Otěhotnění při prvním sexu?

eliska1999
31. pro 2016

Dobrý den, je mi 17 let a 25.11. jsem měla své poprvé.Problém je v tom, že jsem byla pod vlivem alkoholu a kývla jsem na nechráněný sex (což si opravdu hodně vyčítám) Bojím se, že bych mola být těhotná, za noc se partner udělal dvakrát...poprvé při kouření (což můžu otěhotnění vyloučit) a po dvou hodinách mimo mě,ale před tím byl ve mě, ale vytáhl ho a chvilku musel ještě honit aby k tomu došlo. (sperma měl průhledné, což jsem našla, na internetu, že to je normální, když se muž udělá víckrát a spermie se nestihnou tolik utvořit) Ale první věc, která mě po začala znervoznovat, bylo to, že menstruace přišla 29.11. a měla přijít až 5.-8.12. Alepředtím jsem dlouho marodila a měla jsem čtyřicítky horečky a silné antibiotika. Dnes je 31.12. a stále jsem to nedostala. Uklidnuji se, že to může být ze stresu, který je fakt velký! a nebo, že se mi to vrátí zase do normálu, jak jsem byla zvyklá (5.-8. první den MS) Zase na druhou stranu bych si zasloužila být těhotná abych píště nebyla tak blbá a dávala si pozor.

kimh
31. pro 2016

Dobrý den, pokud sperma nešlo ani jednou do tebe těhotná nebudeš 😉

ladylass
31. pro 2016

Těhotná být můžeš i z takzvané kapičky touhy co se tvoří ještě před výronem semene takže když ho měl v tobě tak kdo ví, nicméně pokud jsi měla 25.11 styk a 29.11. jsi to dostala tak těhotná s největší pravděpodobností nejsi a pokud chceš mít jistotu tak si kup těhu test, ten by určitě 6 týdnů po styku už těhotenství ukázal

carmilla
31. pro 2016

Absolutní jistotu získáš testem - po takové době už by ti určitě ukázal těhotenství, kdyby nějaké bylo. 🙂 Nemyslím, že je pravděpodobné, že jsi těhotná. Kup si test a uvidíš. Držím palce a příště buď opatrnější, ať se ušetříš podobných nervů.

kaci11
31. pro 2016

Me by ani tak netrapilo tehu ale nemoci co muzes dostat pri nechranenem styku. Jak pise ladylass tak otehotnet muzes i z te kapicky touhy co se utvori jeste pred vyronem. Vim o cem mluvim. Udelej si test a zajdi se nechat vysetrit na pohlavni choroby. Nechci te vydesit jeste vic ale dnes je toho opravdu dost. A budes mit klid bez stresu. A priste pouzij kondom.😃

eliska1999
autor
31. pro 2016

U lékařky jsem byla hned poskončení MS (měla jsem v plánu jít dříve , ale skočil mi dotoho dřívější mensturace) Všm moc děkuji za odpověď

eliska1999
autor
31. pro 2016

Je možné , ž e i sebe mohu pozorovat příznaky i kdybych nebyla? Že jsem prostě tak vystresovaná, že si je sama vyvolávám?

kacenka115
31. pro 2016

@eliska1999 pravděpodobnost otěhotnění takto je malá, navíc po sexu se pravidelnost MS někomu změní. Navíc třeba já měla každý leden zpoždění až 14 dní ze stresu ze zkoušek na VŠ. Pravé příznaky těhotenství jdou cítit až později, takové to citlivá prsa apod. mohou být i bez těhotenství. 🙂

eliska1999
autor
31. pro 2016

@kacenka115 děkuju moc...jsem z toho fakt v háji :D a strašně panikařím asi

kacenka115
31. pro 2016

@eliska1999 není zač, já při prvním velkém zpoždění taky panikařila a to i přes ochranu 😉 Jinak pro příště kondom super věc 😀 vím o holkách co otěhotněli i přes prášky, ale přes kondom, žádnou takovou neznám i nám se zadařilo až když jsme chtěli 😉

eliska1999
autor
31. pro 2016

@kacenka115
Doufám, že to tak bude :D začali mě bolet prsa a už tu mám stavy, že mě odvezou :D

kacenka115
31. pro 2016

@eliska1999 😀 dokážu si živě představit, mě párkrát bolely prsa už jen když jsem šla ze schodů, do toho zpoždění, no hrabalo mi, a pak při začátku těhotenství krom vynechání MS ani příznak 😀

eliska1999
autor
31. pro 2016

😂😂😂 tak to jsem stejná 😂 já se dneska málem rozbrečela při cestě ze schodů, když mě to trochu zabolelo, že jsem v tom

eliska1999
autor
31. pro 2016

Tak to začínám vidět bledě...celý den mám bolesti podbřišku a prsou...ted bude nejhorší říct to mamce

eliska1999
autor
31. pro 2016

Což jsem nikdy neměla

rajani
31. pro 2016

To jsou nervy, umí dobře poskadlit. Zatím to nehrot, v Pondělí si kup test. Ale vzhledem k tvé MS a styku, je to nepravděpodobné.

megynka13
31. pro 2016

Jen zbytečně vyšiluješ 🙂 Ano, je pravda, že těhotná být můžeš i z tzv. té "kapičky lásky", ale je to opravdu malá pravděpodobnost, navíc jsi to dostala. A že dříve? No, je to snad logické, měla jsi své poprvé a tím se vše trochu mění a můžeš si tím menstruaci trochu rozházet. U lékařky jsi byla, jestli sis nedělala test, udělej si ho, ale nepanikař - nejspíš v tom nejsi. A že na sobě pozoruješ "něco"? To je ze stresu, který máš, myslíš na to tolik, že ti vše přijde jako možnost těhotenství ...

eliska1999
autor
31. pro 2016

@rajani jaká se v to modlím...vůbec nevím co mám dėlat a test se strašně bojím udělat, že by byl pozitivní. Druhá věc je že rodina nedokáže zaplatit potrat...

eliska1999
autor
31. pro 2016

@megynka13 ale když jsem to dostala dřív, tak bych to logickou už měla mít

rajani
31. pro 2016

Holka, teď to nevyřešíš. Neřeš to tak hystericky. Počkej si na pondělí na test a od toho se odpichni. A hybaj spát, ať jsi odpocinuta 🙂

eliska1999
autor
31. pro 2016

@rajani děkuju...já udělala chybu, že jsem si četla příznaky v každém týdnu a v zlatém prostě psali vyjednávání MS a bolest prsou =D

rajani
31. pro 2016

@eliska1999 i tohle umí stres. Posouvat s krámy. Jedinou stoprocentní odpověď ti dá test, tyhle coby kdyby tě jen hašteří a vyřešís stejně kulové.

eliska1999
autor
31. pro 2016

Ale taky jsem četla, že v šestém týdnu hodně žen potratí, tak doufam při nejhorším, že budu jedna z nich a kdybych nebyla a byla těhotná, tak to nechapu, protoze je hodne zen co chce dite a je bych mela dite z takove situace
Tak jsem byla 14 dni po pohlavním styku u lékařky na zrdcatkach, myslite, ze by poznala, ze jsem těhotná za tak kratkou dobu?

kacenka115
31. pro 2016

@eliska1999 pravděpodobnost těhotenství je fakt minimální, tvůj chlap by musel být největší kanec, aby při druhém styku oplodnil ženu z kapiček lásky a ještě na první pokus. 😉 MS se po prvním styku trochu rozhodí, kup si za pade test a uvidíš, že zbytečně stresuješ. Já na sobě vypozorovala příznaků, když jsem stresovala a nic 😉

lenusaak
1. led 2017

@eliska1999 to by ještě nepoznala těhotenství, msximalně zvýšenou děložní sliznici, ale ta bývá i před menses. Ta menstruace po styku byla klasicka nebo byla kratši a třeva jen špinění?? Taky bych se možného těhu tolik nebála, být tebou udělam si test , ať opravdu viš, na čem jsi. Důmat nad tím a pozorovat přiznaky a zbytečně se nervovat, je opravdu zbytečné. Pokud si tím stresem oddaluješ menses, taky to zrovna není ideální. Udělej v pondělí test a budeš vědět 😊 ale spiš bych se nebála😊

rajani
1. led 2017

@eliska1999 ne nepoznala. Max nějaký náznak gestacniho váčku na ultrazvuku. Vybodni se na všelijaké teorie a příznaky a nech to na test. Stejně nic nevykoumas.

eliska1999
autor
1. led 2017

@lenusaak úplně normální

kacenka115
1. led 2017

@eliska1999 při těhotenství by byla slabší ;)

ckocko
1. led 2017

@kacenka115 ne vzdy...uz jsem byla tehotna a jeste mi probehla jedna standartni
menstruace.

eliska1999
autor
1. led 2017

Tak to vidím bledě, tři dny zpoždění MS a už druhý den mě bolí bradavky :/

babanci
1. led 2017

@eliska1999 Tolikrát jsem taky takhle plašila a těch příznaků,co jsem na sobě vypozorovala.... kup si test,ať se tolik nestresuješ. Pravděpodobně těhotná nejsi,ale je to napříště poučení,viď?Mimochodem,já v Tvém věku otěhotněla,dnes mám 35 letou dceru. 😃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru