• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

22. září 2017 
@ebi52 aha, tak to jo :grinning: a jak to s tebou vypadá, testla jsi dneska?

já ano, a na testu bílo, celý večer i noc jsem měla bolesti v kříži i v břiše.. ms se blíží... asi bude dost bolestivá..
31. říj 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska netestla, sice som bola v lekarni ale nemali mamatest :slight_smile: takze to beriem ako znamenie, pockam a zajtra by mala dorazit M, tak uvidime :slight_smile:
31. říj 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi nepovidej ze dorazila, jezis no to je teda svine ruda :frowning2: nemela jsi ji pustit dovnitr :frowning2: ale treba se hned zastavi a jeste neni vse uplne ztracene kocko :wink:
31. říj 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u me zatim stale ms nikde no tak snad uz ani nedorazi, at se jde uz teda jako bodnout, ze :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy taky bych ji nejradši řekla, ať se jde bodnout :grinning: No nevím, zatím je taková nijaká, tak uvidím, zda se rozjede. Na tu gyndu si zajdu ale tak jako tak
31. říj 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, netalo se už některé z vás, že ano dr neviděl začátek těhu (tedy nebyla ani hladina HCG v krvi) a přesto mohlo být rané těhu? Kontrola byla 12 DPO http://www.womenzone.cz/uzivatelka/martinaj23/grafy
1. lis 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi tak treba kocko to nic nebude a bude to jen lehke spineni a dr.zjisti ze i presto tehu jsi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
1. lis 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy děkuju, ale to asi fakt ne. Sice je slabá, ale je tam :angry: Už aby zas odešla a my mohli pokračovat ve snažení :grinning: Co ty, pořád nic?
1. lis 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina ahojky, tak jakpak to s tebou vypadá?
1. lis 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi drzim moc palecky at je to rychle za vami a kdete do dalsiho snazenicka.........u me stale nic...... :wink:
1. lis 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi
Ahojíky. No včera jsem to už nějak nevydržela a zavolala jsem na gyndu.k mé smůle má doktorka dovolenou takže jsem soe objednala až na 15.11 :frowning2: což je docela za dlouho. Ale dříve to nešlo. Jak jsi na tom ty? Jinak nic nového :pensive:
1. lis 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy děkuju :slight_smile: A co testík, nezkoušela jsi?
1. lis 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi no, naposledy v úterý a nic tam nebylo. Zejtra si asi nějakej koupím. A ty teda začíš od nova příští měsíc?
1. lis 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina a nezastupuje jí někdo, že bys mohla jít jinam? Já jsem to včera dostala, takže u mě je jasno :angry:
1. lis 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akcccina já si na tu gyndu dojdu v úterý tak jako tak a hned jak ms skončí, tak se budeme snažit dál :wink:
1. lis 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi takže držím palečky do dalšího měsíce a u mě se uvidí, ne nikdo tam nezaskakuje takže musím být trpělivá
1. lis 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dievcata.tak mne meskala menstrucia asi tri dni a test mi vysiel ze som neni,kedze neprisla ani o dalsich 5 dni spravila som si este jeden a ten mi vysiel pozitivne :slight_smile: na druhy den som utekala doktorke a ta tam nic nevidela tak mi kazala prist a tyzden a az potom ho bolo vidiet :slight_smile: a to iste sami opakovalo pri druhom tehotenstve :slight_smile:
1. lis 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beybusko ahojík. Díky, že jsi písla zkušenost. Já uvidím jak dopadnou. Třeba se stane zázrak a nebo začneme nanovo....
1. lis 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina drzim ti palceky,viem co prezivas ale neboj ono to raz pride :slight_smile:
1. lis 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beybusko
Děkuju nechává mě to na přírodě
1. lis 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi nene cekame s manzelem do soboty :wink:
1. lis 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina děkuju :slight_smile: Taky ti držím pěstičky, určitě to tentokrát vyjde :wink:
2. lis 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy tak to dej zítra hned vědět, budu na tebe myslet :slight_smile:
2. lis 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi dekuji urcite se ozvu, jsem teda pekne nervozni :grinning: :grinning:
2. lis 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi Tak se přidávám k Tobě. Myslím,že to tento měsíc nebude. Začínám špinit a mám mírné bolest :frowning2:(( achjo. Já se z toho čekání zase zbláznim. Jak se odreagovat holky?
Jsem si řikala,že to zvládám,ale to moje podvědomí je nějaké toužebné a bolavé... :frowning2:
2. lis 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina třeba to bude jen mírné špinění. Ještě neztrácej naději. Co test, koupila jsi?
2. lis 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi No, myslim,že ne :frowning2: test jsem nekoupila. Uvidim jak zejtra jestli se mrcha rozjede...
2. lis 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, hlásím, že jsem 5 den po vynechání ms, stále nepřichází, ale naposledy jsem testla v úterý a od té doby nic.. ráda bych tu mrchu dostala.. už mi to nebaví..
2. lis 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak začínám špinit.. zázrak se nekoná...
2. lis 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,minule jsem tu psala ,ze jsem to dostala 39 DC ....dneska jsem 44 DC a stale nic ,ale pritom jsem se moc tento mesic nesnazila ,tak asi zase zpozdeni :-/// Test jsem si nekoupila ,pochybuji ,ze by byl pozitivni....
3. lis 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek