Nepamatuji si datum poslední MS, nechráněný pohl. styk

kedlubca
2. bře 2015
Ahojky,
mám jeden problém. Jelikož jsem mívala MS nepravidelnou a to jako snad od počátku, i přes HA, tak si teď nepamatuji kdy bych tento měsíc měla dostat MS. Mám nový mobil v servise a tam jsem právě měla i svůj MS kalendář, kde mi to ukazovalo i plodné dny, ovulaci a podobně. V pátek jsme měli s přítelem nechráněný pohlavní styk, s tím že přítel mě prosil zda si neuděláme druhé miminko. Souhlasila jsem ( byli jsme po pohřbu dvou kamarádů a já to celkem dost špatně celý týden nesla), tak jsem řekla, že kdyby to byl chlapeček měl by jméno po jednom z těch kamarádů, jenže si opravdu nepamatuji kdy mám očekávat MS. ZAtím to moc neřeším, spíš vůbec, abych nebyla zklamaná. Loni jsem byla na revizi pro zamklé těhu právě a doma máme 2letou cácorku. Myslíte, že je i nějaká pravděpodobnost, že by to vyšlo? Jím totiž zdravě, žádné sladké, 5x týdně cvičím hodinu. Loni nám to taky hned na poprvé vyšlo a poznala jsem to i 3dny před MS.
Děkuji za názory a zkušenosti 🙂
misula29
2. bře 2015
Mohlo a nemuselo, to ti takhle nikdo neřekne. Počkej a uvidíš 😉
kedlubca
autor
2. bře 2015
Počkám a uvidím 🙂 😃 ale štve mě to, že si nepamatuju aspoň ten datum,sakra ]-( 😃
misula29
2. bře 2015
@kedlubca za dva týdny budeš vědět víc 😉
kedlubca
autor
2. bře 2015
@misula29 tak to určitě 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli