Opožděná MS, test negativní

necoextra21
21. bře 2018

Zdravím,

mám na vás takovou prosbu. 17. 1. jsem měla dostat menstruaci, ale ta pořád nikde. S přítelem jsem měli nechráněný sex. Ovulace proběhla před termínem MS jako vždy. Bolí mě podbřišek, jako při MS a skoro po každém jídle je mi hned blbě. Na kalhotkách jsem objevila trochu hnědého výtoku, ale to se pak změnilo na bílo-čirý ( jakoby hlen). Cítím dole taky tlak. Dnes ráno jsem si dělala Mamatest od Dr.Maxe a ten byl negativní. Myslíte si že se může o těhotenství jednat? Popřípadě je brzo na test? Předem děkuji za odpovědi.

bonifac
31. bře 2018

@necoextra21 Myslíš žen by vapadal vacek jako by byl na vaječníku?Asi záleží k ale k kvalitni mám UTZ. I když by tón bylo skvele vid. Co test?
Ja začnu měřit teplotu, ciste informativne. A jedeme dal .... Po těch letech už mě to ani nepřekvapilo ...

necoextra21
autor
31. bře 2018

@bonifac nevím právě, ale četla jsem, že se to stát může. Možná si dávám jen plané naděje, ale nejde mi do hlavy, že bych kvůli pár milimetrové cystě přestala menstruovat. Test jsem nezkoušela, dám tomu ještě pár dní.

bonifac
1. dub 2018

@necoextra21 Drzim pesticky, dej vědět jak jsi na tom. Já bych nevydržela netestovat :D jsi statecna ;)

necoextra21
autor
2. dub 2018

@bonifac tak jsem tu mrchu dnes dostala. Nezbývá než to teď přetrpět a doufat, že příště už to vyjde 🙂

bonifac
3. dub 2018

@necoextra21 Asppn víš na čem jsi a můžete začít znova. 🙂 Drz se

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru