Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

andrejkasi
20. lis 2012

@parabolla a jak dlouho se snažíte? Četla jsem tady, že i ovulační testy jsou schopný pak rozeznat těhu. Nejhorší je na tom to čekání, my se snažíme teprve druhý měsíc a ten první jsem měla zpoždění 10 dní a bylo to hrozný. Od tý doby tomu ale nechávám volný průběh a neupínám se na to

parabolla
20. lis 2012

@andrejkasi noo my sa snazime uz skoro rok!!! preto som uz taka hrozne nedockava!! a hlavne ked mi teraz uplne prvykrat tak dlho meska, tak si hned namyslam, aj ked testy negativne...tento mesiac sme sa snazilkovali prvykrat prave podla ovulacnych testov...dovtedy sme to nechavali viac - menej na nahodu, aj ked sme sa snazili co najviac prave pocas mojich ovulacnych vypocitanych ale len na zaklade kalendara...

andrejkasi
20. lis 2012

@parabolla tak o to víc držím pěsti!! 😉 Podle mě si nic nenamlouváš, dokud není ms, tak tu naděje pořád je. Zkus testnout za pár dní 😉

hannyy
20. lis 2012

@andrejkasi az dojde mrcha tak mam 3 den jit na odber krve , no ale az dorazi, tak verim ze tento tejden uz snad dorazi 😉

andrejkasi
20. lis 2012

@hannyy to je fakt pech, že? Ať už kouká dorazit a vy se můžete vrhnout na další snažení 😉

hannyy
20. lis 2012

holky vsem vam drzim pesticky, ale ja co se tyce me samotne jsem uz hodne kriticka a neverim uz nicemu , a pokad mrcha nedorazi tento tyden tak uz mi akorat hrabne 😒 tak extremne dlouhy cyklus bez mimi ke vsemu - to jsem nikdy nemela tak snad uz mrcha dorazi a pujdeme zase odzacatku. Takze 45dc budte v klidu pak bych ale zasla k dr. hlavne budte pri zemi, necekejte ze vam dr. rekne jeeee gratuluji cekate miminko, nikdy nevite co vam rekne, to zklamani je pak silene hrozne ☹

hannyy
20. lis 2012

@andrejkasi presne tak 😉

jitkana
20. lis 2012

Já už mám zpoždění 13 dní, 2x jsem si dělala test - negativní. Dneska jsem byla u doktora, na ultrazvuku "něco" viděl, prý je to buď krevní sraženina nebo těhotenství. Takže jdu zítra na krev. Jsem z toho dost na nervy, začínám mít obavu, jestli jsem v pořádku, je to docela o nervy ☹

parabolla
21. lis 2012

@jitkana tak drzim palce, aby to bolo malicke babatka a zidna zrazenina!!! daj nam potom vediet ako dopadli testy..

parabolla
21. lis 2012

kocky ako sa mate dnes?? u mna sa mrcha stale nedostavila..dnes som hrozne unavena a pocitujem obcas celkom intenzivne pichanie na pravej strane ale uuuplne dole v podbrusku...testovat idem v piatok, som sa rozhodla.. 😉

blajik
21. lis 2012

@parabolla u mě zatím taky stále nic. uvidím koncem týdne, pokud nedorazí, tak budu taky testovat. 🙂

laqeeesha
21. lis 2012

Stalo stalo 🙂 dokonca aj pri odberoch krvi mi nič nezistili, bolo mi zle tak ma poslali na gastro.... ževraj mám zapálený žalúdok :D ...test som si robila tiež nič...... sono mi robili na tom gastru a tiež nič nevideli... :D :D :D a v piatom mesiaci som zistila že som tehotná... ó to naše zdravotníctvo.... 🙂

parabolla
22. lis 2012

Tak babenky, včera som začala spinit a dnes ráno už krvacam a hrozne ma boli brucho ☹ zase je to v pase! My sa asi nikdy nedočkáme!

hannyy
22. lis 2012

@andrejkasi tak u me se vcera dostavila mrcha 😉 konecne se henme dal, zitra jdu na odber krve a uvidime co nam dr. z vysledku rekne 😉

jitkana
22. lis 2012

@parabolla - Takže nic, HCG negativní, zítra si mám dojít na vyvolávačku ☹ Doufám, že mi řeknou něco k té sraženině. Jinak manžel, který děti dřív vůbec nechtěl se začal těšit a byl víc nedočkavější víc než já a asi bude i víc zklamanej. Nevím, proč jsem si myslela, že by to vyšlo hned naporvé, jak to vypadá moje tělo se bude dávat do kupy ještě dlouho.

parabolla
23. lis 2012

@jitkana chapem ta...ja som tiez velmi sklamana a moj priatel tiez...uz ako mi to meskalo tusim 5 dni, fakt sme uz dufali ze sa to konecne podarilo a tesili sa....to sklamanie je potom fakt hrozne.... ☹

19mirka24
23. lis 2012

@laqeeesha a mala si aj nejake tehu priznaky ?? mne uz 11 dni mrcha meska .... ale ziadny naznak ani mrchy ani tehu .. troska boli podbrusko a to je cele

laqeeesha
23. lis 2012

@19mirka24 no vzhľadom na to že mi gynekológ povedal že bude tažké v budúcnosti otehotnieť vzhľadom na moje problémy s maternicou a vždy nepravidelnej ovulácii :D :D Tak mi vôbec neprišlo divné že mi pol roka meška menzes, lebo mi vždy chodil tak 2-3 krát do roka..... potom som z ničoho nič začala mať problémy zo stolicou, tak možno raz za týždeň...moc som toho nenajedla lebo mi bolo cca od 3 mesiaca zle, ale som nezvracala, len mi bolo mega zle a nechápala som prečo...tak mi na pohotovosti brali krv a nič, obvodná mi brala krv a nič, poslali ma na gastro....tí nevedeli čo tak mi dali zápal žalúdka 🙂)) a možno že mám strepokoka....no a nakoniec sa v januári ukázal streptokok ako vtedy 5 mesačná Martinka... 🙂)))))) No a tie nevoľnosti boli asi tak mesiac, ale bolo to strašné.... nemala som vôbec chuť jesť a potom mi bolo ešte horšie preto, lebo som nejedla.....a stále som sa čudovala že prečo mám také nafuknuté bruško keď skoro vôbec nejem, tak som to pripisovala tej stolici...no a v 5 mesiaci keď už sa mi začalo hýbať brucho (manžel povedal že sa mi len hýbu črevá) som si urobila daľší test, teraz už nejaký drahý nie jak minule čo mi ukázal že niesom tehotná 🙂.... no a ten mi dokázal že teda som vlastne tehotná.... 🙂))))))) Ale inak žiadne príznaky, veselo až do piateho mesiaca som makala, len s takým rádoby nafúknutým bruškom....no ale až sa mi to potvrdilo tak zrazu zo dňa na deň mi narástlo 🙂)))

jitkana
26. lis 2012

@parabolla - My jsme teprve na začátku, takže zklamání nebylo tak velké, ale i tak člověk doufá. Dneska jsem dostala vyvolávačku, protože jsem to nedostala 16 dní a vypadá to, že budu mít po vysazení HA pěkně rozházený cyklus. Doktor mi kladl na srdce, že na to hlavně nesmím myslet, protože pak se tělo zablokuje. A jak dlouho to zkoušíte vy ?

dedenini
26. lis 2012

@ia. robila som si test v obdobi asi mesiaca a polasi 3 krat ..vyslo mi ze niesom tehotna a nakoniec som predsa bola..to je moja skusenost

ia.
autor
26. lis 2012

@dedenini díky moc, ta diskuze je stará asi 5 let a já mezi tím stihla dvakrát porodit 😀 😉 ale tehda jsem těhotná nebyla, až o měsíc později 🙂

dedenini
26. lis 2012

@ia. he he..tak to je dobre..ani a nenapadlo si pozret datum 🙂

denisa87
27. lis 2012

ahoj baby,som zvedava ako to dopadne u mna,dnes som 37 DC,ms mi meska,testy negativne alebo len slaby duchovia,4-teho termin u lekara,a uvidime na com som 😖

amonek
27. lis 2012

@irenan kez by ja byla tet na krvy a testy taky negativni a mam posledni menzes 10.11.spineni

ja1985
27. lis 2012

ahojte, ja mavam nepravidelny cyklus odkedy som vysadila HAK (zaciatok januara) nijak sa neviem dopracovat k pravidelnosti... 😖 moj najdlhsi cyklus bol 47 DC...nedavno som zacala pit zenske caje, po mesiaci sa menzes dostavil na 32 DC, tak som bola rada ze sa to upravuje, avsak teraz opat meska uz 7 dni...dva testy za mnou, oba negativne, bradavky bolia na dotyk veeeeelmi, obcas pichanie v podbrusku...ale vcera som sa zobudila so zapalom mocovych ciest 😢 , preto si myslim ze teraz mi to meska prave kvoli tomu...myslite ze to meskanie moze byt sposobene prave tym zapalom??? a nahodou mi neviete poradit nieco na upravu cyklu??? budem vdacna za vsetky odpovede 🙂

akcccina
1. pro 2012

@andrejkasi Ahojíky
Tak jak to vypadá tento měsíc? Máš se?
Kdy se začneme testovat, když to máme tak rozházené ? 😀 😲 ☹

sariss
3. pro 2012

Ahoj holky, pridavam se, 35DC, 13-14 DPO (podle gynekolozky, byla jsme na kontrole akorat 15DC a delala mi UZ a rekla ze folikul se propravuje ze ovu za 4-5 dni) je to prvni cyklus co jsem prestala s HA, puvodne jsem ani neplanovala zacit se snazit hned al ejak mi rekla kdy bude ovulace nedalo nam to, zkusili jsme a ted cekam...predtim jsem mela cykly nepravidelne a delsi, 30, 32, 34, 36 dni...ovulavci kolem 20DC. Uz jsem 2x testovala a negativni, ted si to vycitam, bylo jeste brzo...
Jedno ditko uz mam, ale vubec si nepamatuju kdy jsme tenkrat testovala...
Priznaky samozrejme mam (telo se umi prizpusobit kdyz mozek chce ze) pachut v puse, bolest v podbrisku - bodava bolest napravo v podbrisku kdyz se ohnu vystreli mi to na zada jakoby k ledvine :( a k tomu permanentni tlak v celem podbrisku, zaludek trosku jako na vode ale jsem celkem na nervy takze to prikladam ted spis tomu. Vim ze musim pockat, podle jedne kalkulacky mam cekat do 6/12 nez udelam test tak jsme si dnes slibila ze opravdu do toho 6/12 pockam. Jen mam strach proc ten podbrisek tolik boli, to pichani jak vystreluje do zad - nechci mimodelozni! S prvnim tehu me taky silene bolel podbrisek to si pamatuju, bala jsem se ze mam slepaka a nakonec to bylo tehu, ale ted teda nevim, tenkrat hned prvni test vysel // a urcite jsem taky testovala jeste pred ocekavanou MS. Boli vas nekoho taky tak silene podbrisek?

knikki
9. pro 2012

Ahojte baby... chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s něčím podobným. Beru antikoncepci - stejnou už asi 6 let, ale musím říct, že ne vždy úplně pravidelně, mám poměrně rozházený každodenní harmonogram, takže se mi sem tam stane že si prášek nevezmu... Poslední menses jsem měla prapodivný... první dva - tři dny jen slaboulinký a poslední den, dva silnější, přitom většinou mám nejsilnější první dva dny... Navíc mi bývá nějak až podezřele často špatně a přibrala jsem asi 3 kila... Těhotenské testy mám však negativní.... Nemá někdo podobnou zkušenost? Nevím, zda mám začít jančit a skočit k doktorce, nebo se ještě zklidnit a počkat 🙂.

ja12
9. pro 2012

chtel jsem se zeptat pritelkyne uz to dva mesice nedostala a tetka si delala test a byl egativní je mozne ze je tehotna ?dekuji

zuzi0911
9. pro 2012

@ja12 to neviem no niekedy sa to vie stat.treba ist na vysetrenie tam mozu byt aj ine priciny.a kekar povie co tam je a pichne vyvola dva mesiace je dost dlha doba uz davno mala byt u doktora.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru