• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

22. září 2017 
@stellamaris klobúk dole, obdivujem ťa, ale asi máš pokojné dieťatko...ja by som to pri mojej nezvládla..alebo zvládla s tým, že by plakali obe deti a ja nespala...a nejedla, nevarila, neprala, neupratovala..a asi ani nežila :frowning2:
8. led 2013 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@999happyday no mas pravdu,mam pokojneho synceka,ten ani vela neplace,hra sa,pozera televizor,zaspi....v kociku spi par hodin,vecer v pohode zaspi v postielke,vela prace nenarobi veru :wink: zatial ho zvladam a domacnost tiez,uvidime ako bude s druhym :wink: a tebe nema kto pomoct s malou,vies,alebo s domacnostou?
8. led 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 tak vzhledem k svatbě bych ti přála aby to bylo dle tvých předsat a bejbátko tam nebylo ale jestli jsi to nedostala tak tam pořád nějaká šance je a nejsi třeba nachlazená a nebo ve větším stresu? to se taky MS zpožďuje ...
8. led 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 jee tak to gratuluji :slight_smile: duch je dobré znamení :slight_smile::slight_smile:
8. led 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@999happyday já sem mamatest 10 taky zkoušela sedm dní po zpoždění a pořád negativní tak počkám ještě do konce týdne a zkusím to znovu, bylo by fajn vidět tam dvě čárky :slight_smile: ale dej vědět jestli to sestra měla pozitivní nebo ne :slight_smile: to mě zajímá
8. led 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggie87 a vy ste sa snažili?? lebo ja sa snažím neotehotnieť....a neobjavila sa ti tam čiarka ani po určitom čase?
8. led 2013 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggie87 No ve stresu jsem teďka dost :grinning: A pokud opadne stres tady kvůli tomu, tak až do června budu mít dost stresy v práci (jsem účetní). Nachlazená jsem lehoučce, spíš tak jako obvykle každou zimu...bývám na tom hůř...
8. led 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@999happyday jj my se snažíme mít mimčo, vubec se mi neobjevila ani náznak nějakého ducha prostě sněhobílo :/ tak to nechám a zkusím to testnout az 12 -14.1. a uvidimíme... všude sem si četla jak je mamatest nejlepší tak nevím tedy co si myslet...
8. led 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 noo tak to jsem sama zvědavá jak ti to dopadne a co zajít k doktorovi na odběr krve i když to bude ještě asi brzy psala jsi žes to měla dostat na silvestra to je jako umě a já taky pořád nic i když já zase doufám v nějakého ducha ;) tak zkus ten test ještě tak toho 12-14.1. a pokud nic tak k doktorovi na vyvolávačku já mam v plánu stejný postup :slight_smile:
8. led 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggie87 jj, mám to v plánu, dneska jsem se objednala preventivně u Dr., ale volno byla až na 18.1. no a když se MS normálně dostaví přece jen, tak že brknu, že nedojdu...doufám, že tam nebudu muset...a tobě naopak přeju, aby ti to vyšlo :slight_smile:
8. led 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggie87 jinak taky jsem měla mamatest od GS...přítel testoval se mnou...sebral mi ho z ruky a mučil mě...nechtěl mi říct výsledek :-/ To byly nervy! Trochu opadly, ale ještě jsou, dokud nebude červená, tak budu furt jako na trní.
8. led 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 díky :slight_smile: jj to chápu tak pak dej určo vědět jak to dopadlo, přece jen je lepší když budete mit mimčo až budete chtít a aspoň si parádně užijete svatbu :slight_smile:
8. led 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggie87 děkuji, uvidíme zda bude sílit, byla bych šťastná :slight_smile: ale divis naštěstí viděl i přítel, tak halucinace to nebyla...ale mám divné bolesti břicha, jakoby MS, ale vůbec nic, jen vytoky...
8. led 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 a ten duch sa ti objavil hned alebo az po urcitom case?
8. led 2013 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@999happyday podľa mňa nie si tehotná :slight_smile:
8. led 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@999happyday v limitu co měl, přece jen such je vidět až se barvy pořádně vpiji, ale byl krasne v limitu a žádné dlouhé čekání :slight_smile:
8. led 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere krásné testíky, kolikpak DPO je ten z 24 DC?? :slight_smile:
8. led 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku ďakujem :slight_smile: 13dpo :wink:
9. led 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggie87 tak to vypadá, že červená návštěva zrovna přišla, takže snad to bude OK...uff, uff, uff!!! Teď jen aby to vydrželo těch pár dní jak má a né že večer konec....
9. led 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@999happyday tak ako? :wink: Robila si test ešte aj dnes? :slight_smile:
9. led 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 jej tak snad to budeš mit ok :slight_smile: .. kdo by to byl řekl, že jednou budu někomu přát tety z červené lhoty :D :D no a já pro změnu ještě pořád nic :slight_smile:
9. led 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@meggie87 tak jak jsi dnes na tom? :slight_smile:
9. led 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 žádná změna, ale test jsem si ještě nedělala nachám to na později, jen v noci jsem se pořád budila, bolelo mě teda hodně břicho,myslela sem si že sem to dostala ale nic ani kapka
9. led 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggie87 tak to jo :slight_smile: no ja se v noci taky docela svíjela a vůbec jsem nemohla spát :/ asi jsem ze všeho vypleskaná a nervózní...
9. led 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 jj taky si myslím že ta nespavost bude i díky nervozitě :slight_smile:
9. led 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggie87 no tak já mám naštěstí 100% potvrzeno :slight_smile: tak držím pěstičky, aby se to potvrdilo i vám :slight_smile:
9. led 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 tak gratulace veliká :slight_smile: takže tfuj tfuj ať je všechno v naprostém pořádku :slight_smile:
9. led 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meggie87 moooc děkuji :slight_smile: jsem jak nesvá :grinning:
9. led 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 neboj to zvládneš :slight_smile: a co bys chtěla víc? Holčičku či kluka?
9. led 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggie87 no na jednu stranu hlavně, že to je zdravý a udrží se to :slight_smile: ale tajně budu doufat v holčičku, chlapečka už máme a páreček je vysněný a ta holčička je sen snad každé :slight_smile:
9. led 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek