Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Opožděná menstruace, i když se chráníme

kokoska55
16. pro 2018

Ahoj,
Chtěla bych poprosit, zda nemáte někdo podobnou zkušenost. Neberu žádnou antikoncepci chráníme se kondomem. Nejsem si vědoma, ze by prasknul. Poslední menstruaci jsem měla 17.11 s přítelem jsme spolu spali téměř každý den. Cyklus mám kolem 30 dni. Dostala jsem ale tak 8 dni před termínem ms takové splnění, myslela jsem si ze je to menstruace vlastně furt si to myslím ale bylo to slabší, krev byla tmavá ne červená a následovalo tak 3 dny na intimku spineni a pak přestalo. Od té doby mě bolí bradavky a prsa ze si na ne pomalu nemůžu ani sáhnout. Měla jste to některá? Jestli to není nějaká hormonální nerovnováha 😊 moc děkuji za příspěvky 😊

kittyy17
16. pro 2018

Udělej si těhotenský test, to špinění mohlo být hnízdění vajíčka. Taky to může být cysta na vaječníku (běžná záležitost, obvykle zmizí sama s dalším cyklem)

leymea
16. pro 2018

Taky bych to videla na test.

hermij
16. pro 2018

@kokoska55 Já bych to viděla na ovulaci :D Pokud jste dřív se špiněním neměla potíže, tak budou hormony v pořádku.

kokoska55
autor
17. pro 2018

@hermij ja prave ovulaci měla kolem 30.11 podle hlenu a bolesti tak mi to prave nějak nesedí pořad mám pocit jako kdybych to měla dostat ale nic a prsa mě bolí čím dal víc ☹️

hasara33
17. pro 2018

@kokoska55 ahoj, jak radí ostatní, udělala bych první test a pokud by vyšel negativní mohlo se jednat o nějaký výkyv, který nic neznamená ...pokud by se to opakovalo, raději bych navštívila gynekologa ;)

hermij
17. pro 2018

@kokoska55 Tak to bohužel není možné. menstruace by tu už dávno byla, anebo by byl již nyní pozitivní test. Příznaky znamenají, že se tělo k ovulaci chystá. Bolesti podbřišku, citlivá prsa, špinění, kvalitnější tažný hlen apod. To vše se vyskytuje několik dní před samotnou ovulací. Bylo to prokázáno výzkumem na několika stovkách ženách.

Sem začni psát odpověď...

Odešli