Nevolnost a negativní test

lucinkamarecek
10. zář 2018

Milé stávající či budoucí maminky,

Jsem asi 10 dní po vynechání antikoncepce, kterou jsem brala sedm let.

Z ničeho nic mě začly nevolnosti, zvýšená teplota, rýma a trochu kašel, menstruace nebyla téměř jen špinění.

Mám bolesti všech svalů a hlavy.

Test negativní.

Je možné že by mohlo jít o projevy počátečního těhotenství co by nešlo detekovat co nějakou nemoc. Je možné, že by se tak brzo zadařilo?hned téměř na poprvé?

Prosím o radu.

Děkuji

lotta1234
10. zář 2018

Nevolnosti takto skoro po otehotneni nebyvaju, mne zacalo byt zle az v 8. - 9. tyzdni tehotenstva. Pockala by som na regulernu MS, telo sa musi spamatat.

adau
10. zář 2018

Me se to jevi jako chripka nebo nachlazeni, tehotenske nevolnosti zacinaji cca 6tt, ne takhle brzo.

lucinkamarecek
autor
10. zář 2018

@lucinkamarecek díky krásky za odpověď zítra Zajdu k Mudr

zrzeckas
10. zář 2018

@lucinkamarecek krom rýmy a kašlu jsem to mela stejne..... Doktorka mi řekla, že po vysazení antikoncepce je to normalní a dala mi menstruační kalendář at si zapisuji ms a kdyby se mi to nespravilo a do budoucna nezdalo, tak za ní dojít.... Ale jinak žádné nervy 😃, hned další měsíc jsem za ní šla znovu, že jsem těhotná.

priefi
11. zář 2018

@lucinkamarecek telu chybi hormony a ma abstak 😉 co se tyce tehu a poceti, doporucuji si o tom neco precist... at vis, jak to vlastne funguje... protoze podle tohoto dotazu mi prijde, ze nemas nejmensiho sajna. A co se tyce rymy atd., asi ses nekde nachladila

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru