, nesmutni, naděje tu ještě je, nikdy nevíš! :wink: Ještě vydrž a zavolej si ke konci týdne k dr., myslím na tebe! :slight_smile:
30. říj 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy fakt se ti už dělá bříško? V kolikátém popřípadě jsi? Přesně jak píšeš, dokud není ms, tak tu určitě nějaká naděje, každá to má úplně jinak. Držím pěsti ať ti to vyjde :wink:
30. říj 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby stalo sa Vam , ze ste na clearblue digiteste mali obrys + ? Mne tam svieti "-", ale cele plus jasne vidiet v obryse, hladala som nejake fotky a na ziadnych obrys nevidno... nepredpokladam, ze som tehotna, len ma stale bolia prsia uplne hrozne, tak pre istotu a mala som ho z minula :slight_smile:
30. říj 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikmik No, dvě čárky nemám. Nevim, chci se kdoktoru objednat na konci tohoto týdne a snad třeba příští týden by to někdy šlo. Musim si to nějak domluvit v práci.
30. říj 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi Děkuju. Dneska jsem z toho taková posmutnělá,ale MS nemám!
30. říj 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina no vidíš, takže naděje ještě pořád je! :wink:
30. říj 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi no jako jsem nafoukla :grinning: cim to je to nevim, ale doufam ze je to mimiskem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jak rikam dokad neni ms jsem v klidu a do so vydrzim udelam test a v po si necham u dr. vzit krev kdyby mi zase test vysel negativ :wink:
30. říj 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy takže začátek příštího týdne bude pro spoustu z nás docela napínavej :grinning: A kolikátý dc jsi?
30. říj 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi 34dc :angry: a ty ? jj to se tu pak vsechny slezeme u jsem zvedava jake budeme mit vysledky :wink:
30. říj 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Áno, v piatom týždni negatívny a už o týždeň neskôr pozitívny :slight_smile: Nuž hladina HCG je nevyspytateľná
30. říj 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy já dnes 38dc :unamused: Jsem taky docela nafouklá, ráno je to lepší, ale přes den se to vždycky změní
30. říj 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi tyjoooo no to jsi daleko dal jak ja, ke vsemu mi nejak neni dobre, ne ze by jsem mela ms dostat, ale mam jakoby zavrate , silene me boli hlava a fakt je to nejaky divny , uz v praci mi nebylo dobre odpoledne no tak nevim snad to bude dobry :frowning2:
30. říj 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy to vypadá nadějněěě :wink:
30. říj 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebi52 jak jsi ho měla z minula? to jsi ten test použila 2x? :astonished: vzdyt je jednorazový:slight_smile:
30. říj 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, dokonca mi lekar v nemocnici po sonografe povedal, ze som potratila, ze sa to stava. poplakala som si, aj tenis som bola hrat (riadny zapas), no ale bola som tehotna :wink:
30. říj 2012 ve 20:37  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy - tak se k vám přidávám - jsem dneska 31DC a taky negativní a bez MS.. ale mě to drží asi utrogestan, který zavádím ....
30. říj 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikmik -Tak to je krásné :wink: :slight_smile:
30. říj 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi no ja si taky myslim, ale nechci nic zakriknout :wink: ale nerada bych treba upadla :confounded: do toho se mi i honi hrozne myslenky abych treba nebyla nejak vazne nemocna :frowning2:
30. říj 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska tak to te vitam v klubu :wink: a to uzivas co ? to neznam :wink: ja jsem 34 dc
30. říj 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy já už jedu vysokou ligu otěhotnění (IUI, IVF, ET, KET atd.. ) a utrogestan je lék, který se zavádí po ovulaci na lepší děložní stěnu, kde se mají uchytit embryjka.. momentálně jsem po transferu rozmrazených embryí a čekám...
30. říj 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska jeeeeeee az taaaaaaaaaak no tak to ja jsem vubec nevedala, jejda no to by bylo moooc super kdyby se hnedka uchytoi vid a bylo hned mimusko :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
30. říj 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy no, to jo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už by to chtělo, snažíme se přes 5 let, z toho 3 roky přes CAR..
30. říj 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy žádný takový myšlenky ani neměj, nad tím vůbec nepřemýšlej a mysli pozitivně!!! :slight_smile:
30. říj 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrejkasi nojo copak to jde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prijde mi vsechno jako cekani na vecnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy :grinning: :grinning: jsme teprve na začátku, takže vydrž prťka, vydrž! :grinning: :grinning:
30. říj 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrejkasi na zacatku no hlavne aby ta cesta mela positivni konec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasne vydrz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ted jsi me vanze rozesmala, ja si to rikam porad vydrz, jeste muze mrcha dorazit , jeste neni vyhrano :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze jdu na kute a zase se zitra prihlasim :wink:
30. říj 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska nie takto :grinning: kupila som si ho pred dvoma mesiacmi, ked som si myslela , ze sa to podarilo, ale skor ako som ho stihla urobit tak dorazila mrska :slight_smile: takze ostal v skrini penke zabaleny, je mi uplne jasne ze sa robi len raz... :sunglasses:
31. říj 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u mě je pro tentokrát rozhodnuto, mrška dorazila :confounded: Sice je zatím taková "divná", ale..... :angry:
31. říj 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek