• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

15. března 2017 
ten náš zázrak má už 3 měsíce za týden :slight_smile: a dělala jsi si test?
5. lis 2012 v 15:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moj test bol celych 7 dni negativny a ja som bola tehotna :slight_smile:
5. lis 2012 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexxx87 úžasné, blahoželám! :slight_smile: Test som si robila asi pred týždňom a negatívny, tak z toho zrejme nič nebude.
5. lis 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ursulienka1 Ahoj, test si mala negatívny 7 dni po meškaní MS? :slight_smile:
5. lis 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :slight_smile:tak uvidíš...přeji hodně stěstí :slight_smile:
5. lis 2012 v 16:05  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexxx87 ďakujem! :slight_smile:
5. lis 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mis ano, stale som dostala o 2-3 dni skor ale na 28 dni test bol na 7 dni pozitivny.
kazdy den som si robila test a stale nic
nechapala som
5. lis 2012 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ursulienka1 A mala si aj nejaké príznaky? :slight_smile:
5. lis 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta08 Ja tak isto som to až potom zistila, že to neskôr ukáže ja som to tiež cítíla nejako a preto som si šla kúpiť potom už test v deň keď mala prísť MS a nečakala som ...podľa mňa to žena cíti :slight_smile: aspoň ja som
5. lis 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anjelicek26 mne ani po tom druhom týždni neukázalo a napr mám kamarátky, ktorým neukázalo aj tri mesiace , takže je to rôznorodé a jednej ukázalo týždeň po milovaní
5. lis 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mis strasne ma boleli prsia, boli tazke...
ale inak nie
az pozdejsie
5. lis 2012 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy -tak to ti moc držím palce :slight_smile: ať to dobře dopadne :wink:
6. lis 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem byla u dr. dal mi hormony na vyvolani ms , tehu nejsem a az dojde mrcha uvidi se dal , takze me dr nijak nepotesil, ale taky nic zavazneho nenasel :wink:
6. lis 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi promin ,ze pisi az ted ,ale nevsimla jsems i upozorneni ...nene u doktora jsem jeste nebyla ,nemam na to moc casu dcera je porad nemocna :frowning2: kazdopadne dneska jsem 49 DC a stale nic :-/
8. lis 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak nic jsem tehotna :slight_smile: Prave jsme si udelala 2 testy a jsou pozitivni ...Ouuuu :slight_smile:)
8. lis 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky...muzu se vas zeptat...je mozne abych byla tehu i pres negativni testy ??? Dnes jsem 34 den cyklu.. Ta mrcha uz ma 4 dny spozdeni..nikdy jsem nemela zadne problemy ani zadne spozdeni muj cykl mel vzdy maximalne 30 dni..tak nevim co si myslet test jsem delala o vikendu a v utery a oba negativni.. tehu proznaky jsem mela jeste o vikendu mi bylo vzdy na zvraceni a ted uz nic jen se mi asi zvetsila prsa a poboliva me podbrisek...
Uz jsem z toho hotova nevim co si myslet... ;(
8. lis 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda jeeee, to je super, moc moc gratuluju!!!! :slight_smile: :slight_smile: :wink:
8. lis 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny: Tak já mám k tomuto tématu docela zajímavou zkušenost.
Před třemi dny jsme byla u svého gynekologa (primář!), který mi po roce a půl snažení na základě sona oznámil, že jsem těhotná, cca v 4.- 5. týdnu. Na obrazovce jsem viděla klasický obraz,kterej znám z prvních fotek mých těhotných kamarádek... černý puntík... Celou dobu se mnou jednal , jako že to je hotová věc a jak to bude dál...Že mi gratuluje a proč se hned neraduju jak šílenec...Nakonec mi vzali krev. Druhý den mi přišli výsledky a byli negativní! Po depresivním zbytku dne jsem si řekla, že třeba udělali chybu v laborce. Ale dnes jsem si koupila mamates a je taky negativní. K doktorovi jdu až za 3 dny a hlava mi to prostě nebere. Má někdo podobnou zkušenost?
10. lis 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta_31 pokud ani tehu dr. nepozna tak kdo to pak ma poznat , no treba tehu jsi, to ze to test nezaznamenal jeste nic neznamena, drzim pesticky at tomu tak je a mimisek tam je :wink:
12. lis 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, ja tomu nerozumiem, minulý mesiac mi došla MS (také 4-5-dňové špinenie) o týždeň skôr, teraz mi 4. deň mešká, je mi dnes celý deň nejako blbo od žalúdka, inak nejaké extra príznaky žiadne. Testy negatívne. Je vôbec možné, žeby som bola tehu? S manželom sa snažíme už pol roka. :frowning2:
12. lis 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda Gratuluju a drž se.
13. lis 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi Ahojík tak jak? Najedeme na nové snaženíčko ať máme hezkej dáreček k Vánocům ne?? :confused:
13. lis 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka_mis Ahoj mne sa stalo to iste...s manzelom sa snazime uz asi rok a stale nic...testy negativne...MS bola 2 dnova ale to len take spinenie, prsia bolia stale a dost...nechapem to....:(
13. lis 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta_31 nepoznam nikoho kto by take nieco zazil,ale ja na tvojom mieste to asi nevydrzim..a velmi drzim palce aby to vyslo..
@zuzkazivcak a nezajdes k doktorovy?moja doktorka pov edala ze pri druhom sa caka asi jeden rok a ked do roka nic tak si sa robia nejake vysetrenia.
Inak my sa snazime tiez ale testy negativ a uz ma to nebavi pozerat na stale negativne testy..je to smutne ked nieco niekto tak velmi chce a stale nic :(
14. lis 2012 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lienka82 no s tym suhlasim, ze je to smutne...mna to uz tiez nebavi....no chystam sa teraz niekedy tak uvidime co mi povie.....
14. lis 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta_31 ja mám niečo veľmi podobné za sebou.Krv, testy UZV všetko negatívne a cez to všetko som bola tehuľa cca.4 týždne.Dnes ten malý negatívik má 8,5 a stále sa na tom bavíme.Držím palce nech to u Teba dopadne podobne.
14. lis 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazivcak tak ti drzim palce aby to dopadlo s dvoma ciarockami :slight_smile:

@trojmamka a to si nic necitila? myslim ziadne priznaky alebo len bolesti prsnikov alebo vypary co ti nerobili dobre?
Akop si to potom zistila?
14. lis 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mam podobny pripad ms mi meška už druhy tižden testy mam negativne doktor mi zistil že mam 15 mm sliznicu zvetšenu a neviem čo to može znamenat v podbrušku mam boelsti ako keby mam dostat ms som strašne unavena a nechcem si namyslat aby som potom nebola sklamana poradite mi??
14. lis 2012 v 16:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja24682 Já jsem dnes 36. den a stále nic, test negativní. Ale MS mám celkově nepravidelnou... dnes jsem volala doktorce a prý mám ještě do konce týdne počkat... :unamused:
14. lis 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek