Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

m_atil_ka
23. pro 2012

@lienka82 ja by som na tvojom mieste skusila najst lekara ktory ta pozrie kym pride ten tvoj,ja somto s testami vzdala a budem cakat na mrchu a ked sa nedostavi (co dufam ze nie) tak sup k lekarovi. Hlavne ziadny stres moja :*

lienka82
23. pro 2012

@m_atil_ka nooo ale len poobede mi to ukazalo..ja neviem co to znamena...je to platny alebo nie... nevies nahodou??
tina5555 dakujem potesila si ma..

m_atil_ka
23. pro 2012

@lienka82 co ja viem tak vsade sa pise,ze sa nema vysledok odcitat po viac ako desiatich minutach,ze vysledok nemusi byt spravny tak neviem ako to je

lienka82
23. pro 2012

@m_atil_ka no ved tiez neviem...uvidim..ale dakujem pekne🙂

m_atil_ka
23. pro 2012

@lienka82 nemas zaco dakovat moc som nepomohla 🙂 ale nie sme v tom sami a to pomaha ;) vlozim ti fotku toho mojho prveho,slaba druha ciarka ktora po tych 10 a viac minutach este zoslabla,druhy test nieco ako tvoj a treti nic :(

lienka82
23. pro 2012

@m_atil_ka ale ty mas peknu ciarku....tam ju vidno krasne...keby som ja mala taku tak skacem do neba 🙂)))))

lienka82
23. pro 2012

@m_atil_ka to si si robila kedy??

m_atil_ka
23. pro 2012

@lienka82 jeej aka si zlata 🙂 ano tu je krasna a robila som hotento pondelok tyzden po pravdepodobnom oplodneni,ale tie dalsie uz take krasne neboli :(

lienka82
23. pro 2012

@m_atil_ka nadej umiera posledna... hlavu hore a prajem aby mrcha neprisla ;)

m_atil_ka
23. pro 2012

@lienka82 dakujem moja 🙂 ked ti poviem pravdu nejak sa nato radsej nezameriavam a snazim sa mysliet na to ze hladina moze byt este nizka a neukaze sa a hlavne ze ked aj hnusoba pride ideme dalej a nepokazime si sviatky 🙂 a tak by si mala aj ty 🙂

lienka82
23. pro 2012

@m_atil_ka dakujem velmi pekne a myslim si ozaj " mudra rec" ..nemysliet.. ale zajtra si este urobim aby som si bola ista ci mam dat manzelovi "papucky" alebo nie 🙂 a ked mi vyjde rano tak ano...a ked mi vyjde poobede tak nie...a s mojou doktorkou sa porozpravam az 2.1. tak dufam ze dovtedy uz bude pekne // 🙂 prajem ti krasne vianoce 🙂 a ziadnu mrchu...pardon hnusobu :D

m_atil_ka
23. pro 2012

Da
@lienka82 daj moja zajtra vediet ako si dopadla a ja ti dam vediet co hnusoba,lebo chodi rano :( drz sa a klud a uzivaj vianoce s rodinkou 🙂 co ma prist pride a verim ze rok 2013 zacneme ako tehuleeeee 🙂 krasne vianoce a drzim palceky

lienka82
23. pro 2012

@m_atil_ka dakujem ti velmi pekne...prajem aj ja tebe stastne a vesele a tehulovske ;) a drzim palce aj ja...zajtra dam vediet 🙂 pa a dobru

lienka82
24. pro 2012

@m_atil_ka dobre ranko. Takze test negatív... Nevadí nenechal si Pokazit Vianoce. 🙂 nech len mrcha nechodí a testujeme pred silvestrom 🙂 nie.. Prajem ti krásne Vianoce a Darček žiadnu mrchu 😉 držím palce a ako si napísala 2013 začíname ako tehulky ... Dufame 🙂 držím palce pekný deň 🙂

m_atil_ka
24. pro 2012

@lienka82 jeeej moja to ma mrzi :( mrcha zatial nic tak uvidim ale ako vravis vianoce si nepokazime 🙂 celej tvojej rodinke uprimne prajem krasne a stastne vianoce a pozitivne myslenie 🙂 budeme sa informovat 🙂

lienka82
24. pro 2012

@m_atil_ka samozrejme 🙂 dakujem aj tebe stastne a vesele .)))))

nikaniko
24. pro 2012

BABENKY ROBILA SOM SI TEST VIA MED BABY TEST EXCELENT Už TRI KRáT RAZ PRED POL ROKOM A TERAZ DVA KRáT NO A NEGATIV VZDY. NO TERAZ MAM POCITY žE TEN TEST SA MILí. MAM DIVNý POCIT. MAM UROBIT INý TEST INEJ ZNACKY??PORADTE MI. POZERALA SOM AJ NA NETE NA TENTO VIA MED BABY TEST EXCELENT A ZIADNE PRDUKTY V PREDAJI AKO KEBY HO STIAHLI Z PREDAJA. JA FAKT NEVIEM. NO UNáS V LEKáRNI HO STáLE PREDáVAJU LEN TENTO. HM

nikaniko
24. pro 2012

@m_atil_ka KRáSNá čIARKA.

m_atil_ka
25. pro 2012

@nikaniko skus radsej iny alebo po sviatkoch sup doktorkovi 🙂 drzim palceky silnooo 🙂

m_atil_ka
25. pro 2012

@nikaniko moja ano krasna,ale to bola jedina,dalsie testy uz take pekne neboli :( adokoncaaj uplny negativ tak cakam a cakam :p

trish31
25. pro 2012

@m_atil_ka ahoj,ja som na tom rovnako,len duch a ostatne negativne.MS meska,a ja teda neviem,ci sa tesit ci nie...Mam ho v albume

m_atil_ka
25. pro 2012

@trish31 pozrela som fotku a je tam duch 🙂 a ja som bola na tom rovnako,tri dni po pravdepodobnom oplodneni,hlava tocila,zle mi bolo na vracanie a tak som si po tyzdni urobila tento a potom tie dalsie nic

trish31
25. pro 2012

@m_atil_ka uvidime 😉

m_atil_ka
25. pro 2012

@trish31 kolko ti meska? A teraz mas nejake priznaky?

trish31
25. pro 2012

@m_atil_ka 2-3 den mi meska..ja som mala po navrate z dovolenky asi 10 dni take cudne tocenia hlavy,nechutilo mi jest a bolo mi na zvracanie ale potom to ustupilo..teraz som len ospala

m_atil_ka
25. pro 2012

@trish31 to iste aj ja,podla vsetkeho by som mala vcera dostat mrchu,ale ratam plus minus jeden dva dni,lebo si pamatam tu poslednu ms a tu predtym nie :(. Teraz mam len tlaky v podbrusku a cikanie asi castejsie a ked ma dostane hlad konec,tak mi skvrka v zaludku ze az 🙂 pockam do stvrtku a volam dr

trish31
25. pro 2012

@m_atil_ka daj potom vediet

m_atil_ka
25. pro 2012

@trish31 jasne ze dam 🙂 ja teda dufam ze mrcha nepride. A ty sa k dr nechystas?

trish31
25. pro 2012

@m_atil_ka Ja by som sa aj chystala,ale pozajtra odlietam do Kanady a neplanujem sa Tak skoro vratit takze AK bude dalsi test tam pozitivny,budem musiet ist k lekarovi v Kanade

m_atil_ka
25. pro 2012

@trish31 no tak moja isto nevahaj som zvedava 🙂 kolkate tehotenstvo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru