Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

vaapeter66
12. bře 2013

@betka29 a mala si predtym pozitivnya na druhy den nagativny???a zistila si ako??

betka29
12. bře 2013

@vaapeter66 dr mě poslala opakovaně na krev a pak jsem chodila co tyden na sono 🙂

betka29
12. bře 2013

a pozor na různou citlivost testů 🙂

verunnecka
12. bře 2013

Já měla u obou těhu jednorázové testy negativní..

vaapeter66
12. bře 2013

@betka29 no ved prave,ta citlivost,ja som mala vecra rano pozitivny 25mlU a ten dnesny negat bol 10mlU,cudne,vsak???keby to bolo naopak,pochopim....ale takto....

vaapeter66
12. bře 2013

@verunnecka naozaj??a robili ste si len jeden??neviem,ci ste citali moj prblem,ja som mala dva dni nieco ako menzes,ale nebolo to celkom take,kedze mavam tyzden a oficialne mam dostata dnes,toto dvojdnove som mala piatok,sobotu---ale kedze mi to nejako neslo do hlavy a zvracala som v piatok,tak som si po tom krvacani urobila test,ten 25kovy....a okamzite bol poziotivny....dnes rano som urobila dva,10mlU,negativne...ine znacky...nechapem

vanule
12. bře 2013

Diskuze dělaná pro mě 😕 no děvčata tak nevím na co se mám připravit. Už víc jak měsíc a půl jsme nedostala MS, dělala jsem si 3testy, vždy vyšly negativní, ale nevím cítím se tak nějak divně, hlavně od žaludku. Na zítra jsem konečně objednáná k doktorovi a budu zvědavá na výsledek.....

eminka7
12. bře 2013

@vanule ja tiez neg. ...tiez mi je zle od zaludka,ale asi iba cakat musim ci dojde ci nie daco...

vanule
12. bře 2013

@eminka7 já už mám právě toho čekání plné zuby, potřebuji vědět co za tím je. Navíc jsem 10měsíců po porodu CS takže tohle by bylo naprosto neplánované 😨

eminka7
12. bře 2013

@vanule ved to cakanie...ja zase neviem,kedy daco dojde,ak dojde...lebo minuly mesiac dosla o 5 dni neskor, takze teraz neviem ani v akej som faze 😀

vaapeter66
12. bře 2013

@eminka7 ani ja netusim,co sa deje,lebo ja som vysadila HAK,a teraz s tymi testami som z toho vedla,jeden okamzite pozit,na pockanie a druhe uz negat,na druhy den,presne aj mne je na figu,kruti sa mi hlava,byva mi zle....ja k dr,v piatok

eminka7
12. bře 2013

@vaapeter66 no tie tvoje testy su divne...ja pockam tyzden-dva a uvidim...ale to cakanie bude hrozneee 😀 a ako dlho ti je uz takto? mala si aj nejake ine priznaky?

vaapeter66
12. bře 2013

@eminka7 to od vcera su tie testy,vcera pozit,dnes negat,ale iny druh testu...prekvapilo ma,ze preve 25kovy bol pozit....je mi zle od zaludka,zvracalasom,stavy na odpadnutie,asi nizky tlak,tak som to presne mala pri mojich detoch,ked som bol atehu a stipu,ale doslova ma stipu prsia...sila🙂

jana2907
12. bře 2013

@vaapeter66 Ahoj můžeš to mít z vysazení HA,aj to motání hlavy.Dr.ti řekne 100% jestli čekáš mimi nebo ne.Já vysadila HA v květnu 2012,měsíc na to pozitivní testy aj přes menší krvácení,byla jsem celá happy a za týden negativní.Zvracela jsem,motala se mi hlava atd.Zašla jsem k Dr.a nic,byla to jen cysta na vaječníku a ta někdy ukáže pozitivní těhu test.Aspon takto mi to Dr vysvětlil.Nechala jsem si napsat novou HA,prášky vyzvedla v lékárně,že je začnu znovu brát(měla jsem rozházenou menzes) při dalším cyklu a ono se to povedlo 🙂 ,za měsíc mám termín porodu 😀 .HURÁ!!!Držím palečky nech ti to vyjde tak jak si přeješ.

vaapeter66
12. bře 2013

@jana2907 dakujem,len dufam,ze to nebude ta cysta,,,radsej nic..ako cysta

jana2907
12. bře 2013

@vaapeter66 Cystu má skoro každá žena a ani o ni nevíme,většinou vznikají z HA z neuvolněných vajíček atd.Mě zmizela sama.Moje mamina jí má už x let a nezvětšuje se jí.Tfuj tfuj tfuj.

paatriciaa
13. bře 2013

Ahojkyyy, co myslíte, já furt nevím... testy mám negativní, DC 42, u dr. jsem byla, ale ani mě nevyšetřila nic.. rovnou mi píchla vyvolávačku na MS a zatím nic. začala jsem si měřit i BT a ta se mi přes 10dní co jí měřím pohybuje kolem
37. st.Myslíte, že tam pořád je naděje? že mám jen nízké Hcg?

vanule
13. bře 2013

tak já už mám kontrolu za sebou na utz se něco chystá, vzal mi krev na hormony, píchnul vyvolávačku. takže už jen můžu čekat kdy paní opozdilá dorazí. Pak se mnou doktor bude řešit co dále

jave
13. bře 2013

ahoj, chci vás poprosit o radu. Před měsícem nám trochu udělal neplechu kondom. Menstruaci jsem sice dostala, ale byla trochu jiná než obvykle. A dnes jsem šla k dr. na prohlídku, jelikož mám dost velké bolesti v podbřišku. Když mě dr. vyšetřil, tak mi řekl, že to vypadá na těhotenství, že děloha tomu odpovídá. Tak mi udělal ješte utz a sliznice byla hodně vysoká, ale nic tam nebylo. A odpoledne, když jsem si přišla pro výsledky, tak mi řekl, že hcg je negativní. Tak nevím, co si mám o tom myslet, jelikož mě podbřišek neustále hodně bolí. Co mám dělat? ☹

cathy77
15. bře 2013

jave - lekár Ťa teda mal oboznámiť s ďalším postupom, kedy máš prísť na kontrolu, alebo ako sa zariadiť. Vysoká sliznica, bolesti podbruška, u niektorých aj slabší menzes... to všetko sa objavuje v rannom štádiu tehu, ale to isto vieš, keďže už máš 2 detičky🙂 ale to hcg teda hovorí o opaku. preto sa mal doktor k tomu vyjadriť, čo to spôsobilo, ak nie tehotenstvo... ja na tvojom mieste testujem s tehu testom s citlivosťou 10 s ranným močom. čo ak...

cathy77
15. bře 2013

jave - kukni tému: Zväčšená sliznica, pozitívny test a negatívny výsledok krvi

paatriciaa
15. bře 2013

@jave měla jsem to skoro stejné... testy negativní.. nic... doktorka mě teda neprohlížela, rovnou mi píchli vyvolávačku... ale mě to nedalo, cítíla jsem , že těhu jsem, no a už mám testy pozitivní 🙂 musela jsem mít hodně nízké hcg.. a v pátek jdu na ultrazvuk, tak snad bude vše ok 🙂 zkoušej testovat ( doporučuji mamatest comfort, tam mi to nalítlo dřív než na těch obyč. )

simonka16
15. bře 2013

Ahojte mne meska menstruacia uz par dni a testy su negativne ?

jave
15. bře 2013

@cathy77
@paatriciaa Holky, moc vám děkuji za odpověď. Já pořád nevím, co si o tom myslet. Protože žádný další postup neřešil. Prostě hcg je negativní, tak všechny ostatní příznaky jsou normální. Opravdu nevím. Sice si taky myslím, že by se už na testech muselo něco objevit. Prostě jsem z toho hodně zmatená, jelikož u obou těhotenství se mi čárky objevily ještě před mestruací. Asi to budu muset přestat řešit, ale jde to těžko protože mě ten podbřišek neustále bolí.

paatriciaa
15. bře 2013

@jave já už taky nevěděla co 🙂 hlavně v klidu, čekat a testovat... co jsem vyčetla, tak některé ženské třeba i celé těhotenství měli negativní test, kvůli nízkému hcg, některým to test řekl až ve třetím měsíci... ... a každé těhotenství je jiné... moje první taky bylo jiné 🙂 tak hodně štěstíí 🙂

paatriciaa
15. bře 2013

@jave jo a mě se ted první test slabě ukazal,až když jsem měla 42DC 🙂

cathy77
15. bře 2013

Super patricia,blahozelaaaam🙂

jave
16. bře 2013

@paatriciaa taky moc gratuluji! 🙂 A ty teprve pujdes na utz? Moc drzim pesti, at ti vsechno dobre dopadne 😉

paatriciaa
16. bře 2013

@cathy77
@jave moc děkuji 🙂 no jdu až v pátek na utz, už aby to bylo.. v pondělí mi právě dala vyvolávačku, ve čtvrtek jsem měla slabě pozit. a dnes už jsou krásné dvě čárečky 🙂 tak doufám, že bude vše dobé.. jave, pak dej vědět, jak jsi dopadla ty 🙂

jana2907
16. bře 2013

@paatriciaa Držíme palečky ať jste v pořádku 🙂 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru