• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotněla jsem před menstr. Kdy se to ukáže na testu?

23. října 2012 
asi je mozny, ze bych otehotnela 3 dny pred ocekavanou menzes, ale kdy se mi to ukaze na testu?? :confounded: myslim tim ten domaci...
3. črc 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimčo potřebuje nějakou dobu na zahnízdění, potom chvíli trvá, až se ti to projeví v krvi a objeví se ti hCG hormon, řekla bych tak za 15 dní.

A proč myslíš, že je možný, že jsi otěhotněla?
3. črc 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych se testovala tak za 12-15 dní po možném otěhotnění :wink:
Jsou to ale vyjímky že se otěhotní těsně před MS :wink:
3. črc 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba nám lovekelly napíše, podle čeho poznala, že mohla otěhotnět.
3. črc 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no menzes stale nikde.. tak nevim co si o tom myslet.. nechci nejak zbytecne plasit.. abych pak nebyla zklamana.. :unamused:
3. črc 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som otehotnela asi 2 dni pred očkavánou MS a pozitívny test som mala asi za 14 dní :wink:
3. črc 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja mamca tvrdi, ze vzdy otehotnela tesne pres MS a to sme traja :slight_smile:
3. črc 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bielanevesta a evaviki:a aha :slight_smile: no uvidime
3. črc 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale kdyz jste otehotnely pred m., tak jste odmenstruovaly nebo menstruace vubec neprisla?
3. črc 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to prave nevim.. taky me to zajima, proto se ptam, ale asi by nemela ne?
3. črc 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No otěhotnět se dá v době ovulace, tak jedině že by ovulka přišla později (víš kdy byla?), a to v době, kdy už byla očekávána MS. Slabší krvácení v době, kdy normálně bývá MS pak značí spíš nidační krvácení, když se mimi zahnizďuje. Na to, aby se zárodek v těle udržel potřebuje asi tak 12 dní. Po té době už bývá možné zjistit těhotenství.
3. črc 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie nie MS neprišla...,napíšem to takto. Posledná MS bola 12.9. a prvé // 20.10 :wink: Podľa MS som mala mať TP 18.6. a posunuli mi to podľa UZV až na 1.7.
3. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som mala poslednu MS 22.4. a otehotnela som cca 15.5. Takze tiez az neskor.. a ked som si skusala robit ovulacne testy v case, kedy som mala mat ovulaciu, tak testy ju nepotvrdili..
3. črc 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak menzes se dostavila. bohuzel. dokonce v plne sile, takze se pomalu nestiham ani prebalovat :unamused: no tak co.. ted se o to pokusime, jako ze to budem zkouset.. jestli to ma vyjit tak to snad vyjde.. :wink:
4. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lovekelly: jestli chceš mít jistotu, jak ovuluješ, tak si měř bazální teplotu nebo si domluv s gynekoložkou ultrazvuk - folikulometrii. Doktorka mi říkala o několika ženách, které otěhotněly před menstruací nebo během ní, ale je to spíše výjimečné. Tak abys nebyla zbytečně smutná :cry: . Neboj, většina párů otěhotní do roka.
4. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ted sem si jen rikala, jako ze kdyz se menzes tak pozdrzela.. nebylo to, ze bysme se nejak vylozene snazili... a taky jsem si rikala, ze takhle pred menzes asi ne.. ale ted se snazit zacnem... tak uvidime.. rikam, co ma byt, tak bude.. :wink:
4. črc 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale dekuju vsem :slight_smile:
4. črc 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teoreticky to možný je, že jsi otěhotněla, ale opravdu bych s tím testem počkala dva týdny, tak jak říkají holky.A tak nám napiš, jak jsi dopadla.
7. črc 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Menses můžeš mít i když si těhotná a ovulace je nevyzpytatelná, zvlášť pokud nemáš pravidelný menstruační cyklus a zpoždění jsem měla pořád, když jsem vysadila antikoncepci a začalï jsme se snažit o mimčo, jednou jsem to nedostala i dva měsíce a těhotná jsem nebyla, ale po 9 měsících snažení jsem těhotná, sice je to určitě díky práškům, které mi dal doktor, aby se podařilo, ale hlavně, že jsem těhotná, tak se neboj a zkoušej to dál, kamarádce se to povedlo až po dvou letech, ale teď už má krásnou zdravou holčičku. Držím palečky,aby se vám to brzy povedlo
7. črc 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám podobný problémek. V srpnu jsem přestala brát antikoncepci. První dva měsíce ovulace podle ovulačních testů vůbec neproběhla. Teď jsem měla podle testů ovulaci v sobotu 20.října, tedy 26.DC. Objevilo se i píchání na pravém vaječníku a hlen. Cyklus mám normálně 29 dnů.Tak jsme toho s manželem samozřejmě využili :slight_smile: Dnes, tedy po 3 dnech, jsem měla dostat menstruaci. Břicho mě pobolívá, bradavky mě pobolívají, ale jinak nic. Je jasný, že to můžu dostat třeba zítra. Ale stejně, kdy bych si měla udělat test a i když to dostanu třeba o ten den později, mohlo by to znamenat těhu?? :wink:
23. říj 2012 v 18:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek