Nejlepší poloha pro milování, pokud se snažíme o miminko

robertbert
27. črc 2020

Zdravím Vás holky 🙂 Snažíme se s přítelkyní o Mimi ... Teprv druhý měsíc ... Má cenu to zkoušet hned po menstruaci nebo je lepší si šetřit "kvalitní náboje" až na datum přesně před ovu ... Jinak co poloha? Vždy to z ní vyteče i když má půl hodinu nohy nahoře ... :( Ach jo

andrea93133
27. črc 2020

zkoušejte ob den 😊 poloha by neměla mít vliv, spermie se tam dostanou tak jako tak a pak se děj co se má dít 😉

amazonkajanik
27. črc 2020

@robertbert vytect něco může,ale jestli má zaklonenou dělohu,je to lepší zezadu jako na pejska. Jinak dva měsíce je ještě v pohodě

volodka162
27. črc 2020

@robertbert Partneři čekají i rok nebo i více let než se zadaří....dva měsíce nic není 🙂 Já po revizi v lednu si taky myslela, že bude lépe "pohnojeno" a připraveno a půl roku je za mnou a nic...ale obden teda nedáváme ani psychicky ani fyzicky, takže.....asi tak.

robertbert
autor
27. črc 2020

@volodka162 No právě že pak je člověk už nervózní a ruzne si tu čte diskuzní fóra a zjistí že někdo má ovu mnohem dřív než ve 14 dni někdo otěhotní hned po menstruaci někdo až 10 den po ní ... Stáhl jsem si aplikaci tak se budeme snažit taky mě napadlo že asi ze zadu .... To bude nej ... No a poloha na hoře to ani neresime to je úplná škoda materialu ... Tak uvidíme ... Doufame že se zadari :( partnerce je už 32 což taky asi nám snižuje trochu šance ... Ale nikdy nebrala prášky ...

miba10
27. črc 2020

@robertbert my jsme zkoušeli roky. Nakonec jsem si pořídila vitamíny Fertility blend a nestačila dobrat. Jinak nám u dcery nám pomohla poloha já na břiše a podložená pánev a u syna rychlovka než přišla návštěva 😂takže chlap seděl na gauči a já nahoře. Jestli to má vliv na pohlaví miminka nevím, ale vyšlo to.
Každopádně bych doporučila ovulační testy a zjistit kdy ovulace vůbec probíhá a pak to pojistit sexikem ob den. Ony ty vaše mršky mají celkem dlouhou životnost. To, že z přítelkyně něco vytece se může stát, ale věř, že pořád toho v ní zůstane dost 😉

chrystyanna
27. črc 2020

čím víc budete řešit polohu, den, ovulaci.. tím větší stres a psychický blok budete mít a tím min se bude dařit...

michaela1990xx
27. črc 2020

Ja otěhotněla hned po měsíčkach. Nezkoušela jsem ovulační testy, neřešili sme to nejak a povedlo se nam to prostě hned napoprvé, den po měsíčkach. A to sem brala 15 let antikoncepci, kolikrát bez pauzy i pul roku v kuse.

misadan11
27. črc 2020

@robertbert sex si uzivat, nestudovat fora a resit, kde, kdy, co...to je pro zacatek to nejlepsi...

pellullinka
27. črc 2020

nejlepsi je mit orgasmus zhruba stejne, protoze pri orgasmus se jakoby otevira a “vcucne” spermie 🙂

kija
27. črc 2020

Nejlepší poloha je ta, jaká vám vyhovuje nejvíc. Proč z toho lidi dělají takový hon za dítětem? Užijte si nechráněný sex a neřešte. Otěhotnění je zejména v hlavě a tohle je cesta do pekel.

jednaholkaa
27. črc 2020

@robertbert 32 je uplne v pohode 🙂 Jestli to takhle resis, tak si radsi zajdi na spermiogram at vis, ze je vse ok a pak uz nic neresit, ob den sex, dovolena u more a je to 🙂

pellullinka
27. črc 2020

@pellullinka cipek, chybi mi tam slovo cipek 😂

robertbert
autor
27. črc 2020

@jednaholkaa No ten mám v pořádku ;)

sigyn
27. črc 2020

Pokud z toho začnete dělat vědu, tak se to odrazí na vaší psychice a jen budete početí oddalovat (i když si říkáte, že jste v pohodě, tak podvědomí pracuje za vás). Prostě si užívejte a ono to přijde samo.

maargit
27. črc 2020

@robertbert Slova, ktery pouzivate, mi narusuji libido. Zkuste omezit "ovu" a "vytece" a mozna to pujde. Hlavne bych tyhle starosti s ovulaci prenechala partnerce. Pac pak budete pokracovat "jsme tehotny/rodime/kojime" a vas rating u osoby opacneho pohlavi musi zakonite klesnout😉

chrystyanna
27. črc 2020

Dámy klídek možná bavíme nějakého anonym...

aselluska
27. črc 2020

@chrystyanna chtěla jsem se nad něčím pozastavit, ale vidím to stejně 😉

lachtanice86
27. črc 2020

@robertbert at si přítelkyně neco nastupuje o ovulačním cyklu, kdyz chce dítě, ty se do toho nemontuj, je to divný

maargit
27. črc 2020

@chrystyanna Dokonce si rikam, ze pokud to tak neni, tak se svet v p.del obraci😁 Takze doufam, ze je to trol.

robertbert
autor
27. črc 2020

@maargit prosím :( to mě mrzí já opravdu asi neznám vás slovník jsem chlap a holt mám jiný slovník co mám dělat každý den doufám že se to podaří ...

robertbert
autor
27. črc 2020

@chrystyanna to ne :( opravdu ach jo jen jsem nedočkavý

robertbert
autor
27. črc 2020

@chrystyanna ne a ne mrzí že to píšete když zadám o pomoc

robertbert
autor
27. črc 2020

@lachtanice86 no montují protože já si to dítě přeji víc než ona chápeš ???? Ji je to trošku jedno ale já už chci mooooc asi jsem divný ... Vím

chrystyanna
27. črc 2020

@robertbert odpověďel sis sám.. jsi divný..chlap, který co řeší tohle a ještě takhle..

maargit
27. črc 2020

@robertbert Mam pocit, ze v tomhle pripade jsem tady chlap ja🤨

jednaholkaa
28. črc 2020

@robertbert Tak to uz bude jenom otazka casu, drzim palce 🙂

vladienka
28. črc 2020

@andrea93133 zalezi ci ma zenu zaklonenu delohu 👍 takze aj poloha zavazi

zutinka
28. črc 2020

Až to přijde tak to přijde!Chce to čas

lachtanice86
28. črc 2020

@robertbert jo, si divnej. A sni se ji nedivím že je ji to jedno. S tebou to bude terno

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru