Opožděná MS a negativní testy

lenka253
23. únor 2015

Ahoj holky,
MS jsem čekala 19.2., ale až dodnes pořád nic. Testy vychází negativně. Zítra jdu k doktorovi, ale ten mi řekl, ze to na těhotenství nevidí - testy jsou pry spolehlivé. Stalo se Vam některé, ze tt vam vyšel pozitivní až později? Nikdy se mi MS takto neopozdila a žádné příznaky MS krom obcasneho pichnuti v břiše nemám.

fillipepi
23. únor 2015

Bereš antikoncepci? Mně se po ní několikrát stalo, že mi vynechala MS, ale další už se dostavila normálně. Prý to některé typy antikoncepce způsobují.

lenka253
autor
23. únor 2015

Nene, neberu

aklin
23. únor 2015

@fillipepi s tím má zkušenost. Antinu už nebudu brát, způsobila mi velké nepříjemnosti.

liskovyorisek
23. únor 2015

@lenka253 nechci te nijak obrat o nadeji,ale pokud je test negativni,na tehu bych to nevidela...kde neni hcg nemuze byt tehu...
Opozdit se ti to mohlo nejakou hormonalni nerovnovahou,cysta,nebo treba memoc velka fyzicks zatez atd
Ja jsem ted38.den cyklu a nic...v lednu injekce na vyvolani po ukonceni kojeni a ted zase nic...nejak se mi ten cyklus nechce sam rozjet...takze zkusenosti s ruznymi posuny mam 🙂 ja to u sebe vidim zas na cystu,pac mne noli na jedne strane bticha...no uvidime
Dej vedet,jak si dopadla 😉

shine2015
24. únor 2015

@lenka253 opozdit se může stresem nebo i po hodně vit c např džusy,stavy,citrony,pomeranče,kiwi atd....opozdi v pohodě o týden MS. Tak pozor i na to co jis.

Zatím bych se na tehu neupinala. Pak budeš max příjemné překvapena. Hodně štěstí a at mas na testu brzy dvě čárky.

texetka
24. únor 2015

@lenka253 pak napiš jak jsi dopadla u doktora

lenka253
autor
24. únor 2015

Určitě, v 1 budu vědět

ditaw
24. únor 2015

Taky budu moc rada za zpravu jak to dopadlo. Jsem ve stejne situaci ale jdu az zitra. A drzim palecky

lenka253
autor
24. únor 2015

Negativní

ditaw
25. únor 2015

Tak ja byla dnes u doktora. Rekli mi ze testy muzou negativni i dlouho po otehotneni, ze kazdy to ma jinak. Tak mi vzali krev. Vysledky budou zitra

lenka253
autor
26. únor 2015

Ale co negativní krev? Na tu mohlo byt také brzy? ☹

ditaw
26. únor 2015

Tak ja stale cekam na vysledky. Jeste nejsou. Ale jen tak jsem zkousela Ovu test a byl rano pozitivni se 2 //. Takze z toho asi nic nebude. Ale aspon ze i pres vynechani ms mam ovu....ale ta laparoskopie cysty se mi asi nevyhne

shine2015
26. únor 2015

@ditaw dvě čárky na ovu testu jsou prý vždy, akorát záleží jak moc silné - pokud i druhá je hodně silná, šance na těhu je.. hodně štěstí

sari_nka
1. bře 2015

U me zpoždění 2 dny a bolesti břicha, jako křeče a bolest vaječníku. Test Dr. Maxe včera rano i dnes odpo snehobily 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru