Od prázdné dutinky k plodu se ❤️

supermatka
11. kvě 2021

Ahoj maminky,
Zkoušela jsem hledat a nikde jsem nenašla.
Rada bych se vás zeptala jaký měl časový vývoj gestačního vačku u vás.
Já první kontrola nic jen sliznice, týden na to prázdný váček bez žloutkového 7mm.. Kontrola za další týden.
Může týden stačit aby byl najednou ve vačku zloutkovy s embriem a srdeční akci??

sami28
11. kvě 2021

@supermatka u mě byl 5+1 váček, 6+4 už plod se srdíčkem 😊 Kolik jsi tt?

supermatka
autor
11. kvě 2021

@sami28 ty joooo to je skok podle MS dnes 6+5 ale u dr. Jsem byla včera kde právě neviděla ten žloutkovy. Proto mě zajímá co by tam mělo být za týden 😄

nagojka
11. kvě 2021

Ja mela prvni kontrolu v 6+1 a hned plod se srdecni akci...

andycr
11. kvě 2021

Byla jsem u obou těhotenstvích 6+2 a 6+4 na první kontrole, plod odpovídal 5+2 a 5+4 a byl to gestační váček se žloutkovým 2mm a za 14 dní i srdeční akce a už to byl gumídek. 🍀

ema90
11. kvě 2021

Ano, 6+ uz byva srdecni akce. A tyden je v tomto obdobi dostatecne dlouha doba, aby se posunulo ve vyvoji dal.

lachtanice86
12. kvě 2021

Prvni kontrola 6+6 a srdeční akce už byla

supermatka
autor
12. kvě 2021

@lachtanice86 děkuji a gratuluji. Tak sn

supermatka
autor
12. kvě 2021

@lachtanice86 snad se už taky v pondělí dočkám

monii007
12. kvě 2021

Urcite se brzy objeví 😊🙏
Ja mela první tyden jen vysokou sliznici, dalsi tyden uz gestacni a zloutkovy vacek a dalsi tyden uz srdicko 😊

supermatka
autor
12. kvě 2021

@monii007 já nemám ještě ten žloutkovy a to jsem byla už 25dpo... Proto ten strach.. Uvidíme co bude v pondělí snad mě nepozene hned do nemocnice... Pokud nebude muset. Moc děkuji ❤️

lachtanice86
12. kvě 2021

@supermatka no a i kdyby tě hnala, tak přeci jit nemusíš ne

monii007
12. kvě 2021

@supermatka neboj, dej tomu cas. Dr taky určitě nebude spechat hned tak brzy.

nikynikol25
15. kvě 2021

Ja 5+5tt a srdeční akce už byla,doktorka my přiblížila ultrazvuk abych to také viděla na vlastní oči.

supermatka
autor
16. kvě 2021

@nikynikol25 tak to já fakt neměla.. No počítám s nejhorším opravdu teď holky hodně potraci

nikynikol25
16. kvě 2021

@supermatka nezameruj se na to ze to bude nejhorší,to tomu moc neprospívá 😞zkus věřit.Kazde miminko se vyvíjí jinak.Neposlouchej někdy tady jsou tak strašně negativní holky že je to strašné a nic nepřeji hezkého.Verim že ti to dopadne dobře a moc držím palečky.Jen dělej to co vždycky nikdy se neomezuj,ja neposlouchám nikoho tady,když si mysleji jak jsou strašné chytré a ve finále oni na tom jsou hůře než třeba já.Posilam hodně štěstíčka a sil 🍀🍀🍀

supermatka
autor
16. kvě 2021

@nikynikol25 děkuji moc, máš pravdu ❤️. Už se snažím být klidnější. Přece neznamená že musí každá potratit 💞

nikynikol25
16. kvě 2021

@supermatka ano nemusí to tak být,ovulace mohla být třeba o chvilku i později,tělo ví co dělá a proč a jak.Moje segra mela po pozitivním ovulační testu ovulaci až za 2 dny a stejnak ji to vypocitaly termín porodu později a podle ovulace by měla rodit 28.zari a ji to vypocitaly na 2.Rijna což je o 5dnu.Urcite bych byla v klidu a kdyby si si o tom chtěla nějak popovídat klidně napiš.Zkousim hodně holkám co my píši takhle normlane do vzkazů ne veřejně.My se o první snazily 7let,poprvé jsem potratila ve 3mesici pak 7let nic a teď po 8mesic zadareno opět.Tak kdyby si chtěla klidně my můžeš napsat.

supermatka
autor
16. kvě 2021

@nikynikol25 moc děkuji mě podle více výpočtu sedí oplodnění 16.4. Budu ráda když si nápisem. Zítra jdu na kontrolu tak budu moct napsat více ❤️. Krásný večer 🎀

nikynikol25
16. kvě 2021

@supermatka určitě dej vědět jak si dopadla,budu držet všechny palečky co mam,když by to bylo 16.4 tak ted je 16.5 tak by si byla měsíc těhotná což by odpovídalo na 6+2tt teprve.🤞🤞🍀🍀

lachtanice86
16. kvě 2021

@supermatka potracelo se vždycky, jen se o tom tolik nemluvilo

pajasala
17. kvě 2021

Tak jak si dopadla u dr.?

supermatka
autor
17. kvě 2021

Holky moc vám děkuji za podporu ❤️. Dnešní kontrola je menší zázrak.. Aspoň já to tak beru. Už bylo i embrio se srdeční akci ❤️. Je tedy menší podle Ultrazvuku 5+6tt podle ovulace jsem 6+4tt
Budu dál doufat že se bude miminko dal vyvíjet a růst 💞

supermatka
autor
17. kvě 2021

@nikynikol25 děkuji ❤️ máš pravdu tak podle Ultrazvuku vlastně jen o 4dny mladší 😊

palja
17. kvě 2021

@supermatka tak to moc gratuluji. Já tě sleduju už od začátku, i jsme si psali sz, pokud pamatuješ. Moc ti to přeji a jsem ráda, že se mimi ukázalo ❤️🍀

supermatka
autor
17. kvě 2021

@palja pamatuji ❤️. Moc děkuji 😚

lalolita
18. kvě 2021

@supermatka super.💗 myslela jsem celou dobu na Tebe,ale věřila jsem,ze to vyjde😉😘

supermatka
autor
18. kvě 2021

@lalolita moc děkuji 😚. Ještě není vyhráno ale už je to aspoň na dobré cestě. Teď jen prckovi domlouvat ať se nepřestane vyvíjet 😊💞

lalolita
19. kvě 2021

@supermatka to zvládnete ♥️ všechno bude v pořádku, uvidíš 🍀 moc na vás myslím a průběžně dávej info,když budeš chtít.😘♥️🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru