Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Od prázdné dutinky k plodu se ❤️

supermatka
11. kvě 2021

Ahoj maminky,
Zkoušela jsem hledat a nikde jsem nenašla.
Rada bych se vás zeptala jaký měl časový vývoj gestačního vačku u vás.
Já první kontrola nic jen sliznice, týden na to prázdný váček bez žloutkového 7mm.. Kontrola za další týden.
Může týden stačit aby byl najednou ve vačku zloutkovy s embriem a srdeční akci??

sami28
11. kvě 2021

@supermatka u mě byl 5+1 váček, 6+4 už plod se srdíčkem 😊 Kolik jsi tt?

supermatka
autor
11. kvě 2021

@sami28 ty joooo to je skok podle MS dnes 6+5 ale u dr. Jsem byla včera kde právě neviděla ten žloutkovy. Proto mě zajímá co by tam mělo být za týden 😄

nagojka
11. kvě 2021

Ja mela prvni kontrolu v 6+1 a hned plod se srdecni akci...

andycr
11. kvě 2021

Byla jsem u obou těhotenstvích 6+2 a 6+4 na první kontrole, plod odpovídal 5+2 a 5+4 a byl to gestační váček se žloutkovým 2mm a za 14 dní i srdeční akce a už to byl gumídek. 🍀

ema90
11. kvě 2021

Ano, 6+ uz byva srdecni akce. A tyden je v tomto obdobi dostatecne dlouha doba, aby se posunulo ve vyvoji dal.

lachtanice86
12. kvě 2021

Prvni kontrola 6+6 a srdeční akce už byla

supermatka
autor
12. kvě 2021

@lachtanice86 děkuji a gratuluji. Tak sn

supermatka
autor
12. kvě 2021

@lachtanice86 snad se už taky v pondělí dočkám

monii007
12. kvě 2021

Urcite se brzy objeví 😊🙏
Ja mela první tyden jen vysokou sliznici, dalsi tyden uz gestacni a zloutkovy vacek a dalsi tyden uz srdicko 😊

supermatka
autor
12. kvě 2021

@monii007 já nemám ještě ten žloutkovy a to jsem byla už 25dpo... Proto ten strach.. Uvidíme co bude v pondělí snad mě nepozene hned do nemocnice... Pokud nebude muset. Moc děkuji ❤️

lachtanice86
12. kvě 2021

@supermatka no a i kdyby tě hnala, tak přeci jit nemusíš ne

monii007
12. kvě 2021

@supermatka neboj, dej tomu cas. Dr taky určitě nebude spechat hned tak brzy.

nikynikol25
15. kvě 2021

Ja 5+5tt a srdeční akce už byla,doktorka my přiblížila ultrazvuk abych to také viděla na vlastní oči.

supermatka
autor
16. kvě 2021

@nikynikol25 tak to já fakt neměla.. No počítám s nejhorším opravdu teď holky hodně potraci

nikynikol25
16. kvě 2021

@supermatka nezameruj se na to ze to bude nejhorší,to tomu moc neprospívá 😞zkus věřit.Kazde miminko se vyvíjí jinak.Neposlouchej někdy tady jsou tak strašně negativní holky že je to strašné a nic nepřeji hezkého.Verim že ti to dopadne dobře a moc držím palečky.Jen dělej to co vždycky nikdy se neomezuj,ja neposlouchám nikoho tady,když si mysleji jak jsou strašné chytré a ve finále oni na tom jsou hůře než třeba já.Posilam hodně štěstíčka a sil 🍀🍀🍀

supermatka
autor
16. kvě 2021

@nikynikol25 děkuji moc, máš pravdu ❤️. Už se snažím být klidnější. Přece neznamená že musí každá potratit 💞

nikynikol25
16. kvě 2021

@supermatka ano nemusí to tak být,ovulace mohla být třeba o chvilku i později,tělo ví co dělá a proč a jak.Moje segra mela po pozitivním ovulační testu ovulaci až za 2 dny a stejnak ji to vypocitaly termín porodu později a podle ovulace by měla rodit 28.zari a ji to vypocitaly na 2.Rijna což je o 5dnu.Urcite bych byla v klidu a kdyby si si o tom chtěla nějak popovídat klidně napiš.Zkousim hodně holkám co my píši takhle normlane do vzkazů ne veřejně.My se o první snazily 7let,poprvé jsem potratila ve 3mesici pak 7let nic a teď po 8mesic zadareno opět.Tak kdyby si chtěla klidně my můžeš napsat.

supermatka
autor
16. kvě 2021

@nikynikol25 moc děkuji mě podle více výpočtu sedí oplodnění 16.4. Budu ráda když si nápisem. Zítra jdu na kontrolu tak budu moct napsat více ❤️. Krásný večer 🎀

nikynikol25
16. kvě 2021

@supermatka určitě dej vědět jak si dopadla,budu držet všechny palečky co mam,když by to bylo 16.4 tak ted je 16.5 tak by si byla měsíc těhotná což by odpovídalo na 6+2tt teprve.🤞🤞🍀🍀

lachtanice86
16. kvě 2021

@supermatka potracelo se vždycky, jen se o tom tolik nemluvilo

pajasala
17. kvě 2021

Tak jak si dopadla u dr.?

supermatka
autor
17. kvě 2021

Holky moc vám děkuji za podporu ❤️. Dnešní kontrola je menší zázrak.. Aspoň já to tak beru. Už bylo i embrio se srdeční akci ❤️. Je tedy menší podle Ultrazvuku 5+6tt podle ovulace jsem 6+4tt
Budu dál doufat že se bude miminko dal vyvíjet a růst 💞

supermatka
autor
17. kvě 2021

@nikynikol25 děkuji ❤️ máš pravdu tak podle Ultrazvuku vlastně jen o 4dny mladší 😊

palja
17. kvě 2021

@supermatka tak to moc gratuluji. Já tě sleduju už od začátku, i jsme si psali sz, pokud pamatuješ. Moc ti to přeji a jsem ráda, že se mimi ukázalo ❤️🍀

supermatka
autor
17. kvě 2021

@palja pamatuji ❤️. Moc děkuji 😚

lalolita
18. kvě 2021

@supermatka super.💗 myslela jsem celou dobu na Tebe,ale věřila jsem,ze to vyjde😉😘

supermatka
autor
18. kvě 2021

@lalolita moc děkuji 😚. Ještě není vyhráno ale už je to aspoň na dobré cestě. Teď jen prckovi domlouvat ať se nepřestane vyvíjet 😊💞

lalolita
19. kvě 2021

@supermatka to zvládnete ♥️ všechno bude v pořádku, uvidíš 🍀 moc na vás myslím a průběžně dávej info,když budeš chtít.😘♥️🍀