• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

27. listopadu 2016 
@foxmilka to povedala aj mne sestrička že mam ešte počkat do piatku a potom mi obedna tu vivolavačku :cry:
14. lis 2012 v 16:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaja24682 Jo jo, přesně tak. Tohle čekání je ale hrozný :frowning2: stále doufám, že to do konce týdne dostanu a budeme moct zase začít zkoušet.....
14. lis 2012 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@foxmilka ja zasa stále dufam že mi konečne poevedia že som tehotná nechcem ich dostat to čakanie je najhoršie :confounded:
14. lis 2012 v 16:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaja24682 Tak to budu držet pěsti :wink: já vím určitě, že nejsem, proto je to čekání pro mě ještě horší... a jak dlouho už zkoušíte???
14. lis 2012 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
dakujem sme spolu 8 rokou a nemame žiadne ochrany ale dali sme sa dotoho tak try roky dozadu a stále nič :cry: poprvy krát mi takto dlho meškaju a mam taketo problemi
@foxmilka
14. lis 2012 v 16:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaja24682 Tak o to víc budu držět pěsti!! :wink: my jsme to ted teprve zkusili první měsíc...
14. lis 2012 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile:
@foxmilka moc dakujem a ako si si ista že niesi?? možno si
14. lis 2012 v 16:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaja24682 Testů jsem si dělala několik, a dnes to je už 36.den a celkově mám MS nepravidelnou. Navíc nemám ani žádné příznaky. V podbříšku mě pobolívalo minulý týden, myslela jsem si, že to musí každým dnem přijít a stále nic. No a ted už mě ani břicho nebolí.
14. lis 2012 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@foxmilka :slight_smile: aby ta to ešte neprekvapilo budem rada ked to vijde aj tebe
14. lis 2012 v 16:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaja24682 To si nemyslím, ale děkuji. Já už ted spíš "myslím" na to, abych to rychle dostala... :slight_smile: a kolikátý jsi ty den?
14. lis 2012 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak budem na teba mysliet a držat palce aj na nohách aby ti to došlo a potom aby ste skušali znova a višlo to mne to meška tižden a 6 den a stále negativne testy :cry:
14. lis 2012 v 17:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,jsem tu nová,ale už docela dlouho pročítám podobný diskuze..myslíte,že je možný, nebo stalo se to některé z vás,že jste otěhotněly už první měsíc po vysazení?
14. lis 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciw ahoj ako som čitala možneje všetko aj ked hned visadiš možeš otehotniet :slight_smile:
15. lis 2012 ve 04:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcccina Ahojky, jj, my už na tom pracujem. Akorát mi manžel v pondělí odjel pracovně pryč a vrátí se až zítra. Pokud se mi cyklus srovná, tak bych měla být v půlce, tak doufám, že jsme něco neprošvihli :unamused: A jak jsi dopadla u dr.?
15. lis 2012 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkasi my začali baštit listovku a každý veče si dávám kontryhel. Nakonec sjem u doktorky nebyla. Půjdu tam až se bude něco dít. Myslim,že by mi řekla,že se to stává mít rozházený cyklus po revizi a možná taky stres z nové práce. Teďka sjem přestala cokoli počítat a budu doufat a čekat na vánoční zázrak.
15. lis 2012 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcccina já taky jím listovku a pila jsem kontryhelový čaj. Někde tady jsem četla, že by se měl pít jen do ovulace, tak teď už ho zas radši nepiju :wink: Já jsem byla u dr. v úterý a přesně jak píšeš....akorát mi řekl, že to zpoždění je úplně normální a že na to působí strašně moc faktorů. Říkal, ať se snažíme dál a když to cca do jara nevyjde, tak ať přijdu a začneme to řešit. Něco takovýho jsem čekala. Nevím, čím to je, ale tenhle měsíc jsem nějak v klidu a vůbec to nehrotím...tak snad mi to vydrží, já budu v pohodě a časem se zadaří :slight_smile:
15. lis 2012 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcccina
@andrejkasi holky ja jsem v ne dojedla posledni hormony a ted cekam zda se v mem tele mrcha probudi a prijde at nato muzeme znova vlitnout :grinning: :grinning: jinak mam teda jako faakt mega dlouhej cyklus dneska jsem 60dc a porad nic ....... zdalo se mi dokonce, ze jsem si delala test a bylo to tam i presto ze mi dr.rekl ze ma nato vliv ta cysta :grinning: , ale byl to jen sen, testovat se radsi vubec nehodlam, radsi at prijde ta mrcha a je vse ok
20. lis 2012 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcccina
@andrejkasi 55dc jsem se sekla holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2012 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky, můžu se přidat? Snažíme se teprve druhý měsíc. MS mám celkově nepravidelnou, teď už jsem 36DC, ale testy negativní. Už asi 4 dny mě bolí v podbříšku, taková pichlavá bolest. Myslíte, že je ještě šance být těhu, nebo je to jen zpožděné a MS přijde?
20. lis 2012 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@blajik som na tom ako ty...som 35DC a stale nic...dnes rano tiez test negativny..kedy si ty naposledy testovala?? tiez mam bolesti a obcasne pichanie v brusku a bolest prs...tak som fakt hrozne zvedava ci sa konecne zadarilo alebo je to nejaky zdravotny problem - co dufam ze nie! Kamka mi povedala ze mam este vydrzat a urobit si dalsi test v sobotu..
20. lis 2012 v 15:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@parabolla já jsem testovala naposledy včera, ale říkám si, že teď vydržím do konce týdne než budu zase testovat. Jsem z toho nervozní, moc bych si přála, aby to vyšlo. Doděláváme teď ještě na domečku, takže naštěstí nemám moc času na to myslet, ale i tak mi to nedá. Držím pěstičky, ať nám to vyjde :slight_smile:
20. lis 2012 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@parabolla ahoj, ja som dnes 41 DC a nic. test robeny naposledy vcera rano a negativny. ale na upokojenie (ak sa to vobec v tejto situacii da) volala som vcera doktorke a povedala mi ze mam este tyzden pockat a potom testovat, ze potom by sa to uz na teste malo ukazat, ze este vraj moze byt skoro. a ze ak do tyzdna nic potom sa mam ozvat.
a mam znamu ktorej test neukazl vobec ze je a jej dcerka je uz na svete...tak nadej umiera posledna :slight_smile:
20. lis 2012 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
baby ste zlate!! presne ako pise pa_mi Nadej umiera posledna!! Tak dufajme a drzme si navzajom palceky...ja sa chystam teda nablizsie testovat az v sobotu...len dufam ze dovtedy vydrzim, bo som taka hrozne netrpezliva!!! Tolko penazi co som za posledny rok vyhodila na testy a staaale nic!! Uz niekedy ani neverim ze sa mi tam niekedy tie dve ciarky ukazu!! Stale len jedna... :frowning2:
20. lis 2012 v 16:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Vydržely jsme toho už hodně, tak těch pár dní do dalšího testování vydržíme taky. Moc držím pěstičky, ať všechny najdeme ty vytoužené dvě čárky :slight_smile:
20. lis 2012 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
tak ja som prave teraz v praci dostala taky zachvat hladu, ze ma az triaslo...to bude asi tym ze na obed som mala len rajcinovu polievku s chlebikom..
20. lis 2012 v 16:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hannyy ahojky, no ty bláho, to už je fakt teda doba, chuděro :frowning2: A kdy jdeš zase k dr.?
20. lis 2012 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@blajik a @parabolla ahoj holky, taky bych řekla, že naděje umírá poslední. Spoustu holek tu psalo, že měli test negativní ještě v druhém měsíci těhu. A ty vaše příznaky vypadají optimisticky :wink: Držím pěsti! :slight_smile:
20. lis 2012 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkasi dakujeme andrejka! dufame ze priznaky nas uz konecne privedu k dvom ciarockam :slight_smile:
20. lis 2012 v 16:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
noo a prave ma poriadne zacalo pichat na pravej strane uplne dole a krize ma poriadne rozboleli... som zvedava teda ci je to mrcha, ci prejav ze som v tom.. :wink:
20. lis 2012 v 17:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
ja by som sa Vas tu este chcela spytat, je naozaj nebezpecne v prvych tyzdnoch zdvihat tazke veci?? Teda ja pracujem v kancelarii, ale doma trosku prerabame a keby som teda nahodou bola vtom, len nerada by som si takto sposobila nejake nestastie...dakujem za info... :slight_smile:
20. lis 2012 v 17:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek