Negativní test a svědění prsou

maminka2017mamka
27. čer 2017

Ahoj chtela bych poprosit o radu. Delala jsem si test a je negativni. Ale prsa se mi loupou svedi me mam na nich mensi bile strie nahore i dole jak nadzvednu prso. Jinak nemam zadne priznaky nekdy jsem unavena ale to si myslim ze je i tim pocasim. Bricho dokazu zatahnout a chytim si i spek tak prosim poradte byl by to tak 3-4mesic

lv
27. čer 2017

Bílé strie = několik let staré, loupani prsou ani svědění prsou taky nejsou příznak těhotenství, myslím, že nejsi.

maminka2017mamka
autor
27. čer 2017

a z ceho bych mohla mit strie? nikdy predtim sem je nemela prave pred mesicem se mi objevili a tehotna jsem nebyla je mi 20let

lv
28. čer 2017

@maminka2017mamka z rychleho růstu v pubertě. Pokud chceš mít absolutní jistotu, zajdi si jako samoplátce na odběr krve, zjistí hodnotu hcg. Pokud nemenstruuješ, tak na gynekologii.

jarmulka
28. čer 2017

@maminka2017mamka podle mě tohle nejsou projevy těhotenství a už vůbec ne 3-4 měsíc.... Promiň, ale to by i ten,, nejblbejsi,, test HCG zachytil.... Zajdi si k lékaři, pro svůj klid. Tady Ti od stolu stejně nikdo nic jiného rozumného neporadí.... Hezky den

maminka2017mamka
autor
28. čer 2017

nemensruuji prave jo jeden den a pak nic zase mesic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru